Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 11 sty 2010

    Moim zdanie brakuje porządnego koncertu HH chciałbym żeby Peja zagrał w Myślenicach. Na przykład na Dniach Myślenic

    1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    fajnego klubu z dobrą muzyką, żeby można było też potańczyć i coś przekąsić;)... właśnie jak w krk... z ochroną. i wstępem od 21 lat, bo mam już dość tych gorących "piętnastek" i in...

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    wg mnie brakuje:
    1. klubu w którym można potańczyć (ze wstępem od 21 r.ż.);
    2. tramwajki, łączącej najdalsze części M-ce;
    3. przyzwoitej zajezdni-dworca, w której uporządkowane byłyby przystanki busów i autobusów);
    4. brygady "czyścicieli" - zajmujących się ścinaniem trawy, zamiataniem piachu, zbieraniem śmieci, wyrywaniem chwastów spomiędzy chodnika a w zimie odśnieżaniem chodników, sypanie piaskiem itp.;
    5. kina pod chmurką, gdzie można byłoby w samochodzie, na ławce lub w zależności od koncepcji, oglądnąć jakieś topowe filmy za przysłowiową złotówki, lub filmy których z komercyjnym kinie nie puszczają;
    6. można byłoby organizować jakieś show w stylu wybory miss Myślenic czy coś w tym stylu, na rynku.
    7. można byłoby wymyślić jakieś doroczne konkurencje - show, np: siłowanie się na rękę mężczyzn i kobiet, kto dłużej utrzyma się na mechanicznym byku, itp, i co roku byłby jakiś zwycięzca i co roku walczyłoby się o jego pokonanie. O.
    8. zorganizować jakaś drużynę rugby, siatkówki lub jeszcze czegoś innego.

    1 Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 12 sty 2010

    Mechaniczny byk? Co Pani chodzi po głowie ja się zapytam w kwestii przyzwoitości?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    :D :D :D :D :D

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    a co ma mechaniczny byk do przyzwoitości?? sama jestem ciekawa czy faktycznie tak ciężko się na nim jeździ ;P

    i dodałabym jeszcze uporządkowanie Zarabia, tj. taki syf jaki jest na mini golfie i w jego okolicach odstrasza, no i te jeżdżące tamtędy busu które nie mogą się minąć na jedno-samochodowej jezdni... :/

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 12 sty 2010

    Barzo dużo mają takie wyobrażania do sfery poświadomości o czym uczył Pan Frojd z Autrii.
    Więc ja tu apeluję o niegorszenie młodzieży do koleżanki.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    no i nowe parkingi za free

    1 Cytuj
  • 12 sty 2010

    ino i nowe mozgi dla blodynek farbowanych na czarno. nie za free

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    A jakich wykonawców chcieli bycie na dniach Myślenic, a ktoś wspominał o kebabie moim zdaniem mamy dobry kebab Turcja

    Cytuj
  • M G 12 sty 2010

    [quote]A jakich wykonawców chcieli bycie na dniach Myślenic... [/quote]

    Dni Myślenic już nam się znudziły... :D

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    Czemu nie są codziennie tylko raz do roku i to jest fajnie przyjść napić się coś pobawić co innego jak by były codziennie

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    [quote=AniaD.]wg mnie brakuje:
    1. klubu w którym można potańczyć (ze wstępem od 21 r.ż.);
    2. tramwajki, łączącej najdalsze części M-ce;
    3. przyzwoitej zajezdni-dworca, w której uporządkowane byłyby przystanki busów i autobusów);
    4. brygady "czyścicieli" - zajmujących się ścinaniem trawy, zamiataniem piachu, zbieraniem śmieci, wyrywaniem chwastów spomiędzy chodnika a w zimie odśnieżaniem chodników, sypanie piaskiem itp.;
    5. kina pod chmurką, gdzie można byłoby w samochodzie, na ławce lub w zależności od koncepcji, oglądnąć jakieś topowe filmy za przysłowiową złotówki, lub filmy których z komercyjnym kinie nie puszczają;
    6. można byłoby organizować jakieś show w stylu wybory miss Myślenic czy coś w tym stylu, na rynku.
    7. można byłoby wymyślić jakieś doroczne konkurencje - show, np: siłowanie się na rękę mężczyzn i kobiet, kto dłużej utrzyma się na mechanicznym byku, itp, i co roku byłby jakiś zwycięzca i co roku walczyłoby się o jego pokonanie. O.
    8. zorganizować jakaś drużynę rugby, siatkówki lub jeszcze czegoś innego.[/quote]

    Pomarzyć piękna rzecz. Jeszcze za przysłowiową złotówkę. :P :P :P

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    [quote]Czemu nie są codziennie tylko raz do roku i to jest fajnie przyjść napić się coś pobawić co innego jak by były codziennie[/quote]

    na dniach Myślenic nawet nie potrafią odpowiedniej liczy toalet zapewnić i w nich higieny, nie mówiąc że kompletnie nie ma gdzie usiąść, a ławki na Zarabiu poza nielicznymi wyjątkami są w opłakanym stanie, brudne, powyrywane deski, wystające śruby a czasami zapadnięte w ziemie i zarośnięte trawą.

