Forum » Myślenice

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

  • 6 wrz 2009

    Witam mieszkańców Myślenic:) mam prośbe do Was o polecenie dobrego pediatry i informację w jakiej przychodni przyjmuje. Jestem przyjezdna mieszkanka gminy Myślenice juz od kilku lat, ale dopiero teraz zetknelam sie z tym problemem. Bezpośrednio w Myślenicach nie mam znajomych, wiec niestety nie mam kogo zapytac o opinię:( Liczę na Waszą pomoc. Niewiele czasu zostalo do wyboru lekarza, a chcialabym uniknac chodzenia po przychodniach i pytania przebywajacych tam rodzicow o opinie...

    Pozdrawiam!

    12 2 Cytuj
  • 6 wrz 2009

    mam prośbe do Was o polecenie dobrego pediatry

    Szczerze ??

    Żadnego pediatry w Myślenicach NIE POLECAM !

    Muszą się wszyscy jeszcze długo uczyć abym drzwi progi ich gabinetów kiedyś przekroczył. To mówi ojciec dwojga dzieci, które od wczesnego dzieciństwa w wyniku źle stawianych diagnoz (a później metod leczenia) zmuszony byłem wywozić poza Myślenice (na południe).

    7 11 Cytuj
  • 6 wrz 2009

    Bardzo dziekuje Tatusiowi za odpowiedź, choć nie napawa optymizmem... czyżby bylo podobnie jak z porodem w Myślenicach, tez slyszalam negatywne opinie. To by znaczylo, ze trzeba szukac pediatry dalej np. w Krakowie, ale zapewne zaden nie przyjedzie z wizyta domowa (gdyby byla potrzebna) z tak daleka...:/

    Hm, ciekawe jakie beda inne Wasze opinie...

    2 2 Cytuj
  • 6 wrz 2009

    [quote]mam prośbe do Was o polecenie dobrego pediatry

    Szczerze ??

    Żadnego pediatry w Myślenicach NIE POLECAM !

    Muszą się wszyscy jeszcze długo uczyć abym drzwi progi ich gabinetów kiedyś przekroczył. To mówi ojciec dwojga dzieci, które od wczesnego dzieciństwa w wyniku źle stawianych diagnoz (a później metod leczenia) zmuszony byłem wywozić poza Myślenice (na południe).[/quote]
    Chyba nie mówisz o Pani dr. S z Rabki??!!
    Jeśli tak to jak dla mnie masakra!!!!!!!!!!!!
    Nie polecam!
    Ja ze swoimi chodzę do dr. Podsiedlika z Krakowa ( ma gabinet koło placu targowego w Myślenicach).
    Nie jest tani ale do moich dzieciaków ma rękę!

    3 5 Cytuj
  • 6 wrz 2009

    Polecam doktora Adama Jacha (przyjmuje w przychodni dr Jakubowskiej. Nie szarżuje z antybiotykami, nie ma do niego kolejek, jest ok.
    Jeśli chodzi o porodówkę to zostałam mile zaskoczona za 2 razem (czyli pół roku temu). Naprawdę wszyscy się starali.
    Nic więcej nie napiszę bo Młoda marudzi.

    8 4 Cytuj
  • 6 wrz 2009

    Dzieki za kolejne opinie. Zauwazalna jest tendencja, ze coraz wiecej nas korzysta odpłatnie z usług lekarzy. Dotyczy to nawet pediatrów...

    1 1 Cytuj
  • 6 wrz 2009

    Już nie zdziwiajcie tak .Moja córka ma 12 lat i od tylu w razie potrzeby ( na szczęście rzadko) chodzę do Górnikowej i baardzo ją sobie chwalę i cenię. Nigdy mnie nie zawiodła.

    20 7 Cytuj
  • 7 wrz 2009

    Również polecam p.Górnik. Miła, zawsze pomocna,a przede wszystkim co dla mnie ważne nie przepisuje antybiotyku na byle przeziębienie!!!

    19 8 Cytuj
  • 7 wrz 2009

    A gdzie przyjmuje p. Górnik? Ma tylko prywatny gabinet czy w przychodni również przyjmuje?

    3 3 Cytuj
  • 7 wrz 2009

    W przychodni też przyjmuje.

    4 4 Cytuj
  • 7 wrz 2009

    Dzięki za info. Coś już wiem, nie będzie calkiem po omacku w nowym miejscu:)

    2 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Witam! Ponawiam do Was drodzy rodzice prosbe o polecenie pediatry.... Moja corcia ma juz 5 miesiecy. Za rada niektorych zapisalismy sie do dr Górnik. Narazie malutka odpukac zdrowa, ale niestety pani dr zatrzymala sie chyba na metodach sprzed 30 lat (wnet bym musiala taka malizne ochudzac). Owszem jest bardzo mila, ale musimy znalezc innego lekarza, z rozsadnym i adekwatnym do aktualnych zalecen podejsciem. Moze polecicie jakiegos mlodszego i dobrego lekarza?

    6 6 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    "niestety pani dr zatrzymala sie chyba na metodach sprzed 30 lat (wnet bym musiala taka malizne ochudzac)" - zgadza się, ona ma fioła na punkcie wagi. Radzi sobie tylko ze zwykłymi przeziębieniami czy grypą, a jak pojawia się poważniejszy problem to nie wie co robić, do tego ma problem z wypisaniem skierowania do specjalisty pomino że z dzieckiem źle się dzieje.

