Forum » Myślenice DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

• 17.02.2018 - 22:20
    Co do macherow z polanki nie polecam odradzam jezdzilem do nich Lata za kazdym razem mnie naciagali a ja naiwny Im wierzylem za nim doszli do tego Co jest naprawde zepsute to po pare razy wymieniali ta sama czesc I za pare dni problem powrocil ostanio u nich bylem to tak MI naprawli ze tylko holowanie do konkretnego mechanika MI zostalo nie mowie juz o zjedzonych nerwach zmarnowym Czasie braku szacunku do klienta I jakiegos pojecia o mechanice samochodowej odradzam

Co do chłopaków z Polanki to uważam że są naprawdę wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.
    Kleee napisałeś że twoje auto musiałeś odcholować do "Konkretnego Mechanika" na jakiej podstawie tak napisałeś ? Serwisowałeś wcześniej u tego " Konkretnego Mechanika " samochód aby móc stwierdzić że jest on "Konkretny" ?
    P.s jeśli chodzi o chłopaków z Polanki to Ja serwisuję u nich już drugie Auto nie przerwanie od 6 lat i mogę powiedzieć że są naprawdę rewelacyjni,a jeśli zdarzyłaby się taka sytuacja o której napisałeś to nie wierzę żeby z chłopakami nie dało się tego załatwić tym bardziej że wiem jak dbają o klientów.
    103 8 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2018 - 23:43
    Czy miał ktoś do czynienia z mechanikiem w okolicach Myślenic, który pracuje ze skrzyniami automatycznymi selfespeed?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2018 - 11:29
    Amethist napisał/a:
    Czy miał ktoś do czynienia z mechanikiem w okolicach Myślenic, który pracuje ze skrzyniami automatycznymi selfespeed?
    ja nie znam żadnego wokół Myślenic który sam, dobrze i rzetelnie robiłby skrzynie i to te półautomaty od Fiata - ciężki temat. Jedynych których mogę polecić a być może podejmą się tematu to proponuje kraków a konkretnie tą firmę

jest szansa, że szarpną temat skoro robią multitronici
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • kadhs kras 18.02.2018 - 16:35
    Do Marlo 79 na takiej podstawie do konkretnego poniewaz terz serwisowalem u nich wiele lat az do tego momentu gdy mi sie zdarzyla ta awaria to jeszcze jakos sie dotoczylem do domu na 2 dzien zawiozlem do nich parę godzin po naprawie auto stanelo w miejscu musialem je cholowac do najblizeszgo mechanika ktory wreszcie wymienil mi to co trzeba i auto jezdzi od tej pory bez awaryjnie amatorzy i paproki nie polecam odradzam zreszta sam sie pewnie nie dlugo o tym przekonasz powodzenia
    3 118 Cytuj Zgłoś
  • kadhs kras 18.02.2018 - 16:40
    Zapomnialem dodac serwisowalem wczesniej u tego mechanika jednak do tych z polanki mialem zaufanie i to byl blad jak sie pozniej okazalo nie dosc ze nie naparawiali to jesczd bardziej zniszczyli kazdy robi jak uwaza ja wyrazem tylko swoje zdanie i dziele sie swoja opinia z wlasnego doświadczenia i kazdmu bede odradzal
    2 126 Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2018 - 15:35
    Do Kleee
    Napisałeś że "Zapomnialem dodac serwisowalem wczesniej u tego mechanika jednak do tych z polanki mialem zaufanie i to byl blad jak sie pozniej okazalo"

