Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 28 maj 2012

    kolo alberta nie polecam jeszcze nogi za prog nie wystawicie a obsluga,czyli pani e.... tak was obsmaruje ze suchej nitki na zadnej nie zostawi mimo ze minute wczesniej bylyscie ''przyjaciolkami'' znam bardzo dobrze ten klimat

    29 7 Cytuj
  • 28 maj 2012

    jakas kolezanka zawsze sie znajdzie tylko nie wie ze jak ona sama wyjdzie to zostanie tak samo obgadana to solarium to porazka a wszystko dzieki obsludze

    18 7 Cytuj
  • 29 maj 2012

    solarka yellowsun porażka laska która obsługuje- bez komentarza, jakość opalenizny daje wiele do życzenia, lampy słabe. polecam czerneckich, helios, na zmianę ze słońcem :)

    25 8 Cytuj
  • 30 maj 2012

    wezcie sobie wykupcie jakies reklamy, a nie zaczynajcie sie znowu obrzucac blotem. Ludzie i tak pojda tam gdzie im sie podoba i gdzie uwazaja ze jest lepiej. Ten temat juz dawno stracil na wartosci, bo z daleka widac ze wypowiadaja sie tutaj sami wlasciciele. Nie wiem, czy jestescie tak naiwni ze myslicie ze sie na to nabierzemy ?

    btw... przyjaciolka, taka sugestia - jak nie chcesz zeby widziano ze sama sie wypowiadasz w zakladce, to czasem zmien nick :) i polecam sloneczko. Na pewno dobrze zrobi na glowke :)

    6 14 Cytuj
  • 30 maj 2012

    [quote=gość: elo] wezcie sobie wykupcie jakies reklamy, a nie zaczynajcie sie znowu obrzucac blotem. Ludzie i tak pojda tam gdzie im sie podoba i gdzie uwazaja ze jest lepiej. Ten temat juz dawno stracil na wartosci, bo z daleka widac ze wypowiadaja sie tutaj sami wlasciciele. Nie wiem, czy jestescie tak naiwni ze myslicie ze sie na to nabierzemy ?

    btw... przyjaciolka, taka sugestia - jak nie chcesz zeby widziano ze sama sie wypowiadasz w zakladce, to czasem zmien nick :) i polecam sloneczko. Na pewno dobrze zrobi na glowke :) [/quote]
    a Ty co tak bronisz? czyżby właściciel pisał? haha żenujące, oczywiście osoba o nicku przyjaciółka ma racje bo taka prawda

    16 8 Cytuj
  • 30 maj 2012

    a czy ja kogokolwiek bronie ? Wypowiedzialem swoje zdanie po przerzuceniu kilkunastu wypowiedzi, tak ten watek, fryzjerzy, sklepy, mechanicy... to jedno wielkie najezdzanie na siebie wlascicieli. Nie rozumiem co uwazasz za zenujace, sam fakt ze tak jest, czy w mojej wypowiedzi bylo cos zenujacego ?

    5 15 Cytuj
  • 30 maj 2012

    [quote=gość: engy] gość: elo napisał/a: wezcie sobie wykupcie jakies reklamy, a nie zaczynajcie sie znowu obrzucac blotem. Ludzie i tak pojda tam gdzie im sie podoba i gdzie uwazaja ze jest lepiej. Ten temat juz dawno stracil na wartosci, bo z daleka widac ze wypowiadaja sie tutaj sami wlasciciele. Nie wiem, czy jestescie tak naiwni ze myslicie ze sie na to nabierzemy ?

    btw... przyjaciolka, taka sugestia - jak nie chcesz zeby widziano ze sama sie wypowiadasz w zakladce, to czasem zmien nick :) i polecam sloneczko. Na pewno dobrze zrobi na glowke :)
    a Ty co tak bronisz? czyżby właściciel pisał? haha żenujące, oczywiście osoba o nicku przyjaciółka ma racje bo taka prawda [/quote]
    do engy ;dziekuje,a do elo;sam wyjdz na slonko tobie napewno bardzej sie przyda ewentualnie jezeli jestes wlascicielem tego solarium to skorzystaj z solarium i zacznij sie interesowac co sie u ciebie dzieje,bo to co napisalam wczesniej to fakt

    12 5 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Nie od dziś wiadomo że z solarium w 99% korzystają zwykłe wieśniaki, pozostały 1% stanowią miejscy szpanerzy niskich lotów. Chodzenie na solarium to cywilizowanych kręgach maksymalny obciach i wstyd. Laski w białych kozaczkach i "menago" w "bemkach" to uwielbiaja ale to lans na wiejską dyskotekę.

    16 8 Cytuj
  • 31 maj 2012

    to to solarium, do którego cały rok poszukiwane sa pracownice???? ciągle wisza ogłoszenia, czy tam tyle ich potrzeba, czy tak często się zmieniają- aha...stąd takie ceny..pewnie co tydzień jakaś panna naiwna idzie na tzw. próbę, po czym kolejna i kolejna... i wten sposób mają czysty interes. Warto się im przyjrzec z bliska! ( do PIP albo US ..)

    7 3 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Ja powiem tak ;) wolę być blada jak trup niż przegrać życie z czerniakiem ....... ostatnio w polsce coraz wiecej osób zapada na ten złośliwy nowotwór ......ja już przeżyłam chwile grozy przy czekaniu na wynik histopatologiczny znamion barwnikowych ktore usuwalam w zimie ..... więc radzę się wszystkim zastanowić czy warto się tak grillować w trumience .....

