Forum » Myślenice

Park linowy w Myślenicach

  • Łukasz Dragosz 4 sie 2009

    Witam,

    Po pierwsze zapraszam wszystkich w najbliższy piątek o 16.00 na otwarcie Parku Linowego koło hali sportowej na Zarabiu (zaraz dalej jak się jedzie ul. Zdrojową jest nasz parking). Robimy na otwarcie imprezę w formie pikniku tak dla dzieciaków, jak i młodzieży a także dla dorosłych. Poza atrakcjami własnymi (sam park, tyrolka 100m, paintball, ścianka wspinaczkowa, quady, off road, strzelnica ASG, gra w bule / petaque, gra w siatkówkę, konkursy sprawnościowe) staram się ściągnąć dodatkowe jak koniki od Hucułów i warsztaty plastyczne od MOKiS dla dzieciaków oraz balon z Krakowa. Catering w formie ognisk i grill pod wiatą w formie baru letniego. Wieczorkiem z pewnością biesiada przy wielkich ogniskach i przy wiacie a kombinujemy co by jakąś dyskotekę dla młodzieżowych imprezowiczów zrobić ;)

    Pierwsze 55 osób na park linowy wchodzi bezpłatnie, poza tym zniżki na wszelkie atrakcje.

    WWW.PARK.MYSLENICE.PL> Przekazujcie proszę dalej info, poniżej opisówka:

    Otwarcie Parku Linowego - Piątek 7 VIII g. 16.00

    W najbliższy piątek zapraszamy na otwarcie parku linowego na Zarabiu koło hali sportowo – widowiskowej. Poza spacerem wśród drzew na wysokości 4 metrów inne atrakcje to zjazdy 100m tyrolką po linie i ścianka wspinaczkowa oraz jazda quadami po torze i samochodami terenowymi 4x4 off road, rozgrywki paintball, strzelnica sportowa, gra w bule / petanque, siatkówkę i inne.

    Dla dzieciaków też warsztaty plastyczne, gry i zabawy.
    Biesiada przy ogniskach, dyskoteka od godziny 20.00.
    W trakcie pikniku dostępny catering - grille i ogniska.

    * Pierwsze 55 osób – wstęp wolny na park linowy
    * Dojazd Zarabie ul. Zdrojowa za halą sportową.
    * Zapraszamy na stronkę
    www.park.myslenice.pl

    Ukończenie parku linowego obok toru quadowego i poligonu paintballowego wraz z wieloma pozostałymi atrakcjami daje nam podstawy do nazwania obiektu Myślenickim Parkiem Przygody przy czym nasze miasto jest piątym w całym kraju a pierwszym w Małopolsce obiektem tego typu! Myślenicki Park Przygody będzie sukcesywnie powiększany o kolejne atrakcje jak np. zorbing, czyli kula sferyczna która była obecna na Dniach Myślenic.

    Dobra, stało się.

    A po imprezie poproszę o komentarze. Jesteśmy mocno spóźnieni bo sezon w połowie, lekko przeliczyliśmy się z własnymi możliwościami w związku z czym z pewnością istnieją pewne niedociągnięcia. Wypunktujcie je proszę abyśmy mogli na bieżąco poprawiać całość. Docelowo Park Przygody to kompleks wielu extremalnych atrakcji. W Małopolsce nie ma takiego obiektu zaś w całej Polsce ledwie kilka.

