Forum » Myślenice

NC+ czyli NaCiągacze

  • 22 mar 2013

    dacie się nabić na ceny z kosmosu?

    14 5 Cytuj
  • 22 mar 2013

    masakra,ceny wywindowane tylko po to żeby skusić ludziska na promocyjne zniżki

    10 1 Cytuj
  • 22 mar 2013

    Nowa oferta jest szeroko komentowana czyli juz pierwszy sukces nc+
    Dalsza strategia na pewno tez jest dobrze przygotowana.

    4 7 Cytuj
  • 22 mar 2013

    w pewnym sensie na pewno masz rację,ja przedłużyłem umowę 2 tygodnie temu także mam nadzieję że będę zadowolony przez kolejne 18 miesięcy:D

    1 6 Cytuj
  • 22 mar 2013

    Ja w styczniu przedłużyłem umowę w N na 6 miesięcy... chyba wstrzymam się z migracją na razie zobaczymy jak nc+ będzie kreować politykę cenową i promocje.

    4 2 Cytuj
  • 22 mar 2013

    Jak to ktoś napisał na stronie Sat Kuriera: "To już nawet nie jest strzał w kolano, to jest strzał w głowę z bazuki". Chodzi o kanały, które według wszystkich znaków znikną z oferty, bez możliwości wypowiedzenia umowy. A miało być tak pięknie...
    Poczytajcie sobie.
    http://satkurier.pl/news/83998/po-usunieciu-tych-kanalow-z-nc-nie-zerwiesz-umowy.html

    7 Cytuj
  • 26 mar 2013
    el Jimador napisał/a:

    Nowa oferta jest szeroko komentowana czyli juz pierwszy sukces nc+
    Dalsza strategia na pewno tez jest dobrze przygotowana.

    Jest szeroko komentowana, ale komentarze są negatywne. Nie masz zielonego pojęcia o dobrym marketingu. Poczytaj sobie co te komentarze robią z ich marką ;-) I jak bardzo zachowują się jak dzieci we mgle

    http://blog.wirtualnemedia.pl/arekwidawski/post/jak-nc-nie-radzi-sobie-z-kryzysem-w-mediach-spolecznosciowych

    A ten wywiad z prezesem
    http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,124630,13625907,Prezes_NC___Mamy_najlepsza_oferte__Ludzie_w_koncu.html
    jeszcze ich tylko pogrąży, bo jego ton jest taki "hej Polacy jesteście głupi i nie rozumiecie naszej wspaniałej oferty, którą dla was zrobiliśmy i macie problem".

    Niestety, ale jeśli prezes udziela takich aroganckich wywiadów to sytuacja jest jasna - marka nc+ nie jest nawet marką "premium". To marka arogancka.

    Zmieńcie operatorów, bo jedyne co możemy zrobić to głosować portfelem.

    8 1 Cytuj
  • 26 mar 2013

    To mi przypomina trochę rebranding Ery... oferta T-mobile okazała się gorsza i droższa niż kilka dni wcześniej Era. Sporo ludzi w tedy poirytowała się i zmieniła operatorów, a T-mobile po czasie, ale jednak, zmienił ton swoich ofert... i zszedł nieco na ziemię. Niemniej niesmak mi pozostał i do rocznym pobycie w T, zmieniłem operatora...
    Jak będzie w przypadku NC+? Może być podobnie, jedyny problem jest taki że o ile w przypadku telefonii komórkowej - jest większa konkurencja to tutaj będzie nieco gorzej z tym.

    Cytuj
  • 26 mar 2013
    buszmyslenic napisał/a:

    w pewnym sensie na pewno masz rację,ja przedłużyłem umowę 2 tygodnie temu także mam nadzieję że będę zadowolony przez kolejne 18 miesięcy:D

    tyle że umowę przedłużałeś z c+ lub n a teraz jest nc+ ,
    spodziewaj się pisma z nowym cennikiem nc+ , i dłuuugiej rozmowy konsultantki która zaproponuje pozostanie, bo w sumie dwa razy więcej za mniej kanałów to wcale nie jest zła oferta, tylko jej nie rozumiesz :)

    Cytuj
  • 26 mar 2013

    Głęboko wierzę w to, że ludzie pokażą cztery litery panu prezesowi - za taką arogancje względem klienta się mu to należy.
    Dlatego trzeba nagłaśniać i tępić - tępić arogancje wielkiej "korporacji" względem klienta.

