Forum » Myślenice

Hotel Black & White

  • 18 lut 2013

    orientuje się ktoś co jest w stanie zaoferować ten hotel? mam na myśli organizacje przyjęcia z noclegami, jak wygląda sprawa z obsługą i jakie są opinie na jego temat? Okolica wydaje się być spokojna a na stronie to całkiem ładnie wygląda

    2 11 Cytuj
  • 22 lut 2013

    nie byłam nigdy w środku nie wiem jak to wygląda ale jeśli chodzi o jedzenie mam info z przed roku ze tak powiem od kuchni jest okropne... okolica spokojna ale w zimie, w lecie bardzo dużo ludzi tam odpoczywa...

    1 6 Cytuj
  • 22 lut 2013

    Byłem wielokrotnie i w środku naprawdę super. Szczególnie nowe pokoje na parterze:) Nie wiem jak jedzenie ale kawe mają świetną

    3 11 Cytuj
  • 22 lut 2013

    Ten hotel to totalna katastrofa !!! Pokoje marnej jakość i do tego nie grzeszą czystością. Obsługa nie ma pojęcia co się dzieje i do tego nie mają żadnego doświadczenia w organizowaniu imprez. Każdy co mieszka w okolicy wie żeby tam nic nie organizować ze względu na marną kuchnie jest wiele miejsc w okolicy gdzie można dobrze zjeść i wynająć nocleg w lepszym standardzie i dużo taniej. Kolejna sprawa to ten hotel jest wystawiony na sprzedaż za 10 milionów zł tak wiec w każdym momencie może się zmienić właściciel lub zostanie zamknięty. Nie polecam

    12 Cytuj
  • 22 lut 2013

    Toż to w dalszym ciągu KASKADA . Ciepłe piwo , zimny żurek ale wtedy był klimat . Teraz nawet klimatu brak .

    11 1 Cytuj
  • 23 lut 2013

    marta86 wiesz byłem w pokojach i nijak mają się do tego co piszesz. Nie jest to 5 gwiazdek ale sa naprawdę na przyzwoitym poziomie. A co do doświadczenie w organizacji imprez to wg mnie jest ono wprost proporcjonalne do ilości zorganizowanych imprez. A akurat w b&W troche sie ich odbyło:)

    3 4 Cytuj

Odpowiedz