Mam kilka pytań co się stało że zamieniłeś tego Konkretnego Mechanika na chłopaków z Polanki kilka lat temu? Czyżby ci podpadł?
    2 Nie opisałeś na forum co to za problem miałaś z autem może ludzie by się trochę rozpisali?
    3 Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków czyli bronić Ciebie lub Auto-elektron ale jak to napisał któryś przedmówca ileś ileś postów przed nami który składał mechanikom i klientom życzenia Ja również jestem zdania że nie da się zrobić tanio i dobrze tym bardziej na tanich chińskich zamiennikach. Nie jestem mechanikiem i nie znam się na tym zbyt dobrze i tym bardziej nie znam twojego przypadku ale w każdym zawodzie oryginalne części służą dłużej niż tanie podróbki, a wracając do Chłopaków to nie wiem jak u Ciebie, ale Ja zawsze byłem pytany na jakich częściach chce mieć auto naprawione, czy sam sobie te części kupie czy oni mają je kupić i jaki mam budżet na całość.
    Pozdrawiam
    P.s Nie chwalę ich ani się na nich nie żale bo moim zdaniem każdy człowiek może popełnić błąd w końcu nie jesteśmy maszynami czasem materiał ulega zmęczona fabrycznemu i to nie jest wina Mechanika lecz dla klienta to i tak on będzie winny. Pozdrawiam
    83 3 Cytuj Zgłoś
  • Jerry Kaszel 22.02.2018 - 23:55
    Gdzie w Myślenicach lub okolicy można w dobrej cenie fachowo naprawić „kiwający się” i niestabilny fotel kierowcy?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 23.02.2018 - 19:27
    Jerry Kaszel napisał/a:
    dobrej cenie fachowo naprawić
    https://demotywatory.pl/uploads/201506/1433752474_mvdhbv_fb_plus.jpg

tanio i dobrze zrób to sam o ile fotel nie jest złamany a pewnie jest.
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • Marcin 24.02.2018 - 15:30
    Wie ktoś może lub może polecić osobę specjalizującą się w naprawie quadów?
    Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2018 - 15:54
    Amethist napisał/a:
    W Jawroniku jest 3 mechaników którzy się zajmują tylko i wyłącznie skrzyniami biegów
    1 Cytuj Zgłoś
  • 24.02.2018 - 15:58
    kanapkazmlekiem napisał/a:
    Wie ktoś może lub może polecić osobę specjalizującą się w naprawie quadów?
    zależy jaki quad i co do zrobienia
    Cytuj Zgłoś
  • Jerry Kaszel 26.02.2018 - 0:52
    Vivaldi napisał/a:
    https://demotywatory.pl/uploads/201506/1433752474_mvdhbv_fb_plus.jpg

tanio i dobrze zrób to sam o ile fotel nie jest złamany a pewnie jest.
    Napisałem „w dobrej cenie” w kontekście uczciwej ceny. A nie „dobrze i tanio”.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2018 - 14:41
    szukam mechanika ktory robi remonty sinika ford focus
    1 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2018 - 18:53
    wojteczek napisał/a:
    szukam mechanika ktory robi remonty sinika ford focus
    O jaki remont chodzi
    Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2018 - 15:05
    nikt nie zna
    Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2018 - 15:48
    O jaki remont chodzi?
    Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2018 - 18:49
    glowica pierscienie
    Cytuj Zgłoś
  • 24.03.2018 - 6:22
    wojteczek napisał/a:
    glowica pierscienie
    O... A skąd to wiadomo? Może sam jesteś mechanikiem i siejesz zament na forum...? ;-)
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 24.03.2018 - 20:39
    o boze ale sa tu ludzie nawiedzeni na proste pytanie nie potrafia odp tylko glupoty pisza
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 24.03.2018 - 21:25
    z sufitu
    Cytuj Zgłoś
  • 25.03.2018 - 13:47
    wojteczek napisał/a:
    z sufitu
    Sufit postawił diagnozę, to może nich teraz sufit Ci to naprawi... ;-)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.03.2018 - 16:23
    Gdzie mogę wymienić/naprawić urwaną antenę w clio 2?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 26.03.2018 - 18:43
    Całe to forum to jedna antyreklama jednych a reklama w sensie pozytywnych innych mechaników. Ja uważam że jak Ci coś mechanik zawali to od tego jest FEDERACJA KONSUMENTÓW i tam należy gościa zgłosić a nie wypisywać bzdur na forum Ten dobry a ten zły.
    10 2 Cytuj Zgłoś
  • 26.03.2018 - 18:59
    Mądrala napisał/a:
    Całe to forum to jedna antyreklama jednych a reklama w sensie pozytywnych innych mechaników. Ja uważam że jak Ci coś mechanik zawali to od tego jest FEDERACJA KONSUMENTÓW i tam należy gościa zgłosić a nie wypisywać bzdur na forum Ten dobry a ten zły.
    skoro masz tak dużo czasu to nie ma problemów możesz przez UOKiK sobie działać. Widziałeś choć raz pracę tej federacji. Raz z powodu podrobionych butów skorzystałem z tego urzędu. Niestety to porażka, ponieważ oni chętnie podejmują ale tylko rolę mediacyjną między stronami, którą de facto wykonałem lepiej od nich. Masz ochotę i czas zapraszać jako zadanie pośrednictwa starszego brata to się baw. Czytając forum można po prostu ominąć nierzetelnych i zaoszczędzić sobie później płaczu a partacze czują się bezkarnie w czym tylko pomaga im głupota i pazerność zlecających i płacących. Lepiej ominąć problemy czy potem nad sobą się użalać?
    3 9 Cytuj Zgłoś
  • 16.05.2018 - 11:39
    Mieszkam w Myślenicach, ale korzystam z usług Auto Serwis Wadowicka w Krakowie, bo są rzetelni i dobrze wykonują swoją pracę. W Myślenicach nie spotkałem się z takimi mechanikami.
    5 14 Cytuj Zgłoś
  • 17.05.2018 - 23:18
    PawelPawlak napisał/a:
    Mieszkam w Myślenicach, ale korzystam z usług Auto Serwis Wadowicka w Krakowie, bo są rzetelni i dobrze wykonują swoją pracę. W Myślenicach nie spotkałem się z takimi mechanikami.
    Zatem za krótko mieszkasz w tym mieście... :-)
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.05.2018 - 11:26
    Ja polecam (już kolejny raz) chłopaków na Kazimierza / koło małe stacji paliw / koło Wellbuda z bramami.
    Według mnie są OK pod kilkoma względami:
    1. Działają już od wielu lat i mają doświadczenie
    2. STAŁA ekipa - to bardzo ważne, bo nie ma praktykantów i ludzi z łapanki
    3. Nie ma tam szefa siedzącego na tronie i liczącego kasę! Założyciele tego serwisu pracują jak wszyscy.
    4. Podejście na luzie bez spiny - widać, że lubią co robią.

Ja się na nich nie zawiodłem i mogę polecić. Pewnie znajdą się też nie zadowoleni.
    Każdy musi znaleźć swojego mechanika
    6 12 Cytuj Zgłoś
  • 22.05.2018 - 13:47
    Taki szef to ma dobrze, nic nie robi tylko kasę liczy...
    5 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2018 - 23:55
    PawelPawlak napisał/a:
    Przeprowadzilem się do krk z myślenic jakiś czas temu i mogę potwierdzić- auto serwis wadowicka to zupełnie inny level w porównaniu z mechanikami u których wcześniej bywałem. Profesjonalizm jak w autoryzowanych, ale ceny o niebo lepsze. Do tego darmowe przeglądy, fajne promocje, pełna kultura w biurze, krótki czas napraw, duża staranność. Jak komuś nie zależy żeby robić na miejscu, tylko na fachowej robocie to jak najbardziej polecam.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 27.08.2018 - 20:20
    Nawet jak jesteście z tego serwisu i piszecie "pod siebie" to muszę się z Wami zgodzić. W obsłudze i standardach a co najgorsze często w wiedzy niestety "wielki świat" jeszcze nie zapukał do Myślenic. Szkoda, że pod tym względem na prawdę wyglądamy jak prowincja. Nawet kwestię ceny bym pominął, bo za trzy dyszki to można ale na pewno nie obsłużyć na poziomie. Tyle, że druga strona to akceptuje. Jedni udają, że płacą a drudzy, że się "znajo" :-) - klasyczne problemy jeszcze idzie jakoś w niższym standardzie u nas ogarnąć ale po napotkaniu problemu nietypowego, trudniejszego, skomplikowanego dno i metr mułu i w wiedzy i obsłudze.....nawet jak zlecający nie pyta o cenę.
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.01.2019 - 18:19
    Witam, zna ktoś dobrego i taniego mechanika w Myślenicach? Coś mi zegary szaleją od od czasu do czasu
    Cytuj Zgłoś
  • 20.01.2019 - 21:10
    kliknij w linku masz wszystkie dane abyś trafił
    https://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201506/1433752474_mvdhbv_600.jpg

weź Ty jedź do jakiegoś śfagra co to wszystko umi i potrafi za sześciopak....
    1 Cytuj Zgłoś
  • 20.01.2019 - 22:15
    maciej27luis napisał/a:
    Witam, zna ktoś dobrego i taniego mechanika w Myślenicach? Coś mi zegary szaleją od od czasu do czasu
    Jeśli to renault, to nawet nie próbuj:P magicy z Myślenic nie mają większego pojęcia o szalejącej elektronice w tych samochodach. Sprzedaj samochód, lepiej na tym wyjdziesz. A jak nie, to szukaj jakiegoś czlowieka, który się specjalizuje w renault. Podpowiem, że w salonie renault w Krakowie niekoniecznie warto szukać. Słyszałam, że jest taki ktoś ale bodaj na Śląsku.
    Jeśli natomiast chcesz jakiegoś uczciwego mechanika wypróbować, to ja mam dobre wrażenia z wizyty u pana Pawła (okolice Myślenic). Niestety nie znam nazwiska ale jak coś to mam nr tel.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 21.01.2019 - 7:27
    ZdolnaZDolnego napisał/a:
    Jeśli to renault, to nawet nie próbuj:P magicy z Myślenic nie mają większego pojęcia o szalejącej elektronice w tych samochodach. Sprzedaj samochód, lepiej na tym wyjdziesz. A jak nie, to szukaj jakiegoś czlowieka, który się specjalizuje w renault. Podpowiem, że w salonie renault w Krakowie niekoniecznie warto szukać. Słyszałam, że jest taki ktoś ale bodaj na Śląsku.
    Jeśli natomiast chcesz jakiegoś uczciwego mechanika wypróbować, to ja mam dobre wrażenia z wizyty u pana Pawła (okolice Myślenic). Niestety nie znam nazwiska ale jak coś to mam nr tel.
    Mam Francuza ale Peugeota, cóż pozostaje szukać magikow poza myślenicami
    1 Cytuj Zgłoś
  • 23.05.2019 - 21:35
    Witam, czy to forum przegląda ktoś kto podjąłby się sprawdzenia mojego auta? Chodzi o chłodzenie silnika, ewentualnie wymiana uszczelki. Szukam kogoś kto ogarnie. Jakby co to pisać na priv, a może polecieć kogoś. Dzięki z góry.
    Cytuj Zgłoś
  • 23.05.2019 - 21:43
    Taaaa siedzą tutaj mechanicy a że się nudzą to przyjmą Cię jutro wszyscy, nawet sobie godzinę podstawienia możesz wybrać :-)))
    5 Cytuj Zgłoś
  • 23.05.2019 - 21:52
    Mechanicy nie siedzą, ale politycy to już tak -.-

Może być prywatnie, byle ogarniał. Ktoś, coś?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 24.05.2019 - 18:50
    Nie polecam .Dość że długo samochód trzymają , jest drogo to jaki zawiozłam taki po 2 miesiącach odebrałam jeszcze trzeba było zapłacić , " DROGI PARKING"
    1 Cytuj Zgłoś
  • 25.05.2019 - 8:32
    mare napisał/a:
    Mechanicy nie siedzą, ale politycy to już tak -.-

Może być prywatnie, byle ogarniał. Ktoś, coś?
    Na ulicy Kazimierza Wielkiego jest kilka firm które ogarniają i wszystkie robią prywatnie, polecam
    1 2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz