Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 18 sie 2009

    powiedzcie czego Wam najbardziej brakuje w Myślenicach a co można byłoby stworzyć...

    5 4 Cytuj
  • 18 sie 2009

    klubu gejowskiego, coś a'la LaF na placu wolnica w Krakowie :D

    27 10 Cytuj
  • 18 sie 2009

    Komunikacji miejskiej, przydałyby się nawet 3-4 autobusy miejskie :P

    28 4 Cytuj
  • 18 sie 2009

    Plaży nudystów

    16 12 Cytuj
  • 18 sie 2009

    Ścieżki rowerowej-- młodzi kierowcy szaleją strach wsiąść na rower:(

    17 13 Cytuj
  • 18 sie 2009

    Domu Uciech nam brakuje drodzy państwo...:)

    19 9 Cytuj
  • 18 sie 2009

    ładnych dziewczyn spacerujacych po rynku.

    23 11 Cytuj
  • 18 sie 2009

    niczego.. ławka zimne piwko raj na ziemi:)

    8 6 Cytuj
  • 18 sie 2009

    - bankomatu na Zarabiu
    - połączenia lotniczego z Jamajką

    18 6 Cytuj
  • 18 sie 2009

    Sex shopu dla nutrii, krokodyli na Zarabiu, i lodów o smaku wędzonej ryby :)

    14 7 Cytuj
  • 18 sie 2009

    poważne pytanie a tylko kilka mądrych odpowiedzi...

    5 5 Cytuj
  • 18 sie 2009

    [quote=eloinka]poważne pytanie a tylko kilka mądrych odpowiedzi...[/quote]
    Witamy na forum miasto-info :D

    10 4 Cytuj
  • 18 sie 2009

    szkoda... bo chciałabym zainwestować w coś, co przyniosłoby satysfakcję i ludziom w Myślenicach i mnie :P

    6 5 Cytuj
  • adzygmunt 18 sie 2009

    Jak ma być poważnie to proszę.
    Ruchomy kryty chodnik z Rynku na Zarabie wzdłuż Piłsudskiego. Wejście free!

    13 7 Cytuj
  • 18 sie 2009

    Przydałby się pomnik Burmistrza z Szefową Promocji i Przewodniczącym Rady na myślenickim rynku - wszyscy w trójkę karmiący gołębie obważankami darowanymi przez Kongregację Kupiecką,

    35 2 Cytuj
  • 18 sie 2009

    mi brakuje pieniedzy

    22 1 Cytuj
  • 18 sie 2009

    [quote=eloinka]powiedzcie czego Wam najbardziej brakuje w Myślenicach [/quote]

    - Skutecznej Policji, która mobilizowałaby kierowców, szczególnie tych z ciężarówek do przestrzegania przepisów ruchu drogowego i stosowania się do znaków drogowych,

    - ścieżek rowerowych aby rowerzyści nie jeździli po chodnikach co staje się nagminne (!)

    9 4 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Kontrkandydata dla tego z pomnika, karmiacego golebie obwazankami. I nie chodzi mi o Przewodniczacego... ;)
    W oczekiwaniu na propozycje, Mysleniczanin007.

    5 3 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Dokładnie ścieżek rowerowych po chodnikach czasem nie można przejechać bo na nich auta stoją paranoja

    6 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    też sie z tym zgadzam strach z dzieckiem wyjechac na rower tak szaleją wiec ścieżka rowerowa jak najbardziej w końcu mamy chyba miasto rekreacyjne pozdrawiam

    6 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Na skutek konsekwentnego prowadzenia "polityki jakby komunikacyjnej miasta" Myślenicom brakuje dworca autobusowego.

    :)

    8 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ i DWORCA. A poza tym jakiegoś dobrego pośrednictwa pracy np typu Adecco.Może sklepu EMPIK.

    8 4 Cytuj
  • 19 sie 2009

    DYSKOTEKI takiej z prawdziwego zdarzenia ;)

    19 4 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Żeby nie było piszę całkiem na poważnie.W Myślenicach nie ma agencji towarzyskiej.Masa ludzi z Myślenic i okolicznych wiosek jeździ do Krakowa.Gdyby w Myślenicach był taki lokal nikt nie włóczył by się po Krakowie.To pewny interes na to zawsze jest popyt.Wystarczy lokal+dziewczyny i opłacenie tzw."ochrony".Ale i tak wyszedłbyś na swoje bo byłbyś monopolistą(konkurencja najbliżej w Krakowie).Wszystkie miasta jak Myślenice mają taki lokal ,a tym bardziej te rozwijające się w kierunku turystycznym.Pomyśl o tym !

    6 14 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Jestem pewien ,że przyniosło by to satysfakcję męskiej części miasta i okolic.Także Tobie.Dodatkowo byłaby to nieoficjalna promocja dla Naszego Miasta.

    Pewnie za chwilę pojawią się komentarze krytykujące mój pomysł ale nie przejmuje się tym.Doradziłem jak potrafię.

    3 7 Cytuj

Odpowiedz