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    Przede wszystkim brakuje sklepu z artykułami rock-metal, różne naszywki,ćwieki,glany itp. Ja muszę za każdym razem jechać do Krk żeby sobie kupić takie artykuły, bo w Myślenicach nic! ani jeden taki sklep :-//

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    Metalu u nas dostatek, polecam sklep u p. Łabiaka - tam kupisz wszystko z metalu i do metalu...

    1 Cytuj
  • 13 sty 2010

    [quote]Przede wszystkim brakuje sklepu z artykułami rock-metal, różne naszywki,ćwieki,glany itp. Ja muszę za każdym razem jechać do Krk żeby sobie kupić takie artykuły, bo w Myślenicach nic! ani jeden taki sklep :-//[/quote]

    jak chodziłam do liceum (5 lat temu zresztą, żeby nie było że minął już pewnie wiek) to był taki sklep. właśnie płyty i kasety, naszywki, glany, koszulki, kurtki.... czego dusza zapragnie... widać nie było popytu bo go zamknęli...

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    teraz w myślenicach juz nie ma prwadziwych metalowców jakieś podróby chodzą po mieście i tylko szpanują przed kolegami

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    W Myślenicach brakuje lodowiska !

    Mamy Orlika, na który Gmina wyłożyła lekką ręką 999 000zł (z naszych podatków m.in.) i stoi zasypany śniegiem a dlaczego nie można nigdzie zrobić lodowiska, które kosztowałoby znacznie, znacznie mniej ?
    Młodzież nie plątałaby się po knajpach, pubach i szukała rozrywki na "siłę".

    Pamiętamy jakże to towarzyski sport, a jaki tani ?!

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    [quote]W Myślenicach brakuje lodowiska !

    Mamy Orlika, na który Gmina wyłożyła lekką ręką 999 000zł (z naszych podatków m.in.) i stoi zasypany śniegiem a dlaczego nie można nigdzie zrobić lodowiska, które kosztowałoby znacznie, znacznie mniej ?
    Młodzież nie plątałaby się po knajpach, pubach i szukała rozrywki na "siłę".

    Pamiętamy jakże to towarzyski sport, a jaki tani ?![/quote]

    tak, lodowisko by się przydało;))
    ale teraz to w M=cach to same banki tylko otwierają i nic więcej...

    1 Cytuj
  • 13 sty 2010

    [quote]W Myślenicach brakuje lodowiska !

    Mamy Orlika, na który Gmina wyłożyła lekką ręką 999 000zł (z naszych podatków m.in.) i stoi zasypany śniegiem a dlaczego nie można nigdzie zrobić lodowiska, które kosztowałoby znacznie, znacznie mniej ?
    Młodzież nie plątałaby się po knajpach, pubach i szukała rozrywki na "siłę".

    Pamiętamy jakże to towarzyski sport, a jaki tani ?![/quote]

    tak, lodowisko by się przydało;))
    ale teraz to w M=cach to same banki tylko otwierają i nic więcej...

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    mi najbardziej brakuje męskiego oddziału siatkówki. nie wiem dlaczego takie miasto jak myślenice nie mają męskiej kadry, co jest tego przyczyną, przecież jest tylu młodych chłopaków którzy bardzo chętnie uczęszczaliby do męskiego klubu siatkówki. szkoda że czegoś takiego nie ma ;(

    Cytuj
  • 14 sty 2010

    Wczoraj koło "Steka" strażacy polewali boisko wodą, więc będzie lodowisko!!!

    Cytuj
  • 14 sty 2010

    [quote]W Myślenicach brakuje lodowiska !

    Mamy Orlika, na który Gmina wyłożyła lekką ręką 999 000zł (z naszych podatków m.in.) i stoi zasypany śniegiem a dlaczego nie można nigdzie zrobić lodowiska, które kosztowałoby znacznie, znacznie mniej ?
    Młodzież nie plątałaby się po knajpach, pubach i szukała rozrywki na "siłę".

    Pamiętamy jakże to towarzyski sport, a jaki tani ?![/quote]

    Orlik jest cały czas wynajmowany za kasę żeby im ta inwestycja się zwróciła, tam jet sztuczna nawierzchnia itd. i kto by tam lodowisko zrobił ...?

    Cytuj
  • 14 sty 2010

    SLU... ja mówiłem o tym, że tyle kasy poszło na orliki, z których tak naprawdę niewielu z nas korzysta a z lodowiska skorzystałaby zdecydowanie większa część mysleniczan, od małego po dorosłego !

    Cytuj

Odpowiedz