Forum » Myślenice

Jaka szkoła jazdy w mce najlepsza :)?

  • kasia - 10 wrz 2009

    czesc:) zaniedlugo mam zamiar ;) udać się na kurs prawka;) myśle ze bedę robic w myślenicach :) ale nie wiem jaka szkoła jest najlepsza prosze o pomoc :) jaka szkoła opinie instruktorzy itp :)

    z góry dziękuje :)

    2 Cytuj
  • 10 wrz 2009

    No ja prawo jazdy zdawałam u pana Zaręby to były czasy. Ośrodków jest bardzo dużo najlepiej pochodzić i posprawdzać. Koło ronda jest dobry Ośrodek.

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    ja robiłem u p. rakoczego , dość tak szkolą , ale moim zdaniem za mozolnie , nie najlepiej ale szkolą , moze faktycznie sprawdz tą elipsa pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2009

    Polecam wykupić kurs w krakowskich szkołach.

    Kurs jest tańszy, a różnica w cenie jest na tyle duża, że pokrywa koszty dojazdu busem, a w kieszeni jeszcze coś zostanie.

    Dzięki temu wyjeździ się wszystkie godziny po trasie egzaminacyjnej, a nie spędzi w korku na Zakopiance... Wg mnie to gigantyczna różnica, dzięki której człowiek dostaje prawo jazdy, a nie licencje na zabijanie... Na Zakopiance (czyli na prostej drodze szybszego ruchu) zbyt wiele się nie nabierze doświadczenia...

    Jeśli tylko ma się czas na taką "zabawe" w wycieczki do Krakowa, to jest to duża lepsza perspektywa.

    13 1 Cytuj
  • 11 wrz 2009

    Już taki temat tu był i to szeroko komentowany.Poszukaj w archiwum. :)

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2009

    Wydaje mi się, że "Ania:)" jest właścicielem szkoły ELIPSA, albo pracownicą ;p całe info, stronke podała, rewelacja normalnie, i jeszcze telefon zapamiętała, super! I tylko jeden post na tym forum...

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2009

    Ja polecam Rakoczego ;) Właśnie kończę kurs praktyczny i z wyboru szkoły jestem bardzo zadowolona. Teraz pozostał mi już tylko egzamin :) Ale jestem dobrej myśli

    3 1 Cytuj
  • 12 wrz 2009

    Ania to się chyba w tej "Elipsie" zakochała, jak ją tak promuje w świecie i jeszcze do tego ma pamięć absolutną, ja bym za holerę nie zapamiętał numeru telefonu jakby mi ktoś podał, ledwie swój pamiętam, hihihi ...:) Ja byłem tam jak Pani wyżej (iris) u P.Rakoczego i też za pierwszym razem zdałem Aniu...ha, ha, ha nie we wszystkim jesteś ode mnie lepsza...:) Powodzenia w MORDzie...:)

    1 Cytuj
  • 17 wrz 2009

    ja polecam u Kęska koło targu :)

    5 1 Cytuj
  • 26 lut 2010

    a ja polecam Drive Art u zaręby.

    1 Cytuj
  • 11 lis 2015

    Chce zacząć robić prawo jazdy robił ktoś u niego prawko czekam na opinie mogą być na priv ;)

    Cytuj
  • 11 lis 2015

    Robiłem u niego prawko z 10 lat temu, świetny fachowiec, dodam tylko że zdałem za 1 razem !!

    3 Cytuj
  • 8 lut 2017

    Hej, zastanawiam się nad tym gdzie najlepiej zdać prawo jazdy? Ktoś może polecić konkretnego instruktora który wbije mi do głowy wszystko tak jak trzeba?

    1 Cytuj
  • 8 lut 2017
    Kaśka Gubała napisał/a:

    Hej, zastanawiam się nad tym gdzie najlepiej zdać prawo jazdy? Ktoś może polecić konkretnego instruktora który wbije mi do głowy wszystko tak jak trzeba?

    Polecam Auto szkoła L perfekt Adam Krukowski .

    7 Cytuj
  • 9 lut 2017

    Ja rowniez polecam Adama Krukowskiego.Nauki są w Drogini i Dobczycach

    6 Cytuj
  • 14 lut 2017

    Ja rowniez go polecam za pierwszym razem zdane przez meza teraz ja biore nauki u niego;)

    1 Cytuj
  • 21 lut 2017

    Odradzam szkołę jazdy Kaleta, na prawo jazdy w kat B. Starszy pan uczy jezdzic tylko do przodu, na placu nie wiele co, spoznia sie na umowiona godzine i zjezdza wczesniej z trasy... 5 razy nie zdane, dopiero po wykupieniu dodatkowych godz w innej szkole udalo sie

    5 4 Cytuj
  • 21 lut 2017

    Gdzie polecacie kat C?

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 21 lut 2017

    Niestety rzeczywistość mamy taką, że szkoła jazdy służy temu, aby zdać egzamin, a nie nauczyć się jeździć. Jeżeli nie masz doświadczenia w jeździe, nie masz dużo zdolności do nauczenia się jazdy, i nie masz dużo kasy, a masz trochę czasu to najlepiej zapisać się do takiej szkoły, w której jeździć będziesz tylko tam, gdzie chcesz zdawać prawo jazdy i choć w połowie na takim samochodzie na jakim będziesz zdawał prawo jazdy.

    Ja kilku krotnie podchodziłem do egzaminu, ale ten który w końcu zdałem był pierwszym na którym czułem się (po wykupieniu dodatkowych godzin) w miarę jako tako przygotowany i pierwszy na którym bardzo się nie stresowałem. A dzień przed egzaminem przejeździłem kilka godzin z przerwami tam, gdzie zdawałem.

    1 1 Cytuj
  • 17 cze 2017

    wie ktoś co to za szkoła jazdy, ktorej instruktor bierze udział w programie Nauka Jazdy na TTV?
    Uczestnicy są ze Śląska i Krakowa,zwróciło moją uwage że L-ka z Krakowa jest na Myślenickich numerach
    instruktor dość "charyzmatyczny";-)

    4 Cytuj
  • 17 cze 2017

    Instruktor biorący udział w programie TTV to pan z Dobczyc o nazwisku KMIECIK.

    4 2 Cytuj
  • 4 sty 2018

    Czy ktoś może polecić naukę jazdy w Myślenicach? Kilka jest szkół, ale która najbardziej polecacie?

    1 Cytuj

Odpowiedz