    Zapraszamy więc w Piątek, g. 16.00

    Cytuj
  • 4 sie 2009

    normalnie atrakcje lepsze niż na DM ;)

    Cytuj
  • Joanna 5 sie 2009

    A ja zauważam tu dwa wyraźne aspekty- Po pierwsze widzę, że w planie zabaw ujęte są zajęcia dla młodszych i mniej "adrealinowo"- niż na imprezach DM- a to ważne!Przynajmniej nie będę musiała słuchać narzekań wnuczki, a po drugie bardzo poważam takie podejście organizatora- który chce na bieżąco uaktualniać niedociągnięcia- w co nie wierzę , że takowe będą.. i.... jak jak dla mnie- będzie nieco ciszej.. ):Pozdrawiam- Joanna

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 5 sie 2009

    heh, zobaczymy Pani Joanno :) w każdym bądź razie w Gazecie Krakowskiej i Dzienniku Polskim idzie sobie informacja o Parku Przygody i Zarabiu jako idealnym miejscu na weekendowe wyjazdy rodzinne dla Krakowian zamiast zatłoczonego Kryspinowa. Człowiek się uczy na błędach tylko czasem dopiero na kilku ;)

    Cytuj
  • Joanna 5 sie 2009

    ... No to super! Ja też wysyłam "wici" do znajomych spoza myślenickiej okolicy.. I do zobaczenia..

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    Witam

    Park linowy świetny mam nadzieje ,że bedzie sukcesywnie rozbudowywany o kolejne atrakcje.

    Co do mankamentów to po piewrwsz trzeba usprzatnąć teren pod parkiem linowym wygrabić itp. Lina na tyrolce była chyba za słabo naciągnięta ( niektórzy nie dojeżdżali do końca ). Drzewo na którym znajduje sie tyrolka ma lekko podkopane korzenie. A i czy miejsca cięć na drzewach zostały zabezpieczone przed szkodnikami ??

    Przydałoby się jeszcze umieścić Myslenicki park na stronie : http://www.parkilinowe.org/
    Więcej zastrzeżeń nie mam.

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 8 sie 2009

    hmmm ninja teren pod parkiem wysprzątamy, co do liny na tyrolce to pogadam z Bobem Budowniczym parku linowego ale wydaje mi się że jest tak naciągnięta żeby osoba o cięższej wadze nie hamowały dopiero na drzewie ;) Bardzo dobra uwaga o szkodnikach - dzięki! Do www.parkilinowe.org napisałem

    Od razu się wypowiem ws. niewiedzy itp gdzie jest Park Przygody. Otóż lokalizacja zapewnia ciszę i spokój lub dużą imprezę z koncertamijednocześnie nie przeszkadzając sąsiadom. Zresztą większego wyboru nie mieliśmy. Banery ze strzałkami staramy się powieszać wszędzie gdzie się da po drodze na Zarabie. Miasto zostało zaulotkowane i zarówno Gazeta Myślenicka jak i Sedno oraz Dziennik Polski Myślenice wspominają o nas tak jak portale www.myslenice.pl, www.powiatmyslenice.pl i inne (mam nadzieję że Miasto-Info też wspomoże) więc niby Myśleniczanie powinni wiedzieć ale rzadko kto wie gdzie to jest a część nie wierzy że wogóle Park Przygody w Myślenicach istnieje więc przekazujcie proszę dalej. Do krakusów próbuje dotrzeć przez TVP, Gazetę Krakowską, Dziennik Polski Kraków, spoty w MPK i... ma ktoś jakieś pomysły? :) Plan na 2010 rok to uczynić z Myślenic drugi Kryspinów dla Krakowa na weekendy + promować górki Beskidu Makowskiego a także parę koncercików zrobić i imprez z czego jedna już w sierpniu 22 VIII koncerty młodzieżowe we współpracy z NWR a 23 VIII piknik rodzinny wraz z Izbą Gospodarczą i Urzędem Gminy.

    Cytuj
  • 8 sie 2009

    Co do promocji to można jeszcze dodać info na :
    http://www.mmkrakow.pl

    Proponuje też założyć konto na Blipie/Twitter/Flaker i tam informować o samym parku i wszelkich promocjach i wydarzeniach.

