Forum » Myślenice

Przedszkola w Myślenicach.

  • 16 wrz 2009

    Jakie są Wasze opinie o przedszkolach? Jak personel, zajęcia, gdzie warto, a gdzie nie?
    Nie chodzi mi o robienie jakiejś nagonki czy czegoś w tym stylu, tylko o wymiane mam nadzieje obiektywnych opinii.

    Nie jest to temat tylko dla rodziców, mamy przecież też znajomych których spostrzeżenia być może warto przytoczyć.

    3 1 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Ty już chyba z wieku nie możesz iść do przedszkola Cygnus?
    A z opinii opozycyjnych tak. Cała Wasza opozycja powinna iść do przedszkola rzeby się nauczyć wszystkiego od podstawy bo teraz to nie gniewaj się ale macie w głowie jakieś pstro.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    1 6 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    A coś o przedszkolach możesz napisać? Chętnie poznam Twoją opinie, w tym temacie nie piszemy o asfaltowni czy burmistrzu.

    Proszę na temat.

    Również pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Oczywiście.
    Wszyskie przedszkola są wzorowe ponieważ są w zarządzie Pana Burmiszcza. I nieważne, które wybierzesz bo wszędzie panuje termomodernizacja ekologia dla najmłodszych pociech.

    3 3 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Tak więc szkoda że ten burmistrz zapomniał o przedszkolach i rodzice sami fundowali meble, dywany i zabawki w przedszkolu nr...

    9 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Nieprawda! Napisz w którym!
    pozdrawiam
    Zdzichu
    ps: boisz sie rze Pan Burmiszcz zamknie rodziców do więzienia rze nie napiszesz co to za przedszkole?

    5 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Prawda!!! Będzie okazja to na pewno napiszę, jednak ten temat jest o czymś innym.

    Pisz na temat!

    Pzdr.

    2 1 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Cygnus,skoro sam zacząłeś to skończ.Brak ci odwagi?

    1 6 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Jasno zacząłem....Wasze opinie o przedszkolach. Zbieram informacje.

    2 1 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Nie obracaj kota ogonem,tylko napisz w którym to niby przedszk.rodzice wszystko fundowali.

    1 4 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    A Ty co nie rozumiesz co napisałem wyżej, pogadaj z rodzicami to sie dowiesz, a jak nie masz nic do pisania na temat to znajdź sobie inny wątek.

    4 2 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Zdzichu też o to pytał.Sam się zamotałeś.Wezwij Gretę na pomoc,nadajecie przecież na tych samych falach.

    1 5 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    O tym właśnie pisałem, nie chcę tutaj rozpieprzania wątku przez wazeliniarzy władz, którzy nawet nie mają konta.

    Temat był załozony w zupełnie innym celu i nie mam zamiaru czytać i pisać o burmistrzu w kolejnym wątku.

    Proszę pisać na temat, o przedszkolach , a nie o polityce lokalnej.

    3 1 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Moje dziecko chodziło do przedszkola na Dolnym Przedm.Przedszkole małe, ale przytulne.Jest niedużo dzieci więc łatwo zapanować nad całą gromadką,jest bezpiecznie.

    3 1 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    Ja chodziłem do czwórki, moją "Panią" była Pani Kosińska - wychowała mnie na człowieka :)
    P O L E C A M

    No ale to było lat temu ponad czterdzieści ;)

    1 2 Cytuj
  • 16 wrz 2009

    No to mielismy wspolna wychowawczynia ;) Mr.0. Ale na krotko. Bo mnie za "polityke" przeniesiono do 8ki. Elitarnego przedszkola wychowujacego znane i szanowane postacie z zycia publicznego :D

    2 Cytuj
  • 17 wrz 2009

    Cygnus napewno zainteresuje Ciebie i Twoich czytelnikow artykul w dzisiejszym wydaniu Dziennika Polskiego- "Zamieniaja pomysly na pieniadze" Dla tych co wola poczytac na necie podaje linka;
    http://www.dziennikpolski24.pl/Artykul.100+M52865f32aee.0.html
    Popatrzcie tylko. Skoro przedszkola potrafia prowadzic wlasna polityke ekonomiczna i jeszcze wyegzekwowac dotacje do tego projektu z Unii, to w jakim swietle stawia to gospodarzy naszej Gminy? O SPZOZ nawet nie wspominajac. A mowia ze podobno duzy moze wiecej...

    Cytuj
  • 21 wrz 2009

    Coś mało rodziców na forum, chyba że nie ma się czym dzielić...chodzi oczywiście o opinie.

    Cytuj
  • 6 paź 2009

    Mam dzieci w przedszkolu i jestem bardzo ciekawa dlaczego jedno przedszkole ma pieniądze na wszystkie przybory potrzebne dzieciom do nauki tzw. wyprawki a inne przedszkola nigdy nie mają pieniędzy. Bo na rozpoczęcie potrzeba aby rodzice zrobili wyprawki dla swoich pociech, a na dodatek co miesiąc zbierają pieniądze od Nas bo to brakuje farb, kredek, bloków...itp. i kto ich z tego rozlicza? A czesne co miesiąc to za co?

    5 Cytuj
  • 5 lis 2009

    Myślałem że mamy na forum więcej rodziców z przedszkolakami.

    1 Cytuj
  • 6 lis 2009

    Niestety mało rodziców. A szkoda. A ja mogę pochwalić przedszkole na Bysinie jest małe ale dzieci tam zadowolone wracają potem do domu.

    2 Cytuj
  • 6 lis 2009

    Polecam przedszkole nr.8,bardzo miłe Panie,duże przejżyste sale.Moje dzieci tam uczęszczają i nie zamieniłabym go na żadne inne.Pozdrowienia dla Personelu.

    1 4 Cytuj
  • 6 lis 2009

    zgadzam sie z Niunia.. :) sama tam chodzilam jako dziecko :)

    1 1 Cytuj
  • 12 sty 2010

    Polecam przedaszkole nr 4 bardzo miłe Panie , wwyjazdy dużo atrakcji dla dzieciaków. polecam !!!!

    3 Cytuj
  • 14 sty 2010

    a co myślicie o przedszkolach wiejskich np w Trzemeśni (jedno z większych)?

    1 Cytuj

Odpowiedz