Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 19 sie 2009

    miejsc pracy przede wszystkim :( mogły by się jakieś nowe firmy u nas pootwierać.

    14 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Doradca ma racje, tego w Myslenicach brakuje...
    sam kiedys o tym myslalem...

    2 6 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Mi brakuje normalnych dziewczyn, a nie "ociekających zajebistością" wytapetowanych laluni z których każda ma konto na fotka.pl.

    Jak masz kasy, to jedź do innych miast i ja nam tu pościągaj :D

    9 6 Cytuj
  • 19 sie 2009

    zgadzam się z F15H3R oprócz kultury ludzkiej w Myślenicach, brakuje normalnych dziewczyn. Im młodsze pokolenie to tym gorzej...wszystkie chodzą z głową do góry jak paw, szpanerki którym tylko w głowie papierosy i alkohol. A jeśli chodzi o ubiór to poprostu tragedia....miniówka kończy się tam gdzie się zaczyna a bluzeczki to szkoda że wogóle ubierają, bo i tak biust i brzuch na wierzchu widać.Nie dziwota że potem gwałty są.

    6 5 Cytuj
  • 19 sie 2009

    tylko beznadziejni nieudacznicy chodza na kur.. bo nie potrafia sobie znalezc normalnej laski, ktora by ich chciala ... dnooo

    8 7 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Moim zdaniem najlepiej zainwestowac w jakis pozadny lokal- dyskoteke. Tego nie ma , a napewno przyniosloby zyski

    7 4 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Naturalność należy teraz do rzadkości, a szkoda - nie ma nic piękniejszego niż naturalne piękno,mocny makijaż tylko psuje wygląd cery.

    6 3 Cytuj
  • 19 sie 2009

    @kw

    Nieudacznicy mówisz?Ok,ale są jeszcze mężowie co im się znudziła żona,i tacy którym którzy oczekują od dziewczyny wiadomych rzeczy ,a nie sranie w banie przy księżycu.Nieudacznicy - co ma powiedzieć młody chłopak ,któremu się chce ,a nie ma dziewczyny?Chyba lepiej żeby poszedł do agencji niż zrobił coś głupiego !

    6 7 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Do @kw:
    Istnieją dwa typy mężczyzn chodzących do burdelu:
    1.Faceci,którzy mają zacofane żony,które nie potrafią się porządnie zająć swoimi mężami.Wtedy następuje znudzenie,bo ileż można tylko po "bożemu"... To jest oczywiście wina kobiet!Kobieta powinna być pomysłowa,wyzwolona i bezpruderyjna jeśli chce zatrzymać faceta przy sobie."Sranie w banie przy księżycu"-trzeba szukać dopóki się nie znajdzie "normalnej" laski.;)
    2.Faceci,którzy nie mają dziewczyny i idą na dziw..,bo NIE POTRAFIĄ sobie znaleźć normalnej dziewczyny,gdyż są BEZNADZIEJNI.Uwierz mi znam takich!I czasami się nie dziwie,że chodzą bo żadna normalna dziewczyna,by ich chyba nie chciała ;/
    Trzeba szukać kobiety,która w dzień jest aniołem-np. dla dzieci, a w nocy dziw..dla męża! :))

    11 6 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Dobre pytanie, "Co ma zrobic mlody chlopak..." Widac ze wraz ze wzrostem wymagan ze strony plci pieknej, "mlodym chlopakom" opadaja echm skrzydla. Niestety, progresywnie trzeba sobie poszezyc horyzonty zyciowe. Nie zamykac sie tylko w ciasnych scianach wlasnego miasteczka. Wystarczy ruszyc glowa. A nie na sile kreowac popularnosc czy atrakcyjnosc. Znam setki mlodych dziewczyn ktore sa znudzone blyskotkami i puszacymi sie, sztucznie usmiechnietymi bufonami lansujacymi sie na sile zeby nie wypasc z rankingu. A jezeli chodzi o zony, to mysle ze powinny sie zastaniwic dlaczego maz sie "znudzil".
    No ale trzymajmy sie tematu, czego brakuje w Myslenicach, a nie mlodym chlopakom i znudzonym mezom. Bo mysle ze tu, sprawa jest oczywista.
    Mnie osobiscie brakuje zyczliwosci w zyciu codziennym. Wracajac do naszego miasteczka, zawsze zastaje mnie czyjas niezadowolona twarz. Badzmy dla siebie zyczliwsi a swiat wyda sie piekniejszy.
    Usmiechniety na codzien, Mysleniczanin007.

    5 1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Naturalne dziewczyny bez mocnego makijażu to takie, z którymi pogadasz przy księżycu ;/

    5 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Mi tu brakuje tylko jeszcze burdelu z wejściem od zachrystii. a tak poważnie to w naszym mieście brakuje klubu ( bar + małe miejsce do tańczenia) różne kliamty muzyczne, piątki i soboty Dj i selekcja - coś na styl Wawawoom z Zakopca itp. Nie mówie o dużej disco błysko - tylko dobry bar,pub gdzie w piątek po 22 można by sobie popląsać na parkiecie. Ceny za piwo takie by nie naszy się menele i wyjazd chłopaki w dresach i z ryjem jak z poprawczaka. Wtedy będziesz miał ok klienta, niezłe zyski + ustrzerzeż się wielu burd. Pozdrawiam

    6 4 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Lans niestety kosztuje. Jesli weszlas miedzy wrony... A opinia, wraz z adekwatna grupa mlodych chlopcow przykleja sie sama.