    4 Cytuj
  • 26 mar 2013

    http://www.spidersweb.pl/2013/03/nieczyste-zagrywki-nc.html

    Naprawdę polecam przeczytać ten artykuł jego tytuł "Nieczyste zagrywki NC+"

    oraz ten

    http://www.spidersweb.pl/2013/03/nc-takiego-kryzysu-nie-bylo-chyba-od-czasow-acta.html

    "NC+ takiego kryzysu w mediach społecznościowych nie było chyba od czasów ACTA"

    Na pohybel panu prezesowi!

    Szersza akcja

    http://www.facebook.com/antyncplus
    http://www.antyncplus.pl/

    2 Cytuj
  • 26 mar 2013
    TedBundy napisał/a:

    buszmyslenic napisał/a:w pewnym sensie na pewno masz rację,ja przedłużyłem umowę 2 tygodnie temu także mam nadzieję że będę zadowolony przez kolejne 18 miesięcy:Dtyle że umowę przedłużałeś z c+ lub n a teraz jest nc+ ,
    spodziewaj się pisma z nowym cennikiem nc+ , i dłuuugiej rozmowy konsultantki która zaproponuje pozostanie, bo w sumie dwa razy więcej za mniej kanałów to wcale nie jest zła oferta, tylko jej nie rozumiesz :)

    Hahaha... miałem to samo, Pani wręcz na mnie krzyczała :)

    Cytuj
  • 28 mar 2013

    Od 2007 roku jestem abonentem n. Wczoraj dostałem pismo od nc+. Oprócz marketingu jacy to są wspaniali i jakie to nowe możliwości się otwierają przede mną postawili mnie pod ścianą. Albo nie odpowiadam na pismo i tym samym od 1 maja zgadzam się na nową promocję na 18 miesięcy w cenie 119 zł na miesiąc (wcześniej 79 zł - wzrost o 50%), albo do 19 kwietnia mam czas na wypowiedzenie umowy - wyłącznie na piśmie. Oczywiście przy tak postawionej propozycji moja reakcja mogła być tylko jedna. Dzisiaj wysłałem im wypowiedzenie umowy. Od 1 maja będę wolny od cwanych zagrywek nc+

    4 Cytuj
  • 28 mar 2013
    reditus napisał/a:

    Od 2007 roku jestem abonentem n. Wczoraj dostałem pismo od nc+. Oprócz marketingu jacy to są wspaniali i jakie to nowe możliwości się otwierają przede mną postawili mnie pod ścianą. Albo nie odpowiadam na pismo i tym samym od 1 maja zgadzam się na nową promocję na 18 miesięcy w cenie 119 zł na miesiąc (wcześniej 79 zł - wzrost o 50%), albo do 19 kwietnia mam czas na wypowiedzenie umowy - wyłącznie na piśmie. Oczywiście przy tak postawionej propozycji moja reakcja mogła być tylko jedna. Dzisiaj wysłałem im wypowiedzenie umowy. Od 1 maja będę wolny od cwanych zagrywek nc+

    Jeżeli nie oglądasz ligi polskiej, angielskiej, hiszpańskiej to fakt pokazałeś im dupe (niczym kosecki w piątek). Mnie natomiast zależy na w/w ligach dlatego dostałem oferte 99 zeta za pakiet platynowy i prawdopodobnie podpisze z nimi umowe. Fakt wyjdzie to troche drożej niż w cyfrze ale cóż zrobić.

