Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 2 lis 2011

    tanich busów po Myslenicach

    6 Cytuj
  • 2 lis 2011

    a mnie brakuje Castoramy... w tych rozpirzonych sklepikach nie ma wielu artykułów potrzebnych przy remoncie...

    5 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Mądrej opozycji!

    5 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Normalnego i dbającego o społeczeństwo burmistrza.

    7 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Do tej pory brakowało lodowiska ale przeczytałam w myślenickiej ze ma ruszyć od listopada.Ma ktos jakies konkretne informacje na ten temat?

    2 3 Cytuj
  • 2 lis 2011

    Sklepu z odzieżą typu XL,bo większość oferuje cichy na same patyczaki a przecież Panie w średnim wieku też mieszkają w naszym mieście....
    a ileż można kupować w ciucholandzie ale po prostu czasem nie ma innego wyjścia!

    4 2 Cytuj
  • 2 lis 2011

    przyłączam się do postulatów o stworzenie miejskiej linii autobusowej, bo już od dawna mamy problem z parkowaniem samochodów w mieście..

    2 3 Cytuj
  • 2 lis 2011

    [quote=gość: XYZZ] Normalnego i dbającego o społeczeństwo burmistrza. [/quote]

    Zgadzam się w 100%

    3 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    1. Dróg bez dziur.
    2. Parkingów.
    3. Ścieżek rowerowych.
    4. Taniego internetu.
    5. Restauracji ze zdrową - świeżą żywnością.
    6. Rozrywki dla młodzieży na zimowe wieczory.
    7. No i Świętego który to wszystko załatwi :)

    5 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    czego brakuje w Myślenicach???

    [quote=sowa] 1. Dróg bez dziur.
    2. Parkingów.
    3. Ścieżek rowerowych.
    4. Taniego internetu.
    5. Restauracji ze zdrową - świeżą żywnością.
    6. Rozrywki dla młodzieży na zimowe wieczory.
    7. No i Świętego który to wszystko załatwi :) [/quote]

    jaki gospodarz - taka gmina

    1 3 Cytuj
  • 3 lis 2011

    jakie społeczeństwo, taki gospodarz

    3 3 Cytuj
  • 3 lis 2011

    Jak to nie ma,jest na ul. Daszyńskiego

    2 2 Cytuj
  • 3 lis 2011

    gość: XYZZ napisał/a:

    Normalnego i dbającego o społeczeństwo burmistrza.

    Zgadzam się w 100%

    2 2 Cytuj
  • 3 lis 2011

    są na daszyńskiego, ale za drogieeeeeeeee :)

    3 2 Cytuj
  • 4 lis 2011

    Oficjalnego CLUBU spotkań swingersów, z drinkami za darmo najlepiej zooragnizowac to nad zarabiem i połaczyć z plaża nude. Do tego specjalny fryzrej do bobrów i glancuś.

    5 3 Cytuj
  • 4 lis 2011

    REALA , zawsze kupuje tam akcesoriaa tuningowe do mojego VW Golfa IV w gazie

    4 3 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Brakuje fotoradaru na ul. Sobieskiego - albo patroli policji na dole ulicy, jak jakiś policjant to czyta to Panowie - na dole koło blacharza byście mogli rekordy w mandatach pobijać, że miodzio. a okoliczni mieszkańcy myślę, że byli by wdzięczni.

    4 2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Policji nie zależy na sypaniu mandatami, bo pieniądze idą do Ministerstwa Finansów a nie do myślenickiej komendy.

    1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    ale generalnie mogli by czasem coś dla mieszkańców zrobić - ostatnio taki "miły" rudy (nazwa męskiego organu rozrodczego) kierowca busa rozjechał na pasach na sobieskiego - wyprzedzał auto które się zatrzymało żebym mógł przejść z żoną i dzieckiem.

    2 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Chciałeś oczywiście napisać "przejechał" a nie "rozjechał"

    3 Cytuj
  • 8 lis 2011

    ola oczywiście, że chciałem użyć rozjechać tak jak napisałem - a ty co trolik ??

    2 2 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Nie trolik , tylko trochę to zdanie nieskładne . Zapewne zgubiłeś jakieś słowo :) Ale oczywiście wiem o co chodzi .

    3 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    olaa - zwracam honor ! faktycznie - miało być: "by mnie rozjechał" ! no cóż dzięki w takim razie za zwrócenie uwagi :)

    1 1 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Dostępu do morza:D
    i rasta klubu:)
    bless

    2 3 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Kręgle polaczone z malą restauracja (fast foodem) zabawa i dla dzieci i dla mlodziezy i dla doroslych :)

    2 1 Cytuj

Odpowiedz