Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 8 lut 2010

    007, nie wszystko;) Mówisz Ferrari, jeżeli już to poproszę Lambo.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Może Agencji Matrymonialnej, ciekawe by to było.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    A mi się wydaję że Myślenice, szczególnie Zarabie i Góra Chełm mają doskonałe warunki na stację narciarską.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    mi się wydaję że Myślenice, szczególnie Zarabie i Góra Chełm mają doskonałe warunki na skocznie (poprawka) narciarską, może jakaś sława nowa by się narodziła

    1 Cytuj
  • 16 lut 2010

    Brakuje mi klubu/pubu/baru/dyskoteki - nazwa nie jest istotna w którym można by potańczyć przy muzyce z lat 60 , 70 i 80 - każdego gatunku (najlepiej rock , pop , disco w stylu Bee Gees , heavy metal , new wave czy electro z lat 80) i w którym przynajmniej raz w tygodniu odbywały by się koncerty rockowe , jazzowe , bluesowe itd.
    Chciałbym w końcu zatańczyć przy zespołach typu The Beatles, Kiss , Led Zeppelin czy Bee Gees - a nie przy pseudomuzyce jaką moim zdaniem jest współczesne techno

    3 3 Cytuj
  • 22 lut 2010

    Błagam: M Ą D R O Ś C I w postach, bo czytom z trudem jak gupawe (jak do klas chodziłem o dysleksji, dysgrafii i innych podobnych nie słyszeli)

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    W Myślenicach brakuje zakładu fryzjerskiego (z obsługą w skąpych strojach na życzenie klienta). Pierwsi chętni już są.

    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 9 mar 2010

    Do pracy?, czy do usługi strzyżenie golenie?

    1 2 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Do strzyżenia (tylko nie na łyso), farbowania.

    Cytuj
  • adzygmunt 18 mar 2010

    Brakuje mi tramwaju wodnego!!!

    3 Cytuj
  • 25 mar 2010

    burdelu i klubu otwartego cala noc, ale tutaj ksiadz i dewoty maja najwiecej do gadania, dlatego gowno z tego bedzie :)

    7 2 Cytuj
  • 25 mar 2010

    Jak Ci brakuje, to otworz.

    2 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Czego Wam tu brakuje?

    1 4 Cytuj
  • 2 lis 2011

    sexu tj salonu massage

    8 2 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Heheh, czy ktoś ma Cię wyręczać z pomysłem na biznes? Poważnej odpowiedzi chyba tutaj nie znajdziesz, tym bardziej jeśli pamięć mnie nie myli jest już podobny topic na forum.

    2 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Załóżmy stowarzyszenie, komitet i do dzieła. Jestem chętny, wspólnie można wiele zdziałać.

    Cytuj
  • 2 lis 2011

    brakuje kebabów fryzjerów i kosmetyczek .no i zdecydowanie jest za mało sklepów

    6 2 Cytuj
  • 2 lis 2011

    sklepu odzieżowego

    1 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    dobrej kuchni meksykanskiej cos na wzor Taco Mexicana albo The Mexicans

    2 Cytuj
  • 2 lis 2011

    KFC!!! :D:D:D

    2 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Sporadycznie jadam szybkie żarcie - ale faktycznie jeżeli już to KFC i fakt, szkoda że nie ma ;) ale moje serce pewnie się cieszy z tego powodu ;)

    1 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Miejskiej Linii Autobusowej

    6 Cytuj
  • 2 lis 2011

    !!!lotniska nam trza!!!

    1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    obwarzankami...

    1 Cytuj

Odpowiedz