    6 2 Cytuj
  • 28 mar 2013
    Bolek napisał/a:

    reditus napisał/a:Od 2007 roku jestem abonentem n. Wczoraj dostałem pismo od nc+. Oprócz marketingu jacy to są wspaniali i jakie to nowe możliwości się otwierają przede mną postawili mnie pod ścianą. Albo nie odpowiadam na pismo i tym samym od 1 maja zgadzam się na nową promocję na 18 miesięcy w cenie 119 zł na miesiąc (wcześniej 79 zł - wzrost o 50%), albo do 19 kwietnia mam czas na wypowiedzenie umowy - wyłącznie na piśmie. Oczywiście przy tak postawionej propozycji moja reakcja mogła być tylko jedna. Dzisiaj wysłałem im wypowiedzenie umowy. Od 1 maja będę wolny od cwanych zagrywek nc+Jeżeli nie oglądasz ligi polskiej, angielskiej, hiszpańskiej to fakt pokazałeś im dupe (niczym kosecki w piątek). Mnie natomiast zależy na w/w ligach dlatego dostałem oferte 99 zeta za pakiet platynowy i prawdopodobnie podpisze z nimi umowe. Fakt wyjdzie to troche drożej niż w cyfrze ale cóż zrobić.

    Podałeś w zasadzie jeden, jedyny przykład, gdzie nie ma alternatywy dla nc+, weź też pod uwagę, że mimo wszystko większość z 2 i pół miliona klientów nc+ nie ma czasu siedzieć przed TV i oglądać wszystkie możliwe ligi - paradoksalnie, aby mieć pieniądze na takie abonamentu "premium" to trzeba pracować i niewiele zostaje czasu wolnego na "super hiper ofertę nc+ której Polacy nie rozumieją".

    Konkludując - im więcej z nas wypowie umowy i pokaże im cztery litery - tym szybciej będą dogorywać. Czego im serdecznie życzę, głównie dlatego że "władze" są aroganckie wobec klientów.
    A jedyne co możemy zrobić to głosować portfelem.

    7 1 Cytuj
  • 2 kwi 2013

    ktoś już wypowiedział umowę z tymi francuzikami? jeśli tak? to poproszę o wzór pisma!

    4 1 Cytuj
  • 2 kwi 2013

    ksgrzes, nie potrzeba specjalnego wzoru, napisz po prostu: "W związku, z wprowadzonymi przez Canal+ Cyfrowy zmianami, na podstawie Regulaminu (paragraf, punkt), wypowiadam Umowę o Abonament. Z poważaniem,..." Albo coś podobnego. Tylko koniecznie wyślij to poleconym, żebyś miał potwierdzenie.
    Jak po wysłaniu rezygnacji do Ciebie zadzwonią, a zadzwonią na pewno, to napisz, co udało Ci się od nich wyciągnąć. Chyba, że przechodzisz do CP.

    3 Cytuj
  • Andrzej 2 kwi 2013

    U mnie wypowiedzenie już poszło. Obecnie mam WPT za 48, więc mnie na razie nikt nie zmuszał do migracji. Obecnie czytam wątki na forum sat-kuriera o sagemcomie i jego przypadłościach (trochę mnie to odstrasza), bo zastanawiam się nad migracją, ale co CP, a nie nc+.

    Czytałem, że utargowanie Universe+ w cenie 49 PLN jest realne, ale przeraża mnie tam ilość pakietów niegwarantowanych (albo raczej ich zawartość, bo połowa bajek może polecieć, a dzieciaki u mnie oglądają głównie programy "zagrożone").

    W wypowiedzeniu (starej n-ki) możecie wpisać mniej więcej:
    Uprzejmie informuję, iż zgodnie z pkt. 8 Rozdziału V Regulaminu Świadczeń Usług Telewizji Nowej Generacji N wypowiadam umowę nr: xxx zawartą w dniu dd-mm-yyyy r, z powodu braku akceptacji dokonanych przez Państwo zmian w ofercie programowej, związanych z zaprzestaniem emisji kanałów: Wojna i Pokój, Universal Channel... Niniejszą umowę wypowiadam bez zachowania okresu wypowiedzenia i bez konieczności zwrotu udzielonych mi ulg.

