Forum » Myślenice

Przeniesienie drewnianego sklepiku

  • 22 sty 2013

    Witam
    Mam pytanie .
    Zna ktoś może jakąś firmę bądz samodzielnego speca zajmującego się zdemontowaniem przeniesieniem i postawieniem na nowo drewnianej budki / sklepu?? Kompletnie się na tym nie znam ,nie mam też takich kontaktów , najbardziej też mnie interesuje koszt takiej roboty choć to już pewnie będzie indywidualna sprawa .
    Możecie kogoś polecić ? Bardzo proszę o pomoc.

    1 Cytuj
  • ania 23 sty 2013

    szukaj kogoś z dźwigiem i poczołgówą, koszt 2-3 tyś zł, jak nikogo nie znajdziesz to daj znać poszukam w starym kalendarzu kontaktu

    1 Cytuj
  • 23 sty 2013
    anel02 napisał/a:

    Witam
    Mam pytanie .
    Zna ktoś może jakąś firmę bądz samodzielnego speca zajmującego się zdemontowaniem przeniesieniem i postawieniem na nowo drewnianej budki / sklepu?? Kompletnie się na tym nie znam ,nie mam też takich kontaktów , najbardziej też mnie interesuje koszt takiej roboty choć to już pewnie będzie indywidualna sprawa .
    Możecie kogoś polecić ? Bardzo proszę o pomoc.

    Wysłałem Ci wiadomość na priv.

    1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    dziękuje ślicznie!

    1 Cytuj
  • 23 sty 2013

    dziękuje ślicznie!

    anula napisał/a:

    szukaj kogoś z dźwigiem i poczołgówą, koszt 2-3 tyś zł, jak nikogo nie znajdziesz to daj znać poszukam w starym kalendarzu kontaktu

    tak ale sklep trzeba rozebrać i złożyć w całości nie da sie go dzwignąć.

    1 Cytuj
  • ania 23 sty 2013
    anel02 napisał/a:

    dziękuje ślicznie!anula napisał/a:szukaj kogoś z dźwigiem i poczołgówą, koszt 2-3 tyś zł, jak nikogo nie znajdziesz to daj znać poszukam w starym kalendarzu kontaktutak ale sklep trzeba rozebrać i złożyć w całości nie da sie go dzwignąć.

    hm, a mnie się udało,

    1 Cytuj
  • 23 sty 2013
    anula napisał/a:

    anel02 napisał/a:dziękuje ślicznie!anula napisał/a:szukaj kogoś z dźwigiem i poczołgówą, koszt 2-3 tyś zł, jak nikogo nie znajdziesz to daj znać poszukam w starym kalendarzu kontaktutak ale sklep trzeba rozebrać i złożyć w całości nie da sie go dzwignąć.hm, a mnie się udało,

    oj było by super gdyby mi sie udało jak tobie anula ;) ale jest to sklep połączony w ciągu paru budek i obawiam sie że koszta będą większe niż 2-3 tyś zł.

    1 Cytuj
  • ania 24 sty 2013
    anel02 napisał/a:

    anula napisał/a:anel02 napisał/a:dziękuje ślicznie!anula napisał/a:szukaj kogoś z dźwigiem i poczołgówą, koszt 2-3 tyś zł, jak nikogo nie znajdziesz to daj znać poszukam w starym kalendarzu kontaktutak ale sklep trzeba rozebrać i złożyć w całości nie da sie go dzwignąć.hm, a mnie się udało, oj było by super gdyby mi sie udało jak tobie anula ;) ale jest to sklep połączony w ciągu paru budek i obawiam sie że koszta będą większe niż 2-3 tyś zł.

    no to kiepsko, ja miałam wolnostojący, przyjechali podnieśli i po sprawie, nie mam pewności ale musisz chyba mieć pozwolenie na rozbiórkę, powodzenia

    1 Cytuj

Odpowiedz