Forum » Myślenice

Pobicie koło brooklynu

  • 12 paź 2013

    Jakiś tydzień ,dwa temu podobno pobili jakieś chłopaka koło Brooklynu ktoś coś wie ???

    6 21 Cytuj
  • 12 paź 2013

    a gdzie jest ten Brooklyn ??

    25 2 Cytuj
  • 13 paź 2013
    Kibic_dumy_miasta napisał/a:

    a gdzie jest ten Brooklyn ??

    to chyba w okolicach Nowego Jorku.
    I to to ma nas interesować?

    27 10 Cytuj
  • 13 paź 2013

    To klub koło kurdesza obok rynku

    9 10 Cytuj
  • gościuuu 13 paź 2013

    prosił sie to dostal:)
    proste;)

    5 42 Cytuj
  • 14 paź 2013
    lasadama napisał/a:

    Jakiś tydzień ,dwa temu podobno pobili jakieś chłopaka koło Brooklynu ktoś coś wie ???

    Hmmm a Ty dopiero teraz wytrzeźwiałaś/eś od tamtej imprezy?

    A tak poważnie to było pobicie - czy pijacka bójka?

    11 6 Cytuj
  • 14 paź 2013

    z tego co słyszałam to chłopak został poważnie pobity, do szpitala podobno trafił z obrażeniami zagrażającymi życiu, ale ile w tym prawdy, nie wiem...

    4 10 Cytuj
  • 14 paź 2013

    pobicie podobno 5 vs 1 czyli butowanie na całego

    10 Cytuj
  • 14 paź 2013
    userman napisał/a:

    lasadama napisał/a:Jakiś tydzień ,dwa temu podobno pobili jakieś chłopaka koło Brooklynu ktoś coś wie ???Hmmm a Ty dopiero teraz wytrzeźwiałaś/eś od tamtej imprezy?

    A tak poważnie to było pobicie - czy pijacka bójka?

    do twojej informacji to zdarzeniu dowiedziałem z plotek więc pytam ile w tym prawdy i interesuje mnie czy rzeczywiście ludzie nie zareagowali na to mimo godzin popołudniowych 18:00

    4 2 Cytuj
  • 16 paź 2013

    ja ,wiem wszystko ,ale nie powiem nawet wiem gdzie mieszka sprawca i jak się nazywa. Czekam teraz żeby policja myślenicka się wykazała . Jak na razie podobno idzie im marnie

    3 30 Cytuj
  • 16 paź 2013
    gościuuu napisał/a:

    prosił sie to dostal:)
    proste;)

    ty też się prosisz....

    23 5 Cytuj
  • gościuuu 16 paź 2013
    kapturek28 napisał/a:

    gościuuu napisał/a:prosił sie to dostal:)
    proste;)ty też się prosisz....

    znalazł się myślenicki obrońca :>

    i jeśli mamy na myśli tą samą bójkę to sam ja sprowokował

    1 11 Cytuj
  • 17 paź 2013
    gościuuu napisał/a:

    kapturek28 napisał/a:gościuuu napisał/a:prosił sie to dostal:)
    proste;)ty też się prosisz....znalazł się myślenicki obrońca :>

    i jeśli mamy na myśli tą samą bójkę to sam ja sprowokował

    ta sama zapewne, czym ja sprowokował? tym ze był glosno??? po prostu był pijany

    7 1 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Wyczyścisz grilla na najbliższy mecz?

    1 5 Cytuj
  • 17 paź 2013

    dla Twojej informacji wspolczuje kolesiowi który uderzyl Krzyśka. Chlopak jest do dzisiaj w szpitalu i kiepsko z nim wiec ten kozaczek z osiedla będzie odpowiadal za ciężkie pobicie

    18 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Słyszałem o tym pobiciu , mam nadzieję że sprawcy zapłacą dużą karę , bo żeby pobić młodego chłopaka tak bardzo by trafił do szpitala , to trzeba być psychicznie chorym . Zastanawia mnie jednak czemu nie udostępnią nagrać z monitoringu , podobno pobicie było w biały dzień , pełno ludzi na zewnątrz jak i w sklepach , na pewno ktoś to widział , albo ludzie widzący co się dzieje bali się zgłosić wszystko , może ktoś kto widział bójkę po prostu znał sprawców ? jacyś znajomi ? a może strach ? . Obok zdarzenia z tego co mi wiadomo to są tam kamery aktywne .

    33 Cytuj
  • gościuuu 17 paź 2013
    kapturek28 napisał/a:

    gościuuu napisał/a:kapturek28 napisał/a:gościuuu napisał/a:prosił sie to dostal:)
    proste;)ty też się prosisz....znalazł się myślenicki obrońca :>

    i jeśli mamy na myśli tą samą bójkę to sam ja sprowokowałta sama zapewne, czym ja sprowokował? tym ze był glosno??? po prostu był pijany

    no to niestety chodzi o inna akcje;)
    więc po temacie

    4 Cytuj
  • Inżynier Monk 18 paź 2013

    Dawniej to sobie chłopaki dali po gębach i tyle było a dziś to można wyjść sztywnym z lokalu

    17 1 Cytuj
  • 18 paź 2013
    Sfor napisał/a:

    Dawniej to sobie chłopaki dali po gębach i tyle było a dziś to można wyjść sztywnym z lokalu

    tak ,tylko kto bije zalanego w trupa gościa? łajza najgorsza

    16 1 Cytuj
  • 18 paź 2013

    Dokładnie niech podskoczy do równego sobie jak taki kozak

    15 2 Cytuj
  • 20 paź 2013
    kapturek28 napisał/a:

    ja ,wiem wszystko ,ale nie powiem nawet wiem gdzie mieszka sprawca i jak się nazywa. Czekam teraz żeby policja myślenicka się wykazała . Jak na razie podobno idzie im marnie

    A osoba która została tu pobita nie zna sprawców ??

    6 2 Cytuj
  • paulam 20 paź 2013

    osoba, którą pobito straciła pamięć i jak na razie nawet napisu woda nie umie przeczytać ;/

    18 1 Cytuj
  • 20 paź 2013

    To co się dzieje pod tym lokalem kary godne wczoraj pijana swołocz wydzierała się do późnych godzin nocnych całe tabuny drące się pod lokalem jak zwykle krew na chodniku to nie żaden brooklyn tylko zwykła mordownia dla dzieciarni

    29 1 Cytuj
  • 20 paź 2013

    Ja mam nadzieję jedynie że odzyska pamięć Krzysiek a sprawcy pobicia trafią do więzienia ja bym zrobił wszystko dla mojego dziecka by tacy ludzie na długie lata trafili do więzienia a z tego co czytałem to nawet 20 lat pozbawienia wolność mogą dostać .

    38 1 Cytuj
  • Marcin 21 paź 2013

    Za pobicie - kara pozbawienia pozbawienia wolności do lat 3.

    1 12 Cytuj

Odpowiedz