Forum » Myślenice

Gdzie na piwko?(czyli myślenickie knajpy)

  • 26 paź 2009

    baran lub aisha(misiek) ponad przeciętność!!

    1 1 Cytuj
  • 26 paź 2009

    taaa.. ekstra. Ma dzisiejsza pogode polecam Pe Pe, na konskim rynku ;)

    1 1 Cytuj
  • 26 paź 2009

    Dzięki Nnnn za przypomnienie.Rzeczywiście to Pe Pe.

    2 Cytuj
  • 26 paź 2009

    ;)

    1 Cytuj
  • 26 paź 2009

    Można by zrobić jakiś ranking.

    Ostatnio lube zachodzić do Sova.
    Możną zamówić jakieś fajne zakąski i pizze, nie ma za dużo gówniarstwa a w związku z tym i zadymienie od papierosów w lokalu pozostaje na jakimś racjonalnym jak na knajpie poziomie, mogli by zatrudnić dodatkową osobę na sobotę do obsługi. Łazienka OK. Zasadniczo OK.

    Co do Cybuch, Jędrusia i tej knajpy obok.
    No to klasyczny OLD SCHOOL , jeszcze trochę a wycieczki będą tu przyjeżdżać i oglądać ja wyglądał PRL. Kiepskie żarcie, łazienki, obsługa, dymu tyle że siekier idzie zawiesić, zasadniczo sanepid powinien pozamykać te przybytki.

    Paco.
    Jako że znam właścicieli , jestem w stanie uwierzyć w opowieści o tym że nie zjedzone sałatki z talerza są serwowane ponownie. Generalnie ja już tam nie chodzę.

    Przystań.
    Jedzonko ujdzie, ilość ludzi za tym małym barem równie wielka jak zadymienie wg. mnie chyba najbardziej zadymiona knajpa, mało miejsca, gówniarstwo.

    1 Cytuj
  • 26 paź 2009

    Pe Pe... tylko szkoda, że to knajpa raczej dla facetów i przystosowana pod piłkę nożną.../:

    1 1 Cytuj
  • 29 paź 2009

    Duże jest obłożenie Sovy w sobotnie popołudnia?

    1 Cytuj
  • 29 paź 2009

    Jak dla mnie przystan,w soboty moze jest za duzo ludzi i faktycznie zadymione,ale przynajmniej mozna sobie muzyke wlaczyc taka jaka sie nam podoba i nie zgodze sie ze chodzi tam wylacznie gowniarstwo,bywam tam i spotykam ludzi w roznym wieku.Jedrus tez ma swoj klimat ale jezeli chodzi o cala reszte to jest wiele do zyczenia.Sova tez w porzadku lecz wydaje mi sie ze na poczatku bardziej sie "troszczyli"o klienta.Pe pe-bylismy tam raz i mysle ze moze cos z tego bedzie ale tez zalezy jak podejda klienta,dla kibicow na pewno fajna knajpka ale czy to wystarczy..Vega,nie moj klimat,ale odwiedzilismy kiedys i o godz 22 wchodzac do toalety trzeba bylo podwijac nogawki.Kazdy z tych lokali znajdzie swoich zwolennikow,zalezy kto co lubi :-)

    1 Cytuj
  • 29 paź 2009

    Świetnej herbatki będzie się można napić pod wiatą na Słonecznej. Nie dość, że za darmo to jeszcze w cieple koksowników. Nie sądzę żeby poprzestali na herbatce, spodziewam się niebawem herbatki góralskiej i piwka, i to wszystko za free. Sądzę, że wykoszą konkurencję, wszystkie Przystanie i Jędrusie. I pomysleć że to wszystko dzięki zaradności Gminy MO.
    ;)

    Cytuj
  • 29 paź 2009

    Firma POLDIM, na prośbę burmistrza Miasta i Gminy Myślenice zgodziła się dostarczyć w przypadkach wystąpienia mrozu poniżej -35 stopni Celcjusza podróżnym miskę gorącej masy asfaltowej. I to zupełnie za darmo!!! Razem - jak zapewniał optymistycznie burmistrz - przetrwamy nawet syberyjską zimę.

    Cytuj
  • 29 paź 2009

    Gorzej jak burmistrzowi pasażerwie zaniosą "czarną polewkę"

    1 Cytuj
  • 3 lis 2009

    przystań u mnie numer 1 tylko skoda z e nie am większych rozmiarow za to ma klimat barowy taki starego typu co mi akuratnie pasuje
    paco tez ok ale czasem irytuje mnie tam muzyka
    sowa teraz tez byc może ale jeszcze sie nie przekonałam do konca -milo ale nie porywajaco

    Cytuj
  • 3 lis 2009

    a co z cydronem jak wam się wydaje można tam się wybrać ?

    Cytuj
  • 10 lis 2009

    tak pod warunkiem że nie natkniecie sięna tę beznadziejną współwłaścicielkę
    jest oropna ale już o tym pisałam.

    1 Cytuj
  • 11 lis 2009

    Cydron zajebista sprawa miło czysto przyjemnie ;)tylko lekka lipa z zasięgiem w telefonie ale ogólnie bardzo fajnie

    1 Cytuj
  • 11 lis 2009

    Moim skromnym zdaniem, mała knajpka na miejscu starego Dukatu czy innej rzeźni i mordowni jaka tam była, a obecnie nazywa się PePe Pub i uważam, że uda się jej utrzymać. Sam tam często chodzę, więc widzę, ile tam ludzi przebywa - czasami nie ma gdzie usiąść, ale nie dlatego że jest mało miejsca (porównywalna do większości knajp w Myślenicach, chyba tylko Sova ma miejsca więcej niż pozostałe). Tam chodzi naprawde sporo ludzi, może i ci sami ale jednak robi się z tej knajpy jakaś marka, a że chodzą tam tylko faceci, to trochę przesada jest. Jest tam czasami przyzwoita ilość płci pięknej, na pewno więcej niż w Cybuchu, Waldim, Baranie czy w innej knajpie. A co do piwka i 42" i na 4 ścianach, nic dodać nic ująć. Nic nie umyka ;) Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 21 gru 2009

    W Cydronie piwo 7 zeta dramat.

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    gdzie polecacie piwkowanie w sobotnie wieczory ?

    jaki lokal uwazacie za najlepszy pod wzgledem ceny piwa , jedzenia , bezpieczenstwa itp?

    ktos wie jak obecnie wyglada sytuacja w spontiuszu ? jak tam stoi piwko?

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    a chodzi ktoś do pepe pubu tego na końskim rynku???????????????? istnieje to jeszcze w ogóle czy już to zamknęli???????????

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    NIE MA JAK U MARINY KOŁO DWORCA HAHAHAHAHAHA

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    A Trio na RZemieślniczej>

    1 1 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    JA MÓWIĘ ŻE Marina TO RACZEJ SPELUNA, NIŻ KNAJPA

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    KNAJPKA ,KTÓRA NAPRAWDĘ BYŁA SUPER TO PAULA KOŁO DWORCA ,ALE TO 10 LAT TEMU NAPRAWDĘ ZAJEBISTA KNAJPKA BYŁA WTEDY:)

    2 1 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    a co z tym piwkiem w spontiuszu ? ktos wie po ile stoi ?

    1 1 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    a pamietacie spartakusa!!!

    3 Cytuj

Odpowiedz