Forum » Myślenice

Osiedle Tysiąclecia

  • 26 sie 2009

    Czy może wie ktoś, który blok na starym osiedlu powstał pierwszy?

    1 Cytuj
  • 26 sie 2009

    Blok nr. 4 :)

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Wiem: blok nr 3 ( dawna nazwa ulicy to ogrodowa 7) tam się urodziłam mam jak coś fotografie jak budują ten blok

    1 Cytuj
  • 27 sie 2009

    Nie wiem, który blok był pierwszy ale wiem w których blokach njadrożej płaci się za podgrzewanie ciepłej wody. Tak to w Myślenicach na Nowym Osiedlu wyszło im (zarządowi spółdzielni) drożej niż w Warszawie. Ale Myślenice to podobno kurort więc musi być drogo i jest, a będzie jeszcze drożej.

    2 2 Cytuj
  • 27 sie 2009

    [quote=witroz] .... blokach njadrożej płaci się za podgrzewanie ciepłej wody...[/quote]

    - Witroz ale wytłumacz nam wszystkim po co ty chcesz podgrzewać [U]ciepłą[/U] wodę? Zagotować ją chcesz czy jak?

    A tak, na poważnie to radzę ci czytać swoje posty przed publikacją. Może uda ci się ustrzec przynajmniej niektórych błędów. Pamiętaj ponadto, że to jak (i co) piszesz świadczy o tobie.

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2009

    hej,
    pozdrawiam znajome łosie z Osiedla w tym Małgosię.Prosze o zdjęcie kozy z komentarzem.W pierwszych blokach były kozy,podobno...gdyż młodzież nie zna tego znaczenia wyrazu koza...
    Pozdro
    Mona

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    Mi za to wydaje się że pierwsza była 11 ;p

    Cytuj
  • 6 wrz 2009

    Blok nr 2 był pierwszy !

    1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    ja myślę ze 1-wszy był 1500100900

    2 1 Cytuj
  • G@ME ZONE 11 paź 2009

    a nie czasem jedynka? ;)

    1 Cytuj
  • 18 paź 2009

    Blokiem jako pierwszy był blok nr "1" z resztą jak sama nazwa wskazuje.Chyba było by to dziwne gdyby najpierw budowali blok np. nr "2" a poźniej "1":)

    1 Cytuj
  • 18 paź 2009

    Wiem: blok nr 3 ( dawna nazwa ulicy to ogrodowa 7) tam się urodziłam mam jak coś fotografie jak budują ten blok ---------------to pierwszy blok na os.1000lecia

    1 Cytuj
  • 18 paź 2009

    :)))

    Cytuj
  • 18 paź 2009

    Wydajcie kronikę osiedla...

    Cytuj
  • 20 paź 2009

    bardzo fajne fotki. Można zobaczyć jak miasto zmieniało się przez lata.

    1 Cytuj
  • 20 paź 2009

    Dziękuję i zapraszam do mojej galerii http://picasaweb.google.pl/mietka.malgorzata

    4 Cytuj
  • 20 paź 2009

    Fajne fajne fotki, miło

    1 Cytuj
  • 25 mar 2010

    a co to za roznica? wszystkie sa pikne...

    1 Cytuj
  • 25 sie 2012

    akurat pierwszy jaki powstał blok to był nr.2 potem wybudowali 1 :)

    2 1 Cytuj
  • 25 sie 2012

    małgorzatam galerianka piękna !

    2 Cytuj
  • 25 sie 2012

    Mieszkam w 1 już 48 lat i na pewno pierwszym blokiem na starym osiedlu była 3

    Cytuj
  • 27 sie 2012

    quote=gość: Matusiak] akurat pierwszy jaki powstał blok to był nr.2 potem wybudowali 1 :) [/quote]
    ty nie dość że ślepy jesteś to i ograniczony umysłowo, ludzie którzy całe życie tam mieszkają piszą o 3-ce i na dodatek dokumentują to zdjęciami a ty wyskakujesz tu z bredniami, co? zabłysnąć chcesz?

    1 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: greta] Wydajcie kronikę osiedla... [/quote]

    A wiesz że to niezły pomysł !

    Cytuj

Odpowiedz