    7 8 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    ja jestem świeżo upieczoną mamą z okolic M-c. też nie wiedziałam do jakiego lekarza zapisać moją córkę. ale słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat dr Pawłowskiej przyjmującej w przychodni w Jaworniku (nie M-ce ale 5 min od nich). Byłyśmy już na pierwszej wizycie;) Pani dr wydaje się znać na tym co robi. Zobaczymy co będzie dalej;)

    3 2 Cytuj
  • 13 kwi 2010

    polecam dr. Bukowczana z Suchej Beskidzkiej.
    jest to specjalista alergolog, ale przeziębieniami itp również się zajmuje
    jest przeciwnikiem antybiotyków na każdą dolegliwość
    lecze synków i jestem z niego bardzo zadowolona
    przerobiłam Górnikową i osławionego Tylca z Libertowa który ładował mi w 2 letnie dzieciątko sterydy bo pomylił alergie z astmą po czym mi dziecko w szpitalu wylądowało.
    Bukowczan to świetny specjalista, ale trzeba się uzbroic w cierpliwość bo lubie przerysować rodziców np za zbyt grubo ubrane dzieciątko

    7 3 Cytuj
  • 14 kwi 2010

    Ja jestem z pod Myślenic i szukam pediatry, który w razie czego przyjedzie do dziecka w nocy. Czy macie jakieś namiary, kogo polecacie, i jakie sa ceny takiej nocnej wizyty?

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2010

    W Myślenicach nie polecam pediatrów , moim zdaniem trudno tu o dobrego specjalistę .
    Dla osób takich jak ja , którzy mają pieniądze polecam :

    ,, LUX MED " KRAKÓW
    Buma Square
    ul. Wadowicka 6
    30-415 Kraków

    Ci którzy nie mają niestety ... , ale zawsze można złożyć skargę
    Do Biura Rzecznika Praw Pacjenta ,, NFZ " , telefon 0800-190-590 .

    2 19 Cytuj
  • 14 kwi 2010

    Paela,gdzie przymuje dr Bukowczan?
    Do Pacjent 007: na dziecko nie zaluje pieniedzy, juz dawno myslalam o krakowie, moge zaplacic prywatne wizyty, tylko problem z wizytami domowymi w razie choroby dziecka, dlatego usiluje znalezc kogos w poblizu Myslenic. Pytanie czy sie uda...:(

    Do Kola: dzieki za rade, bede rozwazac ta pania doktor, szkoda tylko, ze w osrodkach na wsiach nie ma oddzielnej zdrowej strony dla dziecka:( idziesz zaszczepic zdrowe dziecko lub do kontroli a tu wokol masa kaszlacych osob...

    2 2 Cytuj
  • 14 kwi 2010

    Witamy Serdecznie Myśleniczan

    To skomplikowany wątek , każdy lekarz który ukończył studia ma WIEDZĘ , jakość usługi zależy od firmy : jaką markę ta firma sobie wypracowała .

    3 Cytuj
  • 16 kwi 2010

    do Irminka:
    tam właśnie jest wzięte pod uwagę by zdrowe dzieci nie musiały siedzieć z tymi chorymi. dlatego jezeli się idzie np na szczepienie to przychodzi się przed godzinami w których dr przyjmuje dzieci chore. i jest też izolatka dla dzieci u których jest podejrzenie choroby zakaźnej. Tak że wydaje mi się że jeśli coś jest na wsi nie znaczy że jest gorsze;) wszystko zależy od inteligencji osób organizujących;) no i ta pani dr tam mieszka w drugiej polowie budynku więc wydaje mi się że z wizytami domowymi nie ma problemu;)

    1 1 Cytuj
  • 16 kwi 2010

    Kola, dziekuje bardzo za informacje, jestem mile zaskoczona. W Glogoczowie zabraklo pomyslu jak to zorganizowac - tam sie przyjmuje dzieci na zdrowej stronie w srodku dnia, a w tym czasie nie sa wylaczone przyjecia chorych doroslych - wszystko w jednej poczekalni:( stad moje uprzedzenie...

    Paela: dziekuje rowniez za informacje:)

    1 1 Cytuj
  • 17 kwi 2010

    Ja nie mieszkam w Myślenicach tylko w Sułkowicach, niestety z moim synkiem jak miał 6 tygodni trafiłam do szpitala w Myślenichach, o tym fakcie niestety nie mogę się pozytywnie wypowiedzieć ale spotkałam tam jedną fajną lekarkę dr Murzyn i naprawdę już nie jeden raz nas wyleczyła i zawsze rafiła z diagnozą. Zawsze do 15 jest w szpitalu i nie ma problemu jak coś siędzieje można zawsze przyjechać ona zobaczy dziecko, oprócz tego przyjmuje prywatnie w domu ale do nas przyjechała do domu i wzieła tyle samo pieniędzy. Naprawdę polecam z całym sercem.

    6 2 Cytuj
  • 6 lis 2010

    w razie szybkije pomocy pani dr gornik polecam natomiast jesli chodzi ao alergie czy stmy tylko rabka

    3 7 Cytuj
  • 6 lis 2010

    co do porodu to takze za drugim razem myslenice milo mnie zaskoczyly natmosiat pierwszy porod tu sprzed 5 lat koszmar--teraz jest o niebo lepiej

    2 1 Cytuj

Odpowiedz