Forum » Myślenice

Sylwester -- zróbmy sobie coś wspólnie, co Wy na to?

  • 28 gru 2012

    Kurczę, nie zorganizują w tym roku zabawy na rynku, a wszystkie bale najzwyczajniej nie kręcą. Pytanie, czy my, młodzi, powiedzmy w wieku od 20 do 30+ nie moglibyśmy się zorganizować? Musimy się nudzić, czy bez sensu włóczyć po płycie rynku? Składka po jakiejś ustalonej sumce i we wspólnym towarzystwie, kulturalnie i po prostu fajnie wkraczamy w Nowy Rok, nawet bez pytania o nicka z miasto info, bo niby po co. Piszę z ostatnim dzwonkiem, wiem, jednak przy odrobinie chęci nie wszystko stracone. Dysponuję wraz z kolegą lokuum w centrum (góra kilkanaście osób, chyba jeśli ktoś ma większe pomieszczenie), nagłośnieniem, samochodami. Można by np. z tej bazy zrobić jakieś wypady (wyciąg narciarski, rynek, Zamek w Dobczycach, Zarabie?). Czekam na ciekawe propozycje, podkreślam liczą się chęci. Kto się wstydzi pisać spod dotychczasowego nicka może założyć sobie nowe konto i pisać z niego.

    14 3 Cytuj
  • 28 gru 2012

    Wspólne ognisko na Chełmie!

    9 5 Cytuj
  • 29 gru 2012

    ech, no za późno na takie akcje... :( ja bym chętnie się na coś takiego załapał, może za rok?

    4 5 Cytuj
  • 29 gru 2012

    Dlaczego za późno? -Wystarczy jedynie napisać do mnie na skrzynkę, podać numer telefonu i potwierdzić do 24.00 jutro, kwotę ustalimy wstępnie na podstawie życzeń co do menu. Naprawdę są możliwości, można wspólnie przygotować ciepły posiłek etc. Oczywiście czysta zabawa, bez komercji. Grupa najlepiej mieszana.

    6 Cytuj
  • 29 gru 2012

    Fajnie:-), koleżanki mogłyby jakieś smakołyki przyrządzić, co prawda urwał mi się kontakt z utalentowanymi kulinarnie niewiastami na forum, nuż jednak znajdzie się ktoś, kto zapiekanek nie przypali;-)

    5 Cytuj

Odpowiedz