Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • Pomidor Pomidorowski 18 lip 2009

    Był kiedyś bijący rekordy popularności na forum myślenickim temat - MYSLENICKIE MYŚLENIE.
    Otwieram podobny wątek i zapraszam do dyskusji na miasto-info.

    Mam myślenice! O co w tym chodzi? Czy myśleniczanie myślą? A jeżeli tak, to o czym?

    2 Cytuj
  • 19 lip 2009

    A propos forum.myslenice.pl - co się z nim stało?
    Wie ktoś?

    1 Cytuj
  • 19 lip 2009

    Jak wieść gminna niesie zdesperowany burmistrz zamknął to forum w okutej żelazem skrzyni, następnie wywiózł do Transylwanii, gdzie pod osłoną nocy zakopał w sobie tylko znanym miejscu.

    2 1 Cytuj
  • 19 lip 2009

    A po naszemu wykastrował, wyciął w pień myśli wolne i nie wygodne...

    2 Cytuj
  • 20 lip 2009

    gdyby nie nasz burmistrz nie było by mnie tu

    1 Cytuj
  • 20 lip 2009

    Jest Twoim ojcem?? Czy jak?

    1 Cytuj
  • 20 lip 2009

    Na temat forum.myslenice.pl najwiecej wie administrator. Czy ktoś wie kto jest administratorem ?

    1 Cytuj
  • 20 lip 2009

    Bracia internauci. Powołując do życia ten wątek spuszczacie zagładę na forum.
    ;)

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    Witajcie!
    Jak miło znów spotkać znajome grono! No to do dzieła!
    Wierny tematowi i swoim ideom Dysydent

    1 Cytuj
  • 20 lip 2009

    Witajcie nieznajomi ! Jakież to dzieło chcecie uczynić? Drogi Dysydencie zapoznaj mnie ze swoimi ideami w nie wiadomo jakim temacie.O co tutaj chodzi ? Może trzeba komuś dokopać ? Komu i dla czego ?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 20 lip 2009

    Cyrku!
    miasto-info jest bezradne wobec wielu niezalogowanych gości. Pozwalalają sobie bezkarnie na głoszenie raistowskich poglądów, nacjonalistycznych i innych "izmów"
    Przykład? Wejdź to tematu "dobry żart...".
    Polska protestuje gdy mówi się hitlerowskich obozach śmierci jako polskich. Niestety te protesty na nic się zdają, bowiem redakcja nie usuwa ich z braku ... czego? Zaproponowałemm, że pomogę w wątkach, które otworzyłem z moderacją. Drobna, ale zawsze pomoc. Podziękowano, i na tym jak na razie poprzestano, a wulgaryzmy i inne niewybredne treści nadal kształtują opinię o tym forum.
    Lud woła "igrzysk", a miasto-info otworzyło im szeroko bramy.
    Uczestniczę w czterech forach, wszystkie gdanskie. Uczestników liczą ponad dziesięć tysięcy /w dwóch/ i moderatorzy są w stanie opanować te falę różnorodnych postów, bo ludzie są wszędzie tacy sami.
    Zarzucam redakcji forum, że nie umie przeciwstawić się płyciźnie, właściwie nic nie czyni, lub niewiele, by poziom forum stał się wizytówką miasta. By nie był wyrazicielem, opinii dorastającej młodzieży, której nie jest znany dobry ton i wychowanie, lub panów i pań o nieukształtowanej osobowości.
    Jest kilku userów, których czytanie postów jest dlas mnie radością, nauką, otwierają inne spojrzenie na ład społeczny a właściwie skąd biorą się wszystkie problemy społeczne, na ich genezę.
    Niestety jest ich mało a obraz kształtuje większość. Szkoda.
    Wracając do tematu "Myślenickie myślenie" tutaj będzie kulawe i nigdy nie osiągnie poziomu forum, którego likwidacji nie mogę odżałować.
    Zatem Twoje prorocze:"Bracia internauci. Powołując do życia ten wątek spuszczacie zagładę na forum", nie ziści się z powodów o których wyżej kilka zdań napisałem.
    Co zrobi redakcja z tym postem? pewnie tradycyjnie nie zauważy!
    Może zmoderuje, zostawiając pozdrowienia?

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    Nikomu nie trzeba dokopywać moja droga Jedyneczko! Trzeba tylko jasno i klarownie wyrażać swoje poglądy, tropić głupotę i pochwalać mądrość. Tylko tyle i aż tyle!
    Pozdrowienia dla adzygmunta!

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    adzygmunt - zgadzam się z Tobą lecz jednocześnie we wspomnianej kwestii borykam z bolączką jeśli chodzi o moje osobiste zdanie, gdyż - miasto jest takie jakie jest a nie jakim stworzą go moderatorzy, a nie da się wykreować wizytówki Myślenic jeśli wszystkich niewygodnych gości zamiecie się pod dywan. Opinia dorastającej młodzieży również jest opinia dorastającej części tego miasta... niestety :/ Wulgaryzmy swoją droga, ta sprawa myślę jest prosta.
    Myślę że wszystko da się pogodzić żeby wilk był syty i owca cała... Tylko odrobina chęci, czego wszystkim życzę:)

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    No tak widmo zagłady jest całkiem realne. Każdy despota obawia się myślenia- niezależnego....

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    Przy czym rozdzielić bym raczył "myślenie niezależne" od anonimowej bezmyślności...

