Forum » Myślenice

Najlepszy fotograf w Myślenicach

  • 5 cze 2013

    Szukam najtańszego i najszybszgo fotografa w Myślenicach. Chodzi tu o zdjęcia do paszportu. Gdzie sie skierować ? Patrzyłem na necie i z fotografów kojarze tylko Bieleckich u których robiłem wszystkie moje zdjęcia ( prawko, dowód ) jak jeszcze mieli studio w rynku jak sie wchodziło do banku. Ma być tanio i możliwie szybko zdjęcia do odbioru.

    3 3 Cytuj
  • 5 cze 2013

    Ja robiłam zdjęcia do dowodu i paszportu u p. Polka (naprzeciw szkoły podstawowej nr 2) i jestem bardzo zadowolona :) na zdjęcia czekałam ok. 20 min, a i drogie nie były:) także polecam

    4 9 Cytuj
  • 5 cze 2013
    kasq napisał/a:

    Ja robiłam zdjęcia do dowodu i paszportu u p. Polka (naprzeciw szkoły podstawowej nr 2) i jestem bardzo zadowolona :) na zdjęcia czekałam ok. 20 min, a i drogie nie były:) także polecam

    Ok, dzięki.A jak cenowo ?
    Edit: Bo nie moge wejść na ich cennik na stronie internetowej..

    3 4 Cytuj
  • 5 cze 2013

    Najlepszym fotografem jest pan Boguś , Znjaduje sie na ulicy słowackiego obok sklepu sportowego dobosz, bardzo miły sympatyczny i ma lata praktyki co przekłada sie na profesjonalność:)

    32 1 Cytuj
  • 5 cze 2013
    naslu napisał/a:

    Najlepszym fotografem jest pan Boguś , Znjaduje sie na ulicy słowackiego obok sklepu sportowego dobosz, bardzo miły sympatyczny i ma lata praktyki co przekłada sie na profesjonalność:)

    Hehe. Ok. Jak długo sie czeka na zdjęcia i ile kosztują ?

    8 1 Cytuj
  • 5 cze 2013
    naslu napisał/a:

    Najlepszym fotografem jest pan Boguś , Znjaduje sie na ulicy słowackiego obok sklepu sportowego dobosz, bardzo miły sympatyczny i ma lata praktyki co przekłada sie na profesjonalność:)

    potwierdzam bardzo dobry fotograf

    14 1 Cytuj
  • 6 cze 2013

    A co sądzicie o Bieleckich?

    3 8 Cytuj
  • 6 cze 2013
    mimi napisał/a:

    A co sądzicie o Bieleckich?

    Właśnie u nich robiłem zdjęcia. Ogólnie pozytywnie. Bez zastrzeżeń.

    7 4 Cytuj
  • 6 cze 2013

    Bieleccy to firma z tradycjami (wcześniej pod innym nazwiskiem ) w Myślenicach od około 40 lat . Zawsze wszystkie uroczystości w mojej rodzinie były przez nich "obsługiwane" .Polecam .

    7 9 Cytuj
  • 6 cze 2013
    marcin007 napisał/a:

    kasq napisał/a:Ja robiłam zdjęcia do dowodu i paszportu u p. Polka (naprzeciw szkoły podstawowej nr 2) i jestem bardzo zadowolona :) na zdjęcia czekałam ok. 20 min, a i drogie nie były:) także polecamOk, dzięki.A jak cenowo ?
    Edit: Bo nie moge wejść na ich cennik na stronie internetowej..

    za zdj. do dowodu 20 zł płaciłam

    2 4 Cytuj
  • 28 maj 2014

    kasq 05.06.2013 - 20:40
    Ja robiłam zdjęcia do dowodu i paszportu u p. Polka (naprzeciw szkoły podstawowej nr 2) i jestem bardzo zadowolona :) na zdjęcia czekałam ok. 20 min, a i drogie nie były:) także polecam

    Byc może do paszportu zdjęcia super............... Nie polecam zdjęc ślubnych i wideofilmowania .. Porażka ...

    8 5 Cytuj
  • 20 paź 2015

    .good-life-pictures - polecam z całego serca!

    7 Cytuj
  • 20 paź 2015

    a jakiego fotografa i kamerzyste polecacie do obslugi wesela?

    Cytuj
  • Anna 20 paź 2015

    fotograf na wesele Pan Bogdan Żak a kamerzysta Pan Mirosław Michalik porządnie profesjonalnie i w rozsądnej cenie.

    6 6 Cytuj
  • 21 paź 2015

    fotograf na wesele Pan Kazimierz Marszałek, a kamerzysta Dobiesław Figlewicz z Dobczyc :) rewelacja i tanio :)

    1 7 Cytuj
  • ten triggers 21 paź 2015

    pomarancza

    Przepatrz galerię internetowe okolicznych fotografów i dokonaj wyboru SAMA/SAM !.
    Z polecenia, to może być tanio i kiepsko.

    Ps. Jeśli fotograf zawoła poniżej tysiąca (jeden dzień + plener) to przewertuj jego gal raz jeszcze lub poproś o wgląd do kilku najświeższych albumów, ale całych (takich jaki oddaje młodym) .

    1 1 Cytuj
  • 22 paź 2015
    bonobo napisał/a:

    Ps. Jeśli fotograf zawoła poniżej tysiąca (jeden dzień + plener) to przewertuj jego gal raz jeszcze lub poproś o wgląd do kilku najświeższych albumów, ale całych (takich jaki oddaje młodym) .

    A jeśli zawoła grubo ponad tysiąc to się nawet nie zastanawiaj i nawet nie sprawdzaj. To pewniak.

    Mimo, że się dopiero np. uczy. Ale ważne, że drogo (i nie zaniża cen)!

    1 1 Cytuj
  • ten triggers 22 paź 2015

    Panie Kracy
    Persony które sobie życzą grubo ponad tyś. juz na pierwszym spotkaniu pokazują swoją oferte, w innym przypadku omijałbym takowych szerokim łukiem.

    2 2 Cytuj
  • 18 lut 2020

    jeżeli szukasz fotografa pracującą w okolicach Krakowa to polecam firmę ReflexFILM Filmowanie i Fotografia Ślubna Dostałem ok 800 zdjęć na pendrivie, fotoksiążkę, sesję plenerową robiliśmy tygodniu. Jesteśmy zadowoleni z efektów pracy, cieszymy się, że będziemy mogli wielokrotnie wracać do tych wyjątkowych chwil i ulubionych miejsc, przeżywać je wciąż i wciąż na nowo i to w wysokiej jakości

    3 Cytuj

Odpowiedz