Forum » Myślenice

Znikajace smieci

  • 17 kwi 2013

    Polecam reportaż http://www.tvp.pl/krakow/aktualnosci/rozmaitosci/znikajace-smieci/10759875
    Było o tym również w kronikach.
    Ale to jest paranoja.Sejmik województwa sam wymyślił zakład u nas a teraz doprowadzi do jego bankructwa.Cała Polska.....

    11 2 Cytuj
  • 17 kwi 2013

    A mnie się wydaje że to Myślenicki Burmistrz wraz z grupą osób wymyślili sobie zakład u nas a teraz płaczą .
    Pomysł od początku do końca był poroniony. Koszt jego powstania materialnie był kosmiczny, nikt z pieniędzmi się nie liczył. Koszt społeczny jego powstania był jeszcze większy, ale tego niestety nie da się policzyć na pieniądze.
    Najgorsze jest to ze za jego funkcjonowanie i spłatę kredytów będziemy my jako mieszkańcy jeszcze dłuuugo płacić.
    Radni ciągle przegłosują dopłaty na jego utrzymanie a nie zrobią porządku z zarobkami i premiami prezeski / ok 150tyś za 2010 i 2011r/ i wiceprezesa.
    A teraz płacz i donosy na firmy z którymi się współpracuje lub współpracowało.
    Wiecie jakoś mi ich nie żal.

    13 3 Cytuj
  • 17 kwi 2013

    Śmiech na sali znowu marnotrawione pieniądze nas wszystkich, skoro prezeska sobie nie radzi - zakład na krawędzi bankructwa to żadnych premii, premia jest za zasługi a nie za słabość kolejnego "udanego" prezesa. To zdecydowanie nasza wina za mało odpadów, róbmy , mnie też ich nie żal!!!!!

    9 Cytuj
  • 17 kwi 2013
    muza napisał/a:

    ... zakład na krawędzi bankructwa to żadnych premii, premia jest za zasługi a nie za słabość kolejnego "udanego" prezesa. To zdecydowanie nasza wina za mało odpadów, róbmy , mnie też ich nie żal!!!!!

    - A mało to było w naszej pięknej Polsce przykładów, że na najwyższych stołkach brano premie za nic? Ostatnimi czasy się takie sytuacje mnożą. Wystarczy sobie przypomnieć sprawę stadionu narodowego....

    7 1 Cytuj

Odpowiedz