Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • adzygmunt 27 sty 2010

    Kto pije i pali... a i tak Cię "zezryją" w 20.. r. Wstaw sobie datę! :P
    A Lenin? wiecznie żywy!!! :D

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    A jak ktoś nie pije i nie pali??

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    To na pewno "żre" byle co i holesterol w żylskach odłożony. A woda też nie pierwszej jakośći chociaż Urbański twierdzi zupełnie odwrotnie.

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    coraz bardziej zaczyna brakować drzew, a szykują się nastepne wycinki

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 31 sty 2010

    mnie boli to co się dzieje na Zarabiu. Jest tam syf i malaria jak w standardowej wsi polskiej. Jeżeli kąpieliska i linia brzegowa + park miejski Raby nie zostaną rewolucyjnie zmodyfikowane to z dzielnicy Zarabia "Strefy Wolnego Czasu" można by się pośmiać.

    Jeżeli jednak uda się szybko z tym zrobić to przy dobrej organizacji, współpracy i powiązaniu atrakcji Zarabia śmiało moglibyśmy konkurować z Kryspinowem.

    no i może jeszcze nasze 'zamczysko', owiane tajemnicą ruiny średniowiecznej baszty mające nawet własnego ducha - legendarne ilości śmieci po-pijawowej...

    Tako rzecze Manitou, howgh! :)

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    a ja bym chciała kręgielnię... :)

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    [quote]coraz bardziej zaczyna brakować drzew, a szykują się nastepne wycinki[/quote]
    Po kadencncji Ostr. nie zostanie już chyba żaden nienaruszony park czy aleja w mieście:
    -Piłsudskiego
    -Kazimierza Wlk.
    -dwójka
    -park koło Steka
    -koło Jana Nepomucena
    -koło nowej hali
    -dzeisiątki pojedyńczych tu i tam rzekomo utrudniających widoczność, rzekomo niebezpiecznych, rzekomo chorych

    planowane:
    -lipy za MOKiS
    -osiedle
    -park na Zarabiu

    ciekawe czy to jakiś uraz z dzieciństwa? Czy mały Maciuś przerócil się na drzewko i rozbił sobie nosek?

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 31 sty 2010

    [quote=mon-max]Popieram Beti zdecydowanie brakuje fajnych FACETÓW!!!![/quote]

    dobreee :)

    na wiele bolączek jest jedno rozwiązanie:

    ładny klub w centrum o dość dużych rozmiarach ( na tyle żeby koncerty min 100 osób było a przydałoby się i 300 osób ) z bilardem, kręglami, piłkarzykami i dartami.

    Ma ktoś pożyczyć 3 mln złotych? Oddam za 2 lata :)

    Cytuj
  • adzygmunt 31 sty 2010

    Na jaki procent?, to pomyślę :D

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 31 sty 2010

    hmmm dajesz kase, procent zerowy ale bierzesz 50% od zysków. Przez dwa lata możesz zmienić zdanie i zażądać zwrotu kasy minus to co już wziąłeś w przeciągu pół roku od wypowiedzenia umowy.

    Czy jakoś tak ;]

    Hyhy to ja już wiem czemu rodzicielka się o mnie boi ;)

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    taki mały wywiad: wiem ,że firmy (bo kryzys) tną koszty na poczatku na transporcie, zakupach i logistyce, takie życie. Zatem jaki byłby odzew gdyby taka osoba prowadziła swoją działalność w kilku firmach ? Obszar powiedzmy logistyki szerokiej prowadzenia importu z Dalekiego Wschodu (o Europie nie wspomnę) przez cło i magazynowanie z kontrolą stanów i zapasów po wysyłki kurierskie, negocjacje handlowe zakupowe i wszelkie poboczne jak flota,koszty transportu, usługi zlecone etc. O referencjach za mało miejsca ,przyjmijmy że profi z biegłym językiem. Ile firm chętnych z regionu byłoby zainteresowanych. Dlaczego właśnie w ten sposób? Świetne kontakty, czyli niskie ceny usług zewnętrznych przy satysfakcjonującej jakości, nie krzyczy o urlop, nie płacze jak nadgodziny, robi swoje i wystawia rachunek adekwatny do umowy między stronami.
    Jak się temat ruszy zagłębimy o fachowe i rzeczowe słownictwo.
    Summa summarum : ile firm byłoby chętnych jednak nie ma pieniędzy aby zatrudnić ale ktoś tą robotę zrobić musi a najlepiej "po taniości" jak to się przyjęło mówić?

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Myśleniczanin007 a jak "nie żre" tylko lubi dobrze zjeść, nie je byle czego i nie ma cholesterolu w żyłkach dobrze wygląda. Woda ponoć jest super tylko ciągle ciśnienie jest małe i brak ciepłej wody. Ciekawe czemu!!!

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    To prawie jak ja! ;) A ciepłej wody nie ma bo jest zima. Będzie gorąca w lecie. A zimna będzie "letnia" :D

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    O i tu pomyłka w lecie też czasem brakuje ciepłej albo wogóle nie ma wody nawet zimnej. I za co się tu płaci.

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    Można pomyśleć że mieszkacie na pustyni. W której to częsci miasta są takie problemy?

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lut 2010

    Na teraz! Pilnie mi brak szkoły tańca dla starszych państwa. Szkoły nie kursu!!!

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    Ale Cię Ad wzieło. Skąd nagle ta pasja do tańca? Czy może chcesz startować w turnieju o puchar burmistrza?

    Cytuj
  • adzygmunt 5 lut 2010

    Tak chętnie wystartuje w turnieju o puchar... lodów owocowych z sorbetem bakaliami, bitą śmietaną i malutką parasolką.
    Tak się składa, że tego gadżetu nie mam na kominku!!! :P

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    O ja też lubie parkietowe zawijasy, poszedł bym na jakies wesele, albo dancing. Chyba starzeje się po trzydziestce;) W turnieju nie wystartuje, bo i tak pucharu na swoim kominku nie dam rady postawić(modern design).

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    Bo motywacji brak. Założę sie, że jakby nagrodą za pierwsze miejsce w turnieju była 50-cio calowa plazma, to turniej wyglądałby jak "Po prostu tańcz" (You Can Dance). Chodzi mi o eliminacje... :D

    Cytuj
  • adzygmunt 6 lut 2010

    Puchary mam. Zdobywała je seriami moja sunia - champion Polski. Nalepki z czasem stają się mniej czytelne i mogą "robić" za nagrody w każdej dziedzinie.
    Brakuje mi owej malutkiej parasolki!!! :D

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    Mądrej, sprawiedliwej władzy no i posła, który oszczędziłby nam wstydu

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    007, eee plazma to też mnie nie motywuje, jedną mam i wystarczy, oczywiście zakładając żebym wygrał;)

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Cygnus. Wszystko bierzesz tak dosłownie? ;) No to niech dadzą w zamian za puchar- Ferrari California :)

    Cytuj
  • adzygmunt 7 lut 2010

    Ja za pana posła się nie wstydzę. To nie moje dziecko!
    Sąsiadów człowiek nie wybiera. Posłów tak, ale o jego cukrzycy nie wiedziałem. W kampanii wyborczej nic o tym nie mówił!!! :D

    Cytuj

Odpowiedz