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    tzw. mikrobloging w Polsce dopiero raczkuje, ale warto się tym zainteresować bo jest to darmowa i bardzo skuteczna forma promocji internetowej.
    BLIP = bardzo lubię informować przyjaciół

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    Fajna sprawa.Można super spędzić czas.W parku linowym rzeczywiście trzeba wyciąć te chaszcze ale myślę ,że z czasem wszystko będzie dopracowane.
    Życzę organizatorom owocnego rozwoju oraz by wszystko toczyło się ciągle do przodu !

    Cytuj
  • 9 sie 2009

    No i juz po pierwszym weekendzie funkconowania parku linowego.Byłam tam od piatku do niedzili z sobotą włącznie;)Co ciekawe puerwszy raz atrakcjii spróbowałam dopiero w niedziele.O tym póżniej.Dlaczego w nie4dziele?Bo w piatek i w sobote atmosfera panujaca w parku była tak sympatyczna ,że wprost zapomniałam po co tam jestem.Muzyka ,super klimat ciepły letni wieczór.Jestem pewna ,że niedługo chłopaki w weekendy beda orgaznizowac piwko,kiełbaski i inny poczestunek tak wiec zapowiada sie jeszcze ciekawiej.Co do samego parku.Przeszłam<victory>Bardzo fajny pozytywny wysiłek połaczony z nutka strachu i garścia adrenaliny.Chłopaki sa bardzo pomocne ułatwiajac jak moga jak trzeba dopinguja.Widac ,że poziom ich przeszkolenia jak i dalej czerpania radości z tego co robia przekłada sie na samopoczucie tego kto po raz pierwszy przypina sie do liny i czuje sie niepewnie.Polecam wszystkim.Najlepiej w wieloosobowych grupach,wtedy zabawa jest jeszcze lesza.Mozna robic zawody,przechodzic na czas ,ułatiac sobie jak i utrudniac.Poczu sie jak ,,ryzykant,,:)Kazdy z Myślenic pownien zdac sobie sprawe i docenic istnienie takiego obiektu praktycznie,,pod nosem,, i jak najszybciej sprobowac tam swoich sił.Widzimy sie w nastepny weekend;)

    Cytuj
  • 10 sie 2009

    świetnie! Wkońcu kolejne ciekawe atrakcje, może byc niedługo naprawde fajnie.
    Tylko czemu takie informacje nie pojawiają sie wcześniej w aktualnościach strony. Dobrze by było żeby każde takie nowości docierały do każdego.

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 16 sie 2009

    ojej aż mi serducho rośnie kruca zeks :) Jestem dumny wobec tego z ekipy na Parku, niestety jednocześnie mi trochę głupio bo moje zadanie to siedzenie przy kompie, imprezy i reklama co też robię kilkanaście godzin na dobę i pojawiam się w Parku Przygody tylko wtedy gdy ruch jest za duży albo ktoś z ekipy idzie na randkę czy coś ;)

    A oto moje wypociny - zapraszamy:

    zdjecie

    Cytuj
  • 30 maj 2012

    Czy to coś jeszcze funkcjonuje?

    Cytuj
  • 1 cze 2012

    OCZYWIŚCIE! MIAŁEM NAWET OKAZJĘ SKORZYSTAĆ Z PARKU LINOWEGO /SUPER SPRAWA STWIERDZIŁEM TYLKO ZE MIJA KONDYCJA SPRAWNOŚCIOWA MUSI LUEC POPRAWIE ,ALE DAŁEM RADĘ:) POLECAM WSZYSTKIM .

    2 2 Cytuj
  • 1 sie 2012

    A tam sa u nich świetne imprezki ,dziewczyny, muza i atmosfera COOL:)

    2 2 Cytuj
  • 30 lis 2012

    Widziałem kiedyś reklamę parku linowego na zarabiu która ciągał koleś na przyczepce. Czy był tam ktoś i może napisać swoją opinię ? Można tam się udać z dzieckiem w niedzielę (oczywiście latem) , czy raczej sobie odpuścić ?

    1 Cytuj

Odpowiedz