Forum » Myślenice

Pasy koło Jana.....

  • Kati 19 lis 2012

    Jak myślicie czy przydały by się pasy albo lusterko koło Jana w Myślenicach aby bezpiecznie dojść do sklepu albo bezpiecznie wyjechać z sklepu na główną drogę....mam namyśli od dolnego parkingu .Nieraz tam jak jest sobota albo święta to jest nieciekawie...Proszę nad tym panie Janie pomyśleć!!!

    28 Cytuj
  • 19 lis 2012

    Mało tego. Rozwiązanie komunikacyjne przy wyjeździe z dolnego parkingu jest fatalne. Do tego jakiś kretyn, bo inaczej tego nie można nazwać, ulokował od prawej strony reklamy, które skutecznie zasłaniając jezdnię od strony Polanki.
    Zarząd Dróg Powiatowych nie działa nic w tej sprawie - ulokowania reklam w pasie drogowym.
    Wyjazd z parkingu jest niebezpieczny. Czy mamy czekać do jakiegoś wypadku?

    19 1 Cytuj
  • 19 lis 2012

    Wyjazd wyjazdem, ale piesi mają tam bardzo nieciekawie, zero bezpiecznego przejścia, slalom między samochodami by dojść do marketu, a potem jeszcze ten skrawek chodnika by dojść do centrum:(

    18 Cytuj
  • 19 lis 2012

    Wyjazd z dolnego parkingu jest tragiczny! Kompletnie nie widać czy jedzie coś z dołu (z lewej strony), czy nie. Moim zdaniem lustro powinno być tam obowiązkowo postawione!

    13 Cytuj
  • 19 lis 2012

    A migające strzałki kierujące do apteki tylko oślepiają kierowców ten kto je zamontował powinien skorzystać z reklamowanej apteki i kupić sobie coś na głowę(nie mam na myśli czapki)

    15 Cytuj
  • Piotrek 19 lis 2012

    w pełni się zgadzam. Ta reklama jest tak duża że nic nie widać od góry. Czekać tylko na wypadek.

    12 Cytuj
  • 19 lis 2012

    Zgadzam się w 100%-jechałam w piątek w ogromnej mgle i reklama przed wjazdem na górny parking wprowadza małe zamieszanie gdyż niektórzy kierowcy zaczęli skręcać wcześniej a potem dopiero nerwowe manewry...dzisiaj wyjeżdżając z dolnego parkinu- zero widoczność-drogę z góry zasłania reklama apteki-trzeba się mocno wychylić,żeby coś zobaczyć a wiadomo..z dołu auta tez jada..

    9 Cytuj
  • 19 lis 2012
    pikuś napisał/a:

    w pełni się zgadzam. Ta reklama jest tak duża że nic nie widać od góry. Czekać tylko na wypadek.

    To samo pomyślałam wyjeżdżając dziś z parkingu . Nie dość że zasłania to jeszcze oślepia ta migająca antyreklama, przez którą do tej apteki chodzić nie będę

    6 Cytuj
  • ,,, ,,,, 20 lis 2012

    Podobno właściciel Jana miał 2 lata na modernizację i poszerzenie drogi kiedy się otwierał. Władza wiedziała że jest wąsko i tylko dlatego dostał zgodę na prowadzenie sklepu jak zmodernizuje drogę. Faktycznie wyjazd jest koszmarny z dolnego parkingu a piesi powinni fruwać bo chodnika to w zasadzie nie ma.

    7 Cytuj
  • Basia 20 lis 2012
    Malgorzata___ napisał/a:

    pikuś napisał/a:w pełni się zgadzam. Ta reklama jest tak duża że nic nie widać od góry. Czekać tylko na wypadek.To samo pomyślałam wyjeżdżając dziś z parkingu . Nie dość że zasłania to jeszcze oślepia ta migająca antyreklama, przez którą do tej apteki chodzić nie będę

    ja też sobie postanowiłam wczoraj jak wyjeżdżałam z Jana że do tej apteki na pewno nie będe chodzić niech się zastanowią gdzie dają takie odstraszające reklamy

    5 Cytuj

Odpowiedz