Forum » Myślenice

Czy zna ktoś jakiś klub,dancing

  • Marta 25 sty 2013

    Witam.Mam pytanie.Wybieram się za nie długo do Myślenic i poszukuję jakiegoś fajnego miejsca np dancing gdzie można fajnie potańczyć i gdzie przychodzą osoby w wieku 50 lat.Będę wdzięczna za podpowiedzi.Pozdrawiam.

    4 1 Cytuj
  • 25 sty 2013

    w Myślenicach nie ma takiego klubu gdzie przychodzą osoby w takim wieku i pomogłyby potańczyć, w sumie w Myślenicach nie ma żadnego miejsca/klubu/baru gdzie można potańczyć w normalnym towarzystwie a nie pijanych dzieci którym w niektórych miejscach sprzedają alkohol a potem zachowują się jak zwierzęta...

    17 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 25 sty 2013
    Marta821 napisał/a:

    Witam.Mam pytanie.Wybieram się za nie długo do Myślenic i poszukuję jakiegoś fajnego miejsca np dancing gdzie można fajnie potańczyć i gdzie przychodzą osoby w wieku 50 lat.Będę wdzięczna za podpowiedzi.Pozdrawiam.

    Jak płynie w Tobie wiejska krew, nie straszni Ci są ludzie z wystającymi szczękami i czerwonymi od mrozu policzkami, to co weekend są dancingi w klubie Banderoza na Zarabiu. Ale nie wiem, czy w okresie zimowym coś się tam dzieje...

    4 13 Cytuj
  • 25 sty 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    Marta821 napisał/a:Witam.Mam pytanie.Wybieram się za nie długo do Myślenic i poszukuję jakiegoś fajnego miejsca np dancing gdzie można fajnie potańczyć i gdzie przychodzą osoby w wieku 50 lat.Będę wdzięczna za podpowiedzi.Pozdrawiam.Jak płynie w Tobie wiejska krew, nie straszni Ci są ludzie z wystającymi szczękami i czerwonymi od mrozu policzkami, to co weekend są dancingi w klubie Banderoza na Zarabiu. Ale nie wiem, czy w okresie zimowym coś się tam dzieje...

    Obawiam się, że zimową porą wraz z całym Zarabiem, "zamarza" również Banderoza.

    7 Cytuj
  • 25 sty 2013

    I co odpowiemy Marcie,gdzie zimową porą może spędzić mile czas w tych Międzyzdrojach Małopolski.Na dobrą sprawę można znaleźć Jej coś zastępczego,Gdyby miała sycylijskie bądź pruszkowskie korzenie możemy zaprosić Ją na strzelnicę,albo wycieczka do jednej z nowocześniejszych przetwórni śmieci albo pokazać jak wyglądają przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku czyli nowoczesny wyciąg,najdłuższą w Polsce kolej linową itp.Starzy myśleniczanie pamiętają ile było dawniej lokali w Myślenicach,dla każdego typu odbiorcy i na każdą kieszeń.

    9 Cytuj
  • 25 sty 2013

    zapomniałeś kolego , że niebawem otwarcie najnowszej oczyszczalni ścieków a przechodząc na drugą stronę ulicy można też pospacerować po zasypanym parku świeżo po rewitalizacji. Zamiast wyładować się na wesoło na dancingu zdecydowanie lepiej popaść w parku w zadumę i wyciszenie :-)))))

    "wina i igrzysk" niestety nie będzie, miasto zimą zamarza, nic się nie dzieje , "nuda jak na polskim filmie"

    http://youtu.be/Z9VQ089v9VQ?t=21s

    2 2 Cytuj
  • 26 sty 2013

    Aczkolwiek może imprezy są, tylko my Myśleniczanie o nich nie wiemy? Skąd ten irracjonalny pomysł? Ostatnimi czasy rzuciła mi się w oczy niewielka ulotka na warzywniaku w rynku, która informowała o dancingu w Cydronie, którego motywem przewodnim były lata 80te :) Niestety była już nieco "przeterminowana" i przeczytałam ją w tydzień po zapowiadanym dancingu, więc nie jestem w stanie go zrelacjonować ;) Ale powiedzcie mi, ktoś coś wie na ten temat? Odbywają się tam takie "potańcówki"?

    2 Cytuj
  • 26 sty 2013

    O, proszę bardzo, w kalendarzu natknęłam się na informację mówiącą o Karnawale w Il Camino ;)
    http://wydarzenia.miasto-info.pl/2529,karnawal-w-il-camino.html

    2 1 Cytuj
  • 27 sty 2013

    Może nie w Myślenicach ale niedaleko... 6-7 km od M-ce http://www.krakowiacyigorale.pl/dancing.html :)

    3 Cytuj
  • 8 mar 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Jak płynie w Tobie wiejska krew, nie straszni Ci są ludzie z wystającymi szczękami i czerwonymi od mrozu policzkami, to co weekend są dancingi w klubie Banderoza na Zarabiu. Ale nie wiem, czy w okresie zimowym coś się tam dzieje...

    Niestety nie bo to jest bar sezonowy. :)

    1 1 Cytuj
  • 8 mar 2016
    Melomanka napisał/a:

    Obawiam się, że zimową porą wraz z całym Zarabiem, "zamarza" również Banderoza.

    wcale nie jak niewiesz tosię niewypowiadaj, ta z pewnością zamarza... hahaha

    1 6 Cytuj

Odpowiedz