Forum » Myślenice

"Plener"

  • 2 mar 2013

    Gdzie są najlepsze meiscówy na melanż ?

    1 11 Cytuj
  • 2 mar 2013

    A co to jest "meiscówa" ? A co to jest melanż ?

    5 5 Cytuj
  • 2 mar 2013

    Miejscówa jest to miejsce gdzie można spokojnie sobie impreze zrobić! A impreza to tak zwany melanż !

    2 2 Cytuj
  • 3 mar 2013

    Mnie ostatnio poniósł melanż na likwidowanym targu, ale przyjechała straż miejska ;)

    6 2 Cytuj
  • 3 mar 2013
    PrawieSołtys napisał/a:

    Miejscówa jest to miejsce gdzie można spokojnie sobie impreze zrobić! A impreza to tak zwany melanż !

    No to już mi coś wyjaśnia . Wracając do tematu interesuje Cię coś pod "chmurką" czy raczej zadaszone , ewentualnie zadaszone i ze ścianami ?

    Cytuj
  • 3 mar 2013

    Taaa, wczoraj po takim "melanżu" pewien "sportsman" mierzył się na Zarabiu z rowerem:-D

    2 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 3 mar 2013

    wczoraj te wasze slangi i melanze robily awanture w samym centrum! ile to jeszcze potrwa? odkad otworzyli ten jak to mowia klub pod kurdeszem co weekend strach tamtedy przechodzic! gdzie policja zeby sie za nich zabrac

    6 1 Cytuj
  • 3 mar 2013
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    wczoraj te wasze slangi i melanze robily awanture w samym centrum! ile to jeszcze potrwa? odkad otworzyli ten jak to mowia klub pod kurdeszem co weekend strach tamtedy przechodzic! gdzie policja zeby sie za nich zabrac

    to siedz w domu jak ci strach niepozwala i tyle .

    2 5 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 3 mar 2013
    klaudyn napisał/a:

    mysleniczaninzdziada napisał/a:wczoraj te wasze slangi i melanze robily awanture w samym centrum! ile to jeszcze potrwa? odkad otworzyli ten jak to mowia klub pod kurdeszem co weekend strach tamtedy przechodzic! gdzie policja zeby sie za nich zabracto siedz w domu jak ci strach niepozwala i tyle .

    to zacznijcie zachowywac sie jak ludzie nie jak zwierzeta w centrum miasta... skonczyly sie mrozy i juz wieczorami zjezdza sie tam "towarzystwo"... kto na to zezwala? pies nie moze zasnac co dopiero czlowiek, a mieszkajacy w okolicy tylko rozmawiaja o tym przez caly tydzien - nawet w weekend nie mozna odpoczac bo tak wrzeszczycie cala noc. nie mozecie siedziec na dole? trzeba wychodzic na zewnatrz i wrzeszczec do 3 rano?

    5 Cytuj
  • 3 mar 2013

    myślenicznie oczekujesz interwencji policji a od czego jest straż miejska? w jednym z wątków jej broniłeś a tu widzisz nawet im sie nie chce interweniować tylko teraz nie wiem czy do nich telefonowałeś ale tak czy siak obiboki z nich i tyle

    3 3 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 3 mar 2013
    pisowiec napisał/a:

    myślenicznie oczekujesz interwencji policji a od czego jest straż miejska? w jednym z wątków jej broniłeś a tu widzisz nawet im sie nie chce interweniować tylko teraz nie wiem czy do nich telefonowałeś ale tak czy siak obiboki z nich i tyle

    chyba trochę mylisz wątki. pisałem o młodzieży która zwierzęce krzyki rozprzestrzenia do godzin rannych w weekend a nie o skutecznosci policji czy strazy miejskiej...

    2 1 Cytuj
  • 3 mar 2013

    To jest tak zwana ciemna strona melanżu :) ;)

    4 2 Cytuj
  • 3 mar 2013

    a jakiś fajny opuszczony budynek do sesji ?? ktoś ma coś sprawdzonego

    3 Cytuj
  • 3 mar 2013

    może trochę odeszłem od tematu ale jestem tylko
    ciekawy czy ktoś tam interweniował policja czy straż miejska?

    1 2 Cytuj

Odpowiedz