    19 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Ale jeździcie to tej Pani E. Ona nie jest zła. Zwariowana, to będzie dobre określenie. Uśmiecha się do każdego nie złośliwie tylko z czystej radości:). Znam ją więc wiem.

    10 24 Cytuj
  • 5 cze 2012

    polecam opalanie natryskowe na Rzemieślniczej w Prestiż

    9 8 Cytuj
  • 15 cze 2012

    ktore do PIP albo US ?

    2 4 Cytuj
  • 20 cze 2012

    ja polecam na rzemieślniczej.. nie polecam pod arkadami i heliosa.

    3 7 Cytuj
  • 20 cze 2012

    Ja polecam Heliosa. Dodatkową zaletą jest duży parking obok.

    9 Cytuj
  • 20 cze 2012

    jaki parking? on wcale nie jest duży, a pracownice i tak się czepiają jak ktoś staje autem.

    2 2 Cytuj
  • 20 cze 2012

    ja polecam studio24 ! miła obsługa i niskie ceny, fryzjer, solarium i kosmetyczka super! nie polecam yellow sun i heliosa, obsługa do bani, obgadywanie za plecami jak ktoś przejdzie.

    8 5 Cytuj
  • 20 cze 2012

    A pani ania84 to zapewne z obsługi tego niejakiego studia24 :)))
    Kazda myśląca osoba sama porówna myślenickie solaria i sama wyciągnie odpowiednie wnioski.
    Ja od lat korzystam z tego samego "starego", sprawdzonego solarium i jestem zadowolona. Ostatnio zmieniły się tam dziewczyny obsługujące urzadzenia ale mimo to jest nadal super.Nie spotkałam się z obgadywaniem a spedzam tam naprawde duzo czasu /korzystam też z vacu i rollena/, dziewczyny na okragło sprzatają, są miłe i pomocne. Pewnie ktos pomyśli,ze jestem z obsługi albo właścicielem ale nie, nie jestem.
    Przekonacie się,ze mam racje jak same porównacie wymieniane na forum solaria - jestem pewna,ze wrócicie do...mojego ulubionego:)))
    a co mi tam - to solarium to HELIOS :)))

    12 Cytuj
  • 21 cze 2012

    czemu każdy sadzi ze jak ktos napisze dobrze o jakims solarium to jest jego pracownikiem ? :) nie normalne :) może wlasnie AJA to jakis pracownik heliosa :) i bardzo ladnie wypisuje na temat tego solarium. heee ludzie ogarnijcie sie

    2 4 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Kiedy zachorowalność na czerniaka wzrasta w zatrważającym tempie wy "głupie dziewuchy" to jest delikatne was określenie podniecacie się jakimiś solariami, lampami itp. odnoszę wrażenie że kura ma więcej zwojów mózgowych niż niejedna z was, bo zamiast myśleć to się lansujecie sztuczną bardzo niezdrową opalenizną.Zdrowiej jest na parę minut każdego dnia wystawić się na promienie naturalnego słońca,tyle też w sklepach różnych brązerów. Wyżej ktoś pisał już o tym ale zero refleksji, smutne:(.......

    6 4 Cytuj
  • 21 cze 2012

    solarium w2cale nie jest takie zle , najlepsze solarium to yellow sun. pozdro dla pracownic

    4 8 Cytuj
  • 21 cze 2012

    [quote=gość: Misiek86] solarium w2cale nie jest takie zle , najlepsze solarium to yellow sun. pozdro dla pracownic [/quote]
    Niestety ale to całe pseudo solarium yellow sun to żenada, czułam sie tam jak owca w stadzie wilków, chyba każdy wie o co chodz! przestałam chodzić, zresztą nigdzie nie chodze już bo to była głupota, na siłe robić z siebie mulata, pytam po co? żeby za pare lat usłyszeć wyrok ? sami sie wykańczamy, nie dość że żywność nie jest zdrowa to jeszcze prosić sie o raka skóry, masakra. Ciekawa jestem czy właściciele solariów sie opalają? hehe oni głupcy nie są:)

    12 7 Cytuj
  • 21 cze 2012

    BB co ty mozesz wiedziec na temat chorob zwiazanych z opalaniem w solarium pracuje w klinice onkologicznej i wiem cos wiecej na ten temat niz ty i powiem ci tyle ze do solarium nie pojdziesz bo raka dostaniesz a wyjdziesz na ulice i wpadniesz pod samochod

    2 12 Cytuj
  • 21 cze 2012

    [quote=gość: robertos] BB co ty mozesz wiedziec na temat chorob zwiazanych z opalaniem w solarium pracuje w klinice onkologicznej i wiem cos wiecej na ten temat niz ty i powiem ci tyle ze do solarium nie pojdziesz bo raka dostaniesz a wyjdziesz na ulice i wpadniesz pod samochod [/quote]
    A co ma piernik do wiatraka? może napiszesz zaraz że solarium jest zdrowe? człowieku otwórz biznes z czyms innym a nie wciskaj ludziom ciemnoty, jest wiek 21 i ludzie już nie są tacy naiwni jak kiedyś, na solarium sie już nie dorobisz:)

    8 3 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Łał ale szał jakie wypowiedzi jak ktos nie chce chodzic do solarium to po co wchodzi na ten temat i sie wypowiada ludzie tu szukaja gdzie jest fajne opalanie bo jak juz sie smaza to chyba wiedza cos o tym ja uczeszczam do tego solarium kolo alberta do yelow sun juz kilka lat wiec sobie go chwale zreszta to chyba najstarsze w Myslenicach a co do jakis chorob to co w tych czasach jest zdrowe mozna sie opalac tylko z umiarem

    4 2 Cytuj

Odpowiedz