    3 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Brakuje fajnych facetów-bo są sami pijacy

    10 4 Cytuj
  • 19 sie 2009

    dyskoteki

    7 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    PRACY !!!

    17 3 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Wiec zbierzmy wszystko w jedna calosc;
    Myslenicom potrzebny jest hotel z prawdziwego zdazenia. Taki z conajmniej 200 pokoi. Zakladajac oczywiscie ze bedzie posiadal conajmniej dwie sale bankietowe w ktorych mozna by bylo organizowac wesela oraz uroczystosci z cyklu "rodzinnych". Dobrze by bylo zeby byly roznych rozmiarow. Jedna "hale sportowa" juz mamy...
    Dla pesymistow twierdzacych ze nie rentowne, przytaczam drugi argument poruszony na tym forum, agencja towazyska. Moi drodzy, klientela murowana z calego wojewodztwa. ;) W jednym skrzydle restauracja-pub z dyskoteka i parkingiem. Na dachu obowiazkowe ladowisko dla helikoptera. Wiadomo po co.
    W hotelu wypozyczalnia tego i owego, zeby mozna bylo zwiedzac okolice.

    Reasumujac. Przyjemne z pozytecznym.
    Po pierwsze - Myslenice miejscowoscia turystyczna, pozadny hotel musi miec.
    Po drugie - Mlodziez spragniona dyskoteki miala by sie gdzie wyszalec w weekendy i nie tylko.
    Po trzecie - Agencja przyciagnie nie tylko okolicznych, spragnionych wrazen "znudzonych" klientow i klientki ;)
    Po czwarte - W takiej restauracji- pubie z dobra scena, barem i dobrym jedzeniem, mozna organizowac wspaniale imprezy od rockowych az po muzyke kameralna.
    Po piate - Miejsca pracy!! I to ile, ponad setka zawodow.
    Po szoste - Sale bankietowe ze wspanialymi schodami gwarantuja wykupione terminy na conajmniej rok naprzod.
    Po siodme - To co tygrysy lubia najbardziej ;) Kieszen UMiG znow wypelniac sie bedzie po brzegi.
    I wilk syty, i owca cala.
    Z pelnym zoladkiem, Mysleniczanin007.

    2 4 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Izba wytrzeźwień. Schronisko dla zwierząt. Warsztaty naukowe, literackie itp. dla dzieci, młodzieży i nie tylko... są takie?
    A dla mnie - miejsce w którym można zjeść po 21 w okolicach centrum np. kebaba, a nie danie za 20 zł.

    5 1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    dobrze Wam idzie :) burza mózgów idealna :) piszcie dalej ja czytam :) tylko prośba... bardzo proszę Szanownych Państwa nie zbaczać z tematu :P :D bo nie chodzi tu o to jakie dziewczyny i faceci są w Myślenicach bo to da się zauważyć :P tylko o to, co by się przydało począwszy od dzieci a skończywszy na dorosłych :) jak ktoś trafi w dziesiątkę z pomysłem to zatrudnię :)

    2 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    kupiłam sobie rower ale boje sie wyjehac na ulice prosze zrobcie cos z tym proszę

    2 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Skargi o zlym stanie drog prosimy kierowac do UMiG. Tu dyskutujemy czego brakuje Myslenicom ;)

    1 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Taaa...jeszcze burdelu tu brakuje, na pewno wszyscy by chodzili Myślenice są małe i wieści szybko się rozchodzą więc przychodziliby całymi tabunami ojcowie z synami i dziadki z wnukami, koledzy, sąsiedzi, znajomi wszyscy w jednej d.... by siedzieli...
    <pawik>

    8 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Głupia, głupia zapytania.
    Mieć taka burmistrza to nic nie brakować!
    Wysypisko mieć, oczyszczalnia mieć, asfaltownia mieć, hala mieć, góra mieć, plana na jutro mieć i strefa przemysłowa słynna na cała kraj mieć.
    Myśleniczana szczęśliwa nic nie potrzebować.
    Tylko artysta głupia z gazeta narzekać!

    Mnie bardzo podobać wasza miasta.

    Wuj Józef z Japonii

    4 4 Cytuj
  • 19 sie 2009

    "Tu dyskutujemy czego brakuje Myslenicom"

    A więc brakuje:
    * porządnych chodników, aby nie pieszy nie wykręcał nóg na połamanych płytkach.
    * Wydzielonych dróg dla rowerów bo inaczej pieszy będzie musiał się wyposażyć w lusterka wsteczne, żeby go rowerzysta nie potrącił.
    * Parkingów na Zarabiu bo przyjezdni parkują na trawie za Jazem

    9 1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    "Mieć taka burmistrza to nic nie brakować!
    Wysypisko mieć, oczyszczalnia mieć, asfaltownia mieć, hala mieć, góra mieć, plana na jutro mieć i strefa przemysłowa słynna na cała kraj mieć."

    Zapomniałeś Wuju o krematorium jakie nasz Pan i władca chciał zafundować (!)

    3 4 Cytuj

Odpowiedz