Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 28 lis 2011

    ja kiedyś znalazłam w internecie ogłoszenie dokładnie na miasto info i zadzwoniłam do chłopaka ktury sie ogłasza i wszystko okej przyszedł i zrobił mi z autem i nie drogo mnie policzył teraz jak jakaś usterka to tylko dzwonie i jest..........

    3 Cytuj
  • 28 lis 2011

    Heh, bye bye myśleniccy fachowcy od X boleści. Sam sobie zrobię remont silnika - a głowicę sprawdzę na porządnym sprzęcie w Krakowie. Zachęcam wszystkich do samodzielnego zapoznawania się ze swoją "skrzynką", o czym już swego czasu pisałem. Są teraz bardzo dobre publikacje + fora gdzie ludzie naprawdę się znają.

    1 5 Cytuj
  • adzygmunt 28 lis 2011

    ona1234 Znajdź jeszcze dobry słownik ortograficzny i słownik poprawnej polszczyzny!

    1 6 Cytuj
  • 28 lis 2011

    a widzicie tak jest a nie ma co tu pisać wy się na wszystkim wszyscy znacie jesteście mega boscy tyle z mojej strony tylko krytykować potraficie a nie znacie go

    2 3 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Noa1234 a robi coś jeszcze. Bo opowiadasz jakby coś więcej tobie zrobił. A naprawa samochodu to tak przy okazji.

    2 4 Cytuj
  • 29 lis 2011

    każdy kto ma chodź trochę oleju domyśli sie, że chodzi na tym forum o autoreklamę. Żenujące w jakiej desperacji są ci fachowcy.

    2 2 Cytuj
  • 29 lis 2011

    [quote=adzygmunt] ona1234 Znajdź jeszcze dobry słownik ortograficzny i słownik poprawnej polszczyzny! [/quote]
    hahaha nie każdy jest polonistą tak jak Ty:) a nie wspominając o tym, że na wszystkim znasz się najlepiej.... I do tego wszystkie piosenki na youtube masz w jednym palcu.
    Wszyscy potrafią tylko krytykować innych. Szkoda tylko, że nie patrzą na siebie...
    Niestety na myślenickim forum nie można zasięgnąć wiarygodnej opinii na temat warsztatów. Opinie piszą nauczyciele(niemający kompletnie wiedzy), konkurujące ze sobą warsztaty, oraz osoby, które nawet nie skorzystały z usług ani jednego warsztatu, ale nie mogą się oprzeć pokusie zaistnienia na forum.

    4 7 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Rozsądny nie bądź taki mooondryyy. Jak Ci z krytykowano warsztat, to teraz weź się do roboty, a nie pisz głupot pod adresem innych. Ja się jakoś nie zaliczam do grup opisanych przez Ciebie.
    Ale spoko, zaistniałeś chociaż na forum - brawo!

    2 8 Cytuj
  • 1 gru 2011

    Z mechanikami jak z lekarzami

    1 2 Cytuj
  • 3 gru 2011

    hahahah!!!!jak to wszystko czytam to nie mogę się powstrzymać żeby z was nie śmiać jesteście tak przemondzali bo wszystko zrobicie sami macie takie klucze jak potrzeba do każdego samochodu i wiecie co i jak zrobić ale jestem ciekaw to poco wam mechanik jak wszystko potraficie sami no po co a pewnie 99% jeździ do mechaników a nadajecie ile można tylko

    3 4 Cytuj
  • 3 gru 2011

    Nie jesteśmy przemądrzali: zaczynamy oszczędzać i praktykować, przynajmniej swoim dłoniom można zaufać;-)

    2 3 Cytuj
  • 3 gru 2011

    no dobrze tylko nie wszystko zrobicie sami to tego potrzeba fachowca czy kogoś kto lepiej się zna

    2 1 Cytuj
  • 3 gru 2011

    Hmm... z rzeczami mechanicznymi i drobną elektryką idzie sobie samemu poradzić. Tam gdzie jest potrzebny sprzęt diagnostyczny - to wiadomo. Uczcie się swoich autek, to się opłaca.

    1 3 Cytuj
  • 3 gru 2011

    no tak opłaca sie ale jak mam swojego i taniego i nie ma co narzekać jest prywatny nie ma firmy i sie zna co i jak potrzebuje zrobić ale każdy ma swoje zdanie

    1 2 Cytuj
  • 12 gru 2011

    a ci z zasani to WIESIEK jest fachowiec a jego zięciu to jeden wielki paplok niepolecam ewentualnie do pana wieśka,a jak on niepodejdzie do ciebie.to od zięcia pal gume i uciekaj

    6 3 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Czy gdzieś w okolicy można zrobić przegląd techniczny? bo w agro budzie naciągają na niepotrzebne wymiany. ?

    2 7 Cytuj
  • adzygmunt 14 gru 2011

    Jeżeli ktoś nie wskaże konkretnego miejsca.
    Swego czasy robiły to warsztaty przyszkolne szkoły na Żeromskiego /róg Reja/

    1 6 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Przeglądy można też robić chyba za strażnicą na Dolnym przedmieściu i na ul. Kazimierza W. jest też taki mały punkt przy drodze w okolicach placu manewrowego, gdzie jest reklama "Przeglądy rejestracyjne"

    3 2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Masz niesprawne auto, to je po prostu napraw zamiast kombinować.

    3 5 Cytuj
  • 14 gru 2011

    [quote=gość: rybad] Czy gdzieś w okolicy można zrobić przegląd techniczny? bo w agro budzie naciągają na niepotrzebne wymiany. ? [/quote]
    Ja ostatnio robiłem na zajezdni PKS

    2 3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Nic nie naciągają w AGRO. Jak masz niesprawne auto to naprawiaj i koniec. Ja tam robię przeglądy wszystkich aut (trzech) i jest OK.

    2 6 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Agro to firma która nie budzi mojego zaufania.

    7 4 Cytuj
  • 15 gru 2011

    wolkorze i basta

    2 3 Cytuj
  • 16 gru 2011

    JA POLECAM MECHANIKA NA TARNOWCE MIETKA FUNKA NAJLEPSZY W MCE MECHANIK STARSZY MECHANIK I SIE ZNA NA RZECZY! A NIE JAKIS MLODZIAN KTORY NIE WIE CO I JAK.

    1 5 Cytuj
  • 16 gru 2011

    [quote=gość: polecam] JA POLECAM MECHANIKA NA TARNOWCE MIETKA FUNKA NAJLEPSZY W MCE MECHANIK STARSZY MECHANIK I SIE ZNA NA RZECZY! A NIE JAKIS MLODZIAN KTORY NIE WIE CO I JAK. [/quote]
    Do kanciaków i polonezów

    2 2 Cytuj

Odpowiedz