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    Drogi Ad
    Miejmy nadzieję, że nic się złego nie stanie z winy uzytkowników.
    Pisząc o zagładzie miałem na myśli kłopoty i udręki jakie kolega Pomidor sprowadził na redakcję otwierając ten wątek wynikłe z jej niewątpliwych kolejnych zetknięć z podzegarową ministranturą.
    Patrząc z punktu marketingowego to jeśli uda się "MM" tutaj, to nasz Drogi niezarejestrowny (!!!//;() Dysyd może powinien zastrzec nazwę lub sobie jakiś znak towarowy lutnąć.
    Póki co jako jedna z pierwszych zleciala się Gretunia, która jak sądzę wierci się niespokojnie juz od jakiegoś czasu. Na miejscu naszego Burmistrza w tej sytuacji wziąłbym zasłużony urlop na jakiś czas lub w inny sposób zniknąłbym na chwilę.
    ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lip 2009

    "mieszkaniec"
    Każde miasto, wieś, osada etc. cyt:"jest takie jakie jest"
    Nigdy nie powiedziałem, że moderatorzy mają tworzyć ogląd społeczności. Oni mają dbać o poziom forum. Może inaczej; o poziom a nie treść postów.
    Kilka przetestowanych sposobów przez inne fora jest do wzięcia "od ręki"
    Np: Pozwolić brać udział w "postowaniu" tylko zalogowanym userom. Lubo, jeśli dopuszcza się możliwość występowania bez logowania, to warunkiem sine qua non jest podanie adresu e-mail.
    Oczywiście wszystko można ominąć, ale niewielu by się chciało ich szukać!
    Są i inne możliwości. Redakcje forum mają ich wiele.
    Dzięki za miłe słowa dla Cyrka i Dysydenta. Specjalne pozdrowienia dla Grety J.

    Cytuj
  • 21 lip 2009

    Zawsze mozna "amputowac" delikwentow przez zblokowanie IP'kow. A jak ktos cwaniaczy z aktywnym IP to zablokowac randomizacje.
    Zauwazylem ze cwaniaczy i wulgaryzuje nie tylko mlodziez. Niektore posty wydaja sie byc ludzaco podobne do tych na innych forach. A i znalazl sie podobny na blogu jednego cwaniaka. Jak wyzej wspomnial Mieszkaniec, anonimowa bezmyslnosc niestety jest nagminna z prostego powodu. Z komputerow kozystaja przewaznie osoby mlode. Jak to ktos zrecznie nazwal "gowniazeria". Dla nich to swietna okazja do bezkarnego bluzgania na innych uczestnikow forum. Szkoda ze nie mozna blokowac tematow dla niezalogowanych uzytkownikow. Moze jakis wniosek do Mierzeja?
    Zeby spadly jablka trzeba potrzasnac jablonia.
    Chetny na szarlotke, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 21 lip 2009

    Miło Was znów widzieć Drodzy Przyjaciele. Witaj Ad:).

    Myślenickie Myślenice - łezka się w oku kręci. A przecież stare forum to także inne wątki - żeby wspomnieć tylko Szaleństwa Dyrektora Jerzego, Stację Narciarską Chełm czy Szaleństwa Panny Ewy. Barbarzyński akt skasowania tego niezwykłego dorobku zamknął nam usta - być moze chwilowo. Mam nadzieję, że wkrótce przybędą z najdalszych zakątków galaktyki inne niekwestionowane gwiazdy forum jak tajger, DUKE, BAL, 1984 czy Kajaa i MG42.:)

    Cytuj
  • 21 lip 2009

    Pragne tylko zauwazyc ze juz Czujne Oko Opatrznosci rozpoczelo swoja aktywnosc. Kilka "niewygodnych" postow juz polecialo. ;) A mialo byc tak pieknie :D
    Pragmatyczny, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lip 2009

    Ja myślę że określenie "niewygodnych" to nie w tym zakresie. Nieetycznych, pogardliwych, nietolerancyjnych, szerzących przekonanie, że brukowy język jest w powszechnym użyciu.To moim zdaniem główny powód kasowania postów. Powinien pozostać po nich ślad. wykasowane ze względu na...!
    A redakcji kiedyś w bardzo niedalekiej przyszłości nawet Ci, którzy mają kasowane posty podziękują, zważywszy fakt podpadania pod paragrafy np: chwalące kominy, dalej nie piszę!

    Cytuj
  • 21 lip 2009

    Zebysmy sie dobrze zrozumieli "niewygodne" posty, rozumiem przez wypowiedzi ktore swoja zawartoscia uwypuklaja miedzy innymi zakulisowa dzialalnosc miedzy innymi redakcji. Usuwaniem postow ktore wspomnialesc znajda u mnie nic innego tylko aprobate. I popieram rowniez pomysl, wprowadzenia uzasadnienia usuniecia postu. W koncu zyjemy w kraju wolnosci slowa. Cokolwiek by to nie mialo znaczyc.

    Cytuj
  • 21 lip 2009

    Lekko przestraszony zapytuje, czy forumowa cenzura prowadzi forum w takim kierunku jak jest pisana GM, to znaczy apele , uroczystości, przecinanie wstęg, żadnych wpadek, afer.

    Cytuj
  • 21 lip 2009

    I znowu zaczyna się robić miejsce na nowy kartel i towarzystwo wzajemnej adoracji Grety i cyrka.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lip 2009

    Gość: nice. Nic się nie martw! Ci panowie umieją trzymać poziom, nie kryją się za zasłoną animowości jak Ty! Choć o Grecie J. trudno powiedzieć zdecydowanie czy strzałka w górę, czy w dół! hi,hi!!!

    Cytuj

Odpowiedz