Forum » Myślenice

Szukam ciekawego postu który zniknął

  • 31 lip 2013

    Witam
    Widziałem post i zniknął ,może ktoś wyjaśni dlaczego ? .Post dotyczył firm projektujących dla Myślenic
    http://screenshooter.net/5064669/yyxgtju

    27 Cytuj
  • 31 lip 2013

    Uważaj kolego, bo w POlsce grasuje seryjny samobójca

    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

    14 Cytuj
  • 31 lip 2013

    Na googlach jest fragment ciekawie się zapowiadał ,a tematu na forum ni ma .Może go co wciągło lub nie wiem co bo przecież w cenzurę nie wierzę a na własne oczy widziałem .

    13 Cytuj
  • 31 lip 2013

    Premier Tusk przychodzi do szkoły podstawowej i pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Krzysio: – Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Premier zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, a rękę podniósł Michałek: – Ja mam pięć pytań do pana premiera. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? I po piąte: co się stało z Krzysiem?:

    31 Cytuj
  • 31 lip 2013

    ziomal myslisz że w sprawę tego postu zamieszane sa najwyże organy państwowe ? Mnie się wydawało że dotyczyło to jakiejś firmy projektującej ,ale może to jakaś przykrywka.
    dow***** doskonały ale boję sie opowiadać :)

    13 2 Cytuj
  • 31 lip 2013

    Ja Ci kawał opowiedziałem, a na więcej nie licz ............................bo sam rozumiesz:)

    12 Cytuj
  • 31 lip 2013

    kawal doskonaly:)))))))))))))))))))))hahahaa

    13 Cytuj
  • 31 lip 2013
    janzmyslenic napisał/a:

    Witam
    Widziałem post i zniknął ,może ktoś wyjaśni dlaczego ? .Post dotyczył firm projektujących dla Myślenic
    http://screenshooter.net/5064669/yyxgtju

    Mam zrzutke z ekranu. Opublikuję później na blogu. Zachowałem bo wiedziałem że zniknie.

    12 Cytuj

Odpowiedz