Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 9 sty 2012

    Wie ktoś gdzie można w Myślenicach kupić baterie do kluczyka-scyzoryka do passata b5? I ew. kto takie kluczyki naprawia/przekłada? Jeden mi padł, wcześniej świeciła się dioda cały czas przez ok. 2h, myślę że jest do naprawy ale chyba spróbuję wcześniej z bateriami.

    Cytuj
  • 9 sty 2012

    zegarmistrz koło Kurdesza

    2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    @