Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 15 wrz 2009

    Czego tutaj brakuje? Muzyki na żywo, ale nie takiej jak w Banderozie. Swego czasu w miejscu dawnego Hotelu na zarabiu odbywały sie koncerty, folk, country itp... tego brakuje.

    Cytuj
  • 8 lis 2009

    MOIM ZDANIEM NAJBARDZIEJ BRAKUJE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 8 lis 2009

    i chyba długo będzie brakowało

    1 Cytuj
  • 9 lis 2009

    Lokal w którym można normalnie zjeść o każdej porze...zwłaszcza w nocy...jakaś alternatywa dla tego syfu jakim jest spontiusz

    Cytuj
  • 9 lis 2009

    To najlepiej samemu sobie coś ugotować jeżeli posiłek ma być zwłaszcza w nocy Kamil_20. Dobre posiłki polecam koło ORLENU

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Napisze co mogłoby się przyjąć w Myślenicach, ale pod warunkiem dobrej reklamy:

    - sklep z akcesoriami do paintball'a
    - profesjonalna firma tuningująca samochody
    -szkoła tresury psów, ale z dobrym szkoleniowcem, jak na razie w M-cach tylko jeden pan tresuje psy, a myśle że to by się przydało, ale do tego potrzebny plac/hala i dobry szkoleniowiec

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Monotematycznie, będę upierdliwy;
    DOBREJ, PRAWOŻĄDNEJ WŁADZY brakuje w Myślenicach. ;)

    3 Cytuj
  • 13 lis 2009

    boski roman - golfa i calibre mozna stuningowac w stodole, wiec watpie aby taka firma przyjela sie w myslenicach

    1 Cytuj
  • M G 15 lis 2009

    Przydała by się w Myślenicach kręgielnia , fajnie by było się przejść z ekipą pograć. Albo jakiś większy klub z bilardem tak co najmniej kilka stołów żeby można było o kazdej porze na luzie zagrać. O , taki więszy klub z bilardem kręgielnią i jakimiś innymi gierkami towarzyskimi , ale nie hazardem. Ot po prostu wpaść z rodzinką czy znajomymi , pograć i powygłupiać się dobrze się bawiąc.

    1 Cytuj
  • 15 lis 2009

    dyskoteki z prawdziwego zdarzenia, nie jakiejś wiochy w stylu jakiegoś kalamitka z jawornika, tylko klubu gdzie można potańczyć, posłuchać dobrej muzyki a niekoniecznie dostać po mordzie, coś na styl krakowskich klubów

    1 Cytuj
  • 15 lis 2009

    [quote=Czesiek_z_Polanki]boski roman - golfa i calibre mozna stuningowac w stodole, wiec watpie aby taka firma przyjela sie w myslenicach
    [/quote]

    dlatego napisałem profesjonalna firma, ja wiem że obwiesić auto spojlerami można w stodole, ale kłopot w tym że w M-cach nawet pożądnej stodoły nie znajdziesz:), poza tym są też inne auta niż golf czy calibra, a chcąc zrobić cokolwiek z autem trzeba się wybrać do Krakowa, jeśli mielibyśmy dobrych fachowców, przyjeżdżano by do nas.Pisząc tuning nie mam na myśli tylko zmiany wizualnej. A tak poza tematem, uczepiłeś się golfa, sam jeżdze golfem IV, i nie narzekam, do tej pory mnie nie zawiódl. Choć oczywiście nie każdemu musi sie podobać niemiec.

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    ja 1 dokładnie! w 100% się z Tobą zgadzam. Coś na wzór krakowskiego Cienia, Błędnego Koła czy Prozaka! MNIAM :) Nie wiem jednak czy przeszło by to w takim małym miasteczku jak Myślenice. Mało jest ludzi słuchający ambitnej klubowej muzyki, a nie komercji jak w Energy. Pozdro

    1 Cytuj
  • 16 lis 2009

    dokładnie, brakuje fajnego klubu z miejscem do tańczenia, nie umniejszając przystani, sovie itp bo to są fajne knajpy ale brak w nich kawałka wolnego miejsca do tupnięcia nóżką :), nie musi to być wielka dyskoteka, wystarczyłby nieduży klub z odpowiednią oprawą świetlną i ciekawa (może rockowa) muzyka ;)

    1 Cytuj
  • 16 lis 2009

    i ochroną ;)

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    dla mnie robienie dobrego klubu to pomysł równie dobry co otwieranie sklepu 'Adidasa' w Borzęcie, nie to miejsce nie ci ludzie ;]
    osobiście inwestowałbym w coś związanego z rekreacją i jakąś rodzinną rozrywką bo pod tym względem M-ce mają naprawdę duży potencjał

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    dlaczego nie to miejsce i nie ci ludzie ? myślenice to nie tylko miasto nastolatków, nawet dla ludzi "starszych" lubiących disco polo jest rozrywka-niedziela w banderozie :). gdzie mają się wyszaleć np. 30-35-latkowie? pozostaje tylko kraków. a jeśli chodzi o rodzinną rozrywkę- jak ma to wyglądać jak niedziela w dni myślenic to ja dziękuję bardzo, ostatni raz byłam z dzieckiem na takiej imprezie 2 lata temu i nie zamierzam więcej-tłok, syf i masa niedopitków z soboty ;) jeśli rodzinna rozrywka i rekreacja to zaproponuj coś sensownego

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    porzadku i ładu prawa i wymienic policjantow bo te ofiary boja sie wlasnego cienia . niech sie wezma do roboty lenie.

    1 Cytuj
  • 17 gru 2009

    W Myślenicach od paru już (niestety) lat brakuje z prawdziwego zdarzenia lodowiska.
    Pojeździło by się na łyżwach, ojjjj pojeździło.

    Szkoda, że w tym "kompleksie" sportowym na Zarabiu ani na żadnym z Orlików ktoś nie wpadł na ten pomysł.

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    boski roman w naszej okolicy powstała firma zajmująca sie tuningiem co prawda dopiero rozkreca się, ale i tak jush niezłe wozidła zrobiła i oby nadal. wiekszosc mechanicznie ale jak ludziska chca i sami przyworza zderzaki z parapetem na flakon kwiatów to tez zamontuja tak sobie własciciel chce i jush. wkleił bym linka do ich strony ale za raz będzie ze reklamuje. moze sam niedługo o nich usłyszysz

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    nie pękaj i dawaj linka

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    http://www.upgradegarage.pl/ chłopaki się rozwijają dopiero ale i tak ciekawie i strona tez w budowie

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    ja slyszalem, ze przy tym kompleksie na zarabiu wlasnie ma byc lodowisko... ale to moga byc tylko plotki

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    Nie wiem jak Wam, ale mi brakuje PORZĄDNEGO Kebaba:D

    Co o tym myślenicie?:D

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    ewidentnie brakuje jakiegos miejsca dla mlodziezy jakiegos klubu jak w krk z prawdziwego zdażenia:):)

    1 Cytuj
  • 20 gru 2009

    Klub z dobra muzyka EWIDETNIE

    Cytuj

Odpowiedz