Forum » Myślenice Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

• 03.06.2013 - 14:18
    jestem zameldowana w mce i dziecko też będzie więc chyba nie mogą mnie odesłać z kwitkiem jak będę chciała do niego....
    2 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2013 - 14:33
    dziewczyny co do pierwszej rejestracji dziecka?kiedy wogółe się pierwszy raz idzie z dzieckiem?rodzę za pare dni dlatego pytam
    1 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2013 - 23:08
    W szpitalu jak leżysz po porodzie pytają jakiego pediatrę wybierasz. Ja z moim dzieckiem byłam na pierwszej wizycie, gdy skończyło 4 tygodnie, wtedy odbyła się cała papierkowa robota.
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2013 - 8:56
    W 6 tygodniu jest pierwsza wizyta szczepienna. Po co przychodzic z dzieckiem wczesniej jeśli nic się nie dzieje. Przecież bakterii w przychodni się nie uniknie.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 10.06.2013 - 14:00
    dziewczyny jesteście zadowolone z dr mrowca?
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • Justyna xxx 10.06.2013 - 22:45
    Ja osobiście polecam Dr Mrowca. Obie moje córeczki są do niego zapisane. Miły, sympatyczny, ma fajne podejście do dzieci, potrafi doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Pozdrawiam.
    4 9 Cytuj Zgłoś
  • 11.06.2013 - 12:48
    Ja przepisałam swoje dziecko od innego pediatry właśnie do dr Mrowca
    3 6 Cytuj Zgłoś
  • 28.06.2013 - 12:14
    dziewczyny jak szłyście pierwszy raz z dzieckiem na szczepienie czy do lekarza to co zabierałyście ze sobą?pampersy ubranka na wszelki wypadek?a jest jakieś miejsce do karmienia piersią?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 28.06.2013 - 13:31
    weronika napisał/a:
    dziewczyny jak szłyście pierwszy raz z dzieckiem na szczepienie czy do lekarza to co zabierałyście ze sobą?pampersy ubranka na wszelki wypadek?a jest jakieś miejsce do karmienia piersią?
    Musisz mieć książeczke zdrowia dziecka i dokument potwierdzający,że zgłosiłać dziecko do ubezpieczenia. Ja dodatkowo zabrałam tetrową pieluchę żeby podłożyć jak pielęgniarka ważyła dzieciątko. Pampersa w razie wypadku :) ,
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 29.06.2013 - 15:40
    czyli ten dokument zcn..coś z zus tak?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 30.06.2013 - 20:56
    tak, potwierdzenie,że zgłosiłaś dziecko do obowiązkowego ubezpieczenia
    1 Cytuj Zgłoś
  • 09.07.2013 - 12:58
    gdzie robiłyście badanie bioderek niemowlaka?ja zapisałam dziecko do wisniowej ....czy robią tam dokładnie?
    3 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2013 - 11:51
    czy ktoś robił dziecku badanie bioderek w wisniowej ...?czy lepiej do telefoniki?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2013 - 16:37
    ja byłam w Wiśniowej na badanie bioderek z moim synkiem w sumie 3 wizyty kontrolne. Byłam u dr Szczęśniaka i jestem bardzo zadowolona, dr jest dokładny, bardzo sympatyczny, ma podejście do maluszków także polecam.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2013 - 16:47
    AAgnieszka napisał/a:
    Dr Mrowiec przyjmuje w przychodni koło szpitala (ale nie tej na terenie szpitala), ta starsza Pani z całodobowej to dr. Warecka niestety nie przyjmuje na NFZ (nie jedno dziecko z kłopotów zdrowotnych wyleczyła). Poza tym dr. Mrowiec często jest na dyżurach i robi też wizyty domowe.
    Trafiłam na dr Warecką na opiece całodobowej i niestety dobrego zdania o tej Pani nie mam... Potraktowała nas w taki sposób, że drugi raz na pewno bym już do niej nie poszła. Chodzi do niej moja znajoma i bardzo ją polecała, tyle, że powiedziała do mnie: "Jak mała jest chora idę do Wareckiej da mi antybiotyk i zaraz jest zdrowa...."
    Dr Mrowiec słyszałam o nim same pochlebne opinie, polecano go też na szkole rodzenia gdzie chodziłam. Też trafiłam na niego na opiece całodobowej i też mi się nie spodobał. Zero kontaktu, miałam wrażenie, że mu przeszkadzamy.... Czy możecie napisać coś więcej o dr Mrowiec.... Chcę zmienić pediatrę i szukam dobrego specjalisty.... Może miał gorszy dzień więc nie chciałabym go pochopnie skreślić...