    U mnie takie wypowiedzenie zawsze działało.

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2013
    Kaper napisał/a:

    ksgrzes, nie potrzeba specjalnego wzoru, napisz po prostu: "W związku, z wprowadzonymi przez Canal+ Cyfrowy zmianami, na podstawie Regulaminu (paragraf, punkt), wypowiadam Umowę o Abonament. Z poważaniem,..." Albo coś podobnego. Tylko koniecznie wyślij to poleconym, żebyś miał potwierdzenie.
    Jak po wysłaniu rezygnacji do Ciebie zadzwonią, a zadzwonią na pewno, to napisz, co udało Ci się od nich wyciągnąć. Chyba, że przechodzisz do CP.

    pismo jutro poleconym do Krakowa i zobaczymy co będzie! w polsacie full paczka za 90 zeta hbo i cinemaxy umowa na 15 miesięcy w tym 3 za freee zobaczymy

    4 1 Cytuj
  • 3 kwi 2013

    Wypowiedzenie wydrukowane... jeszcze tylko puścić poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru...

    1 1 Cytuj
  • 3 kwi 2013

    https://www.facebook.com/antyncplus
    http://antyncplus.pl/listdoncplus.pdf

    sypie się nowa nowa platforma TV jak domek z kart
    już kilka osób zwolniło się z zarządu lub wyższego manegmentu
    antyncplus ma już ponad 60tyś lajków

    3 Cytuj
  • 4 kwi 2013

    Ja nawet sie nie zastanawialem i na drugi dzien po otrzymaniu oferty wyslalem rezygnacje za potwierdzeniem odbioru oczywiscie. Nie znosze skur..synskich korporacji traktujacych klientow jak szmate. Poza tym juz nie moglem wytrzymac z tym ciaglym ogladaniem powtorek na kanalach HBO i nawet byl to wspanialy pretekst by olac ta platforme.
    Od tygodnia jestem zadowolonym uzytkownikiem telewizji na karte HD i olewam umowy i zobowiazania oraz pogrywanie moja osoba przez baranow. Za przysłowiowe grosze mam podstawowe kanały które mnie interesują a nowości filmowe które za pół roku może będą na HBO mam dostępne w necie :)

    http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

    1 2 Cytuj
  • 10 kwi 2013

    http://www.wiocha.pl/905102,Wiocha-do-potegi-n

    Polecam wzięcie tego pod uwagę podpisując umowę z NC+.

    4 1 Cytuj
  • 27 paź 2017

    A LYSZKA NA TO NIEMOSZLIWE

    1 2 Cytuj
  • 29 paź 2017

    Wszyscy coś tam kręcą normalna sprawa.
    Ja osobiście posiadam NC+ z dodatkowym dekoderem i polecam, za takie śmieszne pieniądze warto. Chyba że teraz jest drożej bo ja naprawdę małe pieniążki płacę.
    Miałem Polsat, miałem kiedyś Cyfrę Plus jak jeszcze nie była NC+, z tego wszystkiego NC+ obecnie jest najlepszym wyjściem.
    Grupa zwykłych szarych ludzi nie zmieni postępowania NC+ i każdy dalej będzie drugiego człowieka oszukiwał w mały lub większy sposób, jedziesz do sklepu, hurtowni itd też jesteście oszukiwani. Lepszy temat byłby co teraz odpierdzielają sieci takie jak Orange, plus, play, co to za gówno wymyślili i jak dużo ludzi jest tak durnych że idzie do takiej sieci bierze abonament za parę złotych + telefon który spłaca mnóstwo czasu, nie lepiej płacić abonament 20 zł mieć wszystko za darmo a telefon kupić w UK ? ostatnio kupiłem sobie Iphone 8 64GB oryginał ale używany ale na gwarancji producenta, za 550 zł.
    No ale żeby zaraz hejty i inne wynalazki tego świata nie legły na mnie to pozdrawiam i dalej prowadźcie temat.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz