Forum » Myślenice

Ziemia Myślenicka -msza w intencji zespołu

  • Anna 20 sty 2013

    Witam. Dzisiaj uczestniczyłam we Mszy Św w Kościele NMP o godzinie 9:30. Msza była w intencji zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka który w tym roku obchodzi 25 lecie działalności, czego im serdecznie gratuluje. Z racji tego że bardzo lubię ten zespół często biorę udział w ich występach. W koncercie jubileuszowym również brałam udział. Występowało ponad 180 ludzi. Rewelacyjne widowisko. Ku mojemu zaskoczeniu w Mszy w intencji zespołu brało udział zaledwie 30 członków zespołu. To był dla mnie szok. Na występie ponad 100 osób a w kościele tylko 30?? W kościele w strojach prezentowali się jedynie członkowie kapeli oraz chóru. A gdzie balet?? W telewizji mogliśmy ich podziwiać, a przyjść do kościoła to już nie łaska?? Wstydźcie się artyści Reprezentacyjnego Zespołu.

    7 39 Cytuj
  • 20 sty 2013

    Przesadzasz. Byłaś, chwała Ci za to, ale wypominanie kogo nie było na mszy to wielka przesada.

    35 6 Cytuj
  • 20 sty 2013
    AnnaJ napisał/a:

    Witam. Dzisiaj uczestniczyłam we Mszy Św w Kościele NMP o godzinie 9:30. Msza była w intencji zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka który w tym roku obchodzi 25 lecie działalności, czego im serdecznie gratuluje.W telewizji mogliśmy ich podziwiać, a przyjść do kościoła to już nie łaska??

    Moja rodzina corocznie organizuje mszę w intencji naszych dziadków i nigdy by im nie przyszło na myśl by wymawiać ich nieobecność, temat do zamknięcia...

    24 4 Cytuj
  • 20 sty 2013

    Racje ma Myśleniczanin, nawet absurd ma swoje granice ! Temat do zamknięcia natychmiast.

    23 4 Cytuj
  • 20 sty 2013

    AnnoJ, chyba Zespół tak Cię oczarował, że nie słuchałaś dokładnie kazania x Jana. Mówił on, żebyśmy w Roku Wiary nie patrzyli na statystyki: wierzy 50 czy 95 %, ale zajmowali się przede wszystkim sprawą własnej wiary i relacji z Chrystusem.

    Dobrze znam artystów i stojąc koło kapeli, widziałam kilkoro. Najważniejsze jest to, że uczestniczyli we Mszy, a to czy mieli na sobie kurtki czy ludowe stroje nie jest najważniejsze. Poza tym, skoro tak lubisz Ziemię Myślenicką, dlaczego widziałaś tylko chór i kapelę? Balet też był.

    Wiem, że obecnie mieszanie spraw telewizji i Kościoła jest na topie, ale powstrzymajmy się. Dajcie spokój Ziemi Myślenickiej, to nasza duma, nie można jej szkalować.

    24 4 Cytuj
  • 20 sty 2013

    Balet w pojedynczych osobach, kpina

    7 20 Cytuj
  • 20 sty 2013

    nie widzieliscie tylu członków zespou, którzy "na cywila" z przyczyn np. zdrowotnych stali obok nas? Czemu w Was tyle jadu? Nie uczestniczyliście zatem w Mszy św. tylko byliście ciałem ... wybaczamy wam złe słowa....

    19 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 21 sty 2013
    AnnaJ napisał/a:

    Witam. Dzisiaj uczestniczyłam we Mszy Św w Kościele NMP o godzinie 9:30. Msza była w intencji zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka który w tym roku obchodzi 25 lecie działalności, czego im serdecznie gratuluje. Z racji tego że bardzo lubię ten zespół często biorę udział w ich występach. W koncercie jubileuszowym również brałam udział. Występowało ponad 180 ludzi. Rewelacyjne widowisko. Ku mojemu zaskoczeniu w Mszy w intencji zespołu brało udział zaledwie 30 członków zespołu. To był dla mnie szok. Na występie ponad 100 osób a w kościele tylko 30?? W kościele w strojach prezentowali się jedynie członkowie kapeli oraz chóru. A gdzie balet?? W telewizji mogliśmy ich podziwiać, a przyjść do kościoła to już nie łaska?? Wstydźcie się artyści Reprezentacyjnego Zespołu.

    Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień.

    10 3 Cytuj
  • 21 sty 2013

    anno j nie rozumiem dlaczego tu na forum wylewasz swoje żale idź do członków i tam sie zal a nie zaśmiecać forum niepotrzebnymi wątkami

    14 1 Cytuj

Odpowiedz