    7 Cytuj Zgłoś
  • Basia 12.07.2013 - 16:55
    gdzie robiłyście badanie bioderek niemowlaka?ja zapisałam dziecko do wisniowej ....czy robią tam dokładnie?

ja mojej córce robiłam ale już 3 lata temu-masakra.Córa się darła na widok obcych,obcego miejsca a lekarz okręcał nią jakby była workiem ziemniaków...I jeszcze tekst,, trzymajcie to dziecko,,paranoja.Ja polecam w Krk NA UL.Wilśnej
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2013 - 18:01
    w telefonice - bardzo miła dr krzanowska
    5 Cytuj Zgłoś
  • 12.07.2013 - 21:36
    polecam również Telefonike w Wisniowej to masówka katastrofa!!!!!!!!!!
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2013 - 12:09
    ile teraz kosztują szczepienia w tym roku?6 w1? i te dodatkowe rota i pneum?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2013 - 12:26
    ja szczepiłam swoja córeczkę 6w 1 i płaciłam przy pierwszej dawce 180zl, druga już niestety zdrożała bo 200zł i dodatkowo za rota 2 dawki każda po 300zł
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2013 - 12:41
    a kiedy płaciłaś 200zł, w tym roku?
    Cytuj Zgłoś
  • 15.07.2013 - 15:02
    Tak w tym roku :w marcu była jeszcze za 180zl (6w 1) a w maju już za 200zl
    2 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2013 - 15:24
    a pneumokoki ile?
    Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2013 - 11:01
    Ja osobiście nie polecam doktora M. byłam u niego gdy mój synek był chory aż 3 razy w ciągu tygodnia, gdyż lekarstwa które przepisywał synkowi nie działały. Poza tym mimo, że na początku miał katar i ropiało mu oczko a potem jeszcze kaszlał, synek nie został osłuchany przez lekarza ani raz!!! Jak dla mnie lekarz niezbyt miły i zdarzają mu się błędne diagnozy.

Problem jest też wtedy gdy ktoś chce się dostać do doktora. Trzeba wcześniej dzwonić do recepcji i umówić się ale jest też dużo mam, które nie umawiają się i zawsze jest zamieszanie...;/
    6 Cytuj Zgłoś
  • 25.07.2013 - 15:52
    to prawda z ta masówką w wisniowej .....nic nie wiem po tym badaniu....pow.że jest ok i tyle sie dowiedziałam...w sumie to jestem pełna obaw, bo lekarz to kompletnie olewający facet ...dramat z ta słuzbą zdrowia...zastanawiam się czy nie peluchować tak dla bezpieczeństwa......a wy co jak robiłyście
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2013 - 14:03
    dawno zajmowal sie tym dr Babinski-nie wiem kto teraz przejalpaleczkeale to powinien raczej byc chirurg dzieciecy......moze w Prokocimiu
    A tak przy okazji tematu so sadzicie o poradni dr Paniak i obsadzie obecnej?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 27.08.2013 - 7:34
    ile kosztuje szczepienie na pneumokoki?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 27.08.2013 - 8:55
    260zl jedna dawka (a muszą być trzy, dwie do skończenia roczku i trzecia jak dziecko będzie mieć dwa latka) pytałam się w zeszłym tygodniu lekarki jak byłam na szczepieniu z córką,
    Cytuj Zgłoś
  • 27.08.2013 - 10:20
    Polecam doktor Jakubowska , lubi przepisywać antybiotyk ciągle ten sam, a L4 nie lubi bardzo dawać ;)
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 27.08.2013 - 14:52
    dzieki za odp .bo wląsnie na internecie są różnej firmy szczepionki na pneumokoki i nie wiedziałam jaką w myślenicach przepisują...tylko ciekawe czy tą samą każdy lekarz
    Cytuj Zgłoś
  • Justyna xxx 13.09.2013 - 17:04
    Ona25 napisał/a:
    Ja osobiście polecam Dr Mrowca. Obie moje córeczki są do niego zapisane. Miły, sympatyczny, ma fajne podejście do dzieci, potrafi doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Pozdrawiam.
    ODWOŁUJE WSZYSTKO!!! Skandal jak mnie dzisiaj potraktował. Mając pustą poczekalnie nie przyjął mnie z 4-miesięczną gorączkującą córką twierdząc iż niema czasu bo ma pacjentów!! Było to o godzinie 15:10!! A Lekarz przyjmuje dzisiaj do 18;00. Skandal. Pani w rejestracji wysłała mnie na opiekę całodobową która jest czynna od godziny 18;00. NIE POLECAM! kompletnie nie polecam lekarza który zachowuje się w sposób nie etyczny, bezczelny, chamski i brak mi słów do opisania przebiegu rozmowy z nim, Czy ktoś jeszcze spotkał się z taką sytuacją bo zgłaszam sprawę do NFZ i potrzebuje jeszcze dwóch osób aby rozwiązali mu umowę!!. Piszcie.
    13 8 Cytuj Zgłoś
  • gosia 19.09.2013 - 13:48
    Ja również nie polecam doktora M. ponieważ gdy Mój Synek miał 1,5 miesiąca a na dworze było 36 stopni ciepła Synek wymiotował miał biegunkę nie chciał wogóle pić i jak zadzwoniłam do lekarza o poradę co mam robić ponieważ bałam się aby Synek mi się nie odwodnił to mi powiedział- Jak Panią to nie pokoi to proszę się udać na całodobówkę !!! Postanowiłam zabrać papiery i zmienić lekarza dla Synka nie chce mieć nic wspólnego z tym lekarzem jak ma takie podejście do pacjentów.
    10 4 Cytuj Zgłoś
  • 19.09.2013 - 18:44
    Nie polecam dr Wareckiej. Gdy mój synek miał 5 miesięcy złapał wirus -wymioty, czyszczenie. Tego samego dnia wybrałam się do dr Wareckiej i ta stwierdziła, że to nie wirus tylko przeziębienie/grypa (nie pamiętam dokładnie) a wymioty temu tylko towarzyszą. Mówiłam, że dziecko nie ma gorączki, nie kaszle, nie ma kataru. Pani dr stwierdziła że takie objawy wkrótce nastąpią. Przepisała kilka lekarstw w tym syrop na kaszel i antybiotyk na górne drogi oddechowe.. Nic by dziecko się nie odwodniło. No ale lekarz wie lepiej! Lekarstwa dziecku podawałam. Dawałam jeść jak zawsze, bo pani dr nie widziała zastrzerzeń co do jedzenia. Po dwóch dniach dziecku nie przeszło, a zaraził się mój mąż! Te same objawy-wymioty. Pojechałam z dzieckiem do dr Górnik. Dopiero pani dr Górnik przepisała synowi odpowiednie lekarstwo. Tamte nie dość że za silne to jeszcze nie na to co trzeba. O mały włos i wylądowalibyśmy w szpitalu z odwodnionym dzieckiem
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 19.09.2013 - 18:49
    A co sądzicie o dr Jakubowskiej? gdzie przyjmuje? kiedyś trafiliśmy na nią na opiece całodobowej i spodobało mi się jej podejście do dziecka
    2 6 Cytuj Zgłoś
  • 20.09.2013 - 22:46
    dr Jakubowska przyjmuję:
    od pon - pt w godzinach 8:00 - 13:00 (w środy do 14:00) z wyjątkiem wtorku kiedy przyjmuje od 12:00 - 16:00. Zresztą na drzwiach jej gabinetu są dokładne godziny, bo ona ma też rozdzielone dla dziecka chorego i zdrowego :) Ogólnie nie narzekam na panią dr, leczy mnie od dziecka i zawsze miała dobre podejście, ale to też zależy od jej humoru.
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • Justyna xxx 20.09.2013 - 22:55
    gosia16666 napisał/a:
    Ja również nie polecam doktora M. ponieważ gdy Mój Synek miał 1,5 miesiąca a na dworze było 36 stopni ciepła Synek wymiotował miał biegunkę nie chciał wogóle pić i jak zadzwoniłam do lekarza o poradę co mam robić ponieważ bałam się aby Synek mi się nie odwodnił to mi powiedział- Jak Panią to nie pokoi to proszę się udać na całodobówkę !!! Postanowiłam zabrać papiery i zmienić lekarza dla Synka nie chce mieć nic wspólnego z tym lekarzem jak ma takie podejście do pacjentów.
    Skandal. Tak się nie traktuje tak małych dzieci :) Ja już złożyłam skargę na Mrowca do NFZ a jutro posyłam skargę do Okręgowej Izby Lekarskiej. Polecam to zrobić każdej podobnie potraktowanej przez tego NIBY lekarza osobie. Bo chyba się minął z powołaniem i na lekarza nie nadaje.
    8 5 Cytuj Zgłoś
  • 23.09.2013 - 15:57
    Dr Mrowiec przyjmuje tylko na godziny, szkoda tylko ,że dowiadujesz się o tym przy rejestracji gdy nie ma wolnych miejsc. I ciekawe co w takim przypadku, tylko całodobówka...
    7 Cytuj Zgłoś
  • 25.09.2013 - 13:09
    Bardzo proszę o namiary na dr Ewę Murzyn, nie mogę znaleźć na internecie nr telefonu. Chodzi mi o wizytę prywatną. I czy wiecie ile bierze za wizytę? Bardzo proszę o odpowiedź.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 25.09.2013 - 14:03
    mój synek ma 3,5 i wogóle nie trzyma główki w pozycji pionowej na rekach...na brzuszku tak nie ma problemu...czy ktoś może mi doradzić gdzie w myślenicach prywatnie mogę to sprawdzić u kogo ?nie chce czekać na nfz
    Cytuj Zgłoś
  • 26.09.2013 - 0:22
    Mgr Joanna Michalczyk - rehabilitantka dla maluszków. Przyjmuje na sobieskiego.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.09.2013 - 0:26
    W zeszłym roku zajmowała się moją córką-wcześniaczką i bardzo jej pomogła
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.09.2013 - 13:35
    Na ul. Kazimierza Wlk 58 jest Centrum Rehabilitacyjne i tam z pewnością coś Ci doradzą. Sama kilka miesięcy temu szukałam dla córeczki rehabilitantki i tam dostałam kontakt do Pani która zajmuje się niemowlakami. Nie martw się na zapas każde dziecko inaczej się rozwija jedno robi coś szybciej drugie coś wolniej, przerabiałam to i uwierz nie warto się denerwować.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 27.09.2013 - 19:50
    dziekuje ag2012, dziś zaczął się podnosić także obejdzie się bez lekarza:)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.10.2013 - 13:00
    Dr.Mrowiec był miły, pomocny, kompetentny gdy był na początku, kiedy nazbierało mu się już dość dużo pacjentów- zaczął być arogancki i bezczelny..np.ma pretensje że Pani w rejestracji zarejstrowała a nie wpisała na którą godzinę- mimo że byłam o 7.30..(pomijam fakt ze do pracy przybył o 8.15 a miał na 8)
    zapytałam go czy ja w tym burdelu pracuje czy przyszłam z chorym dzieckiem?
    stwierdził że kłócić sie nie bedziemy przecież ale niesmak pozostał,,,w tym momencie zastanawiam sie nad nowym pediatrą...
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • Justyna xxx 22.10.2013 - 22:11
    gola1 napisał/a:
    Dr.Mrowiec był miły, pomocny, kompetentny gdy był na początku, kiedy nazbierało mu się już dość dużo pacjentów- zaczął być arogancki i bezczelny..np.ma pretensje że Pani w rejestracji zarejstrowała a nie wpisała na którą godzinę- mimo że byłam o 7.30..(pomijam fakt ze do pracy przybył o 8.15 a miał na 8)
    zapytałam go czy ja w tym burdelu pracuje czy przyszłam z chorym dzieckiem?
    stwierdził że kłócić sie nie bedziemy przecież ale niesmak pozostał,,,w tym momencie zastanawiam sie nad nowym pediatrą...
    Ja po tak niemiłej sytuacji z niby dr Mrowcem gdzie nie przyjął mi dziecka z wysoką gorączką mimo iż miał pustą poczekalnię i był lekarzem pierwszego kontaktu zgłosiłam sprawę do Izby Lekarskiej w Krakowie i zmieniłam lekarza. Więc przy dobrych wiatrach długo tym lekarzem nie pozostanie.

3 3 Cytuj Zgłoś
  • 24.10.2013 - 10:54
    ile razy płaci się za szczepionke 6w1?
    1 Cytuj Zgłoś
  • Justyna xxx 24.10.2013 - 13:32
    3 razy po 200zł
    Cytuj Zgłoś
  • 24.10.2013 - 20:46
    w 6 tygodniu, potem po 6 tygodniu od poprzedniej..ale znowu potem w rozpisce szczepionek 3-4miesiąc jest znowu tężec, błonica itd .....to to juz nie jest 6w1?
    1 Cytuj Zgłoś
  • Justyna xxx 24.10.2013 - 21:32
    Sa 3 szczepionki 6w1, pierwsza w 2 miesiacu zycia, druga w 3-4 miesiacu i trzecia w 5-6 miesiacu. A pozniej przerwa i kolejne szczepienie gdy dziecko ma roczek.
    Cytuj Zgłoś
  • 09.11.2013 - 8:33
    a tam na k.wielkiego to jest rehabilitacja na fundusz zdrowia? normalnie mozna przychodzić z dzieckiem np.2 razy w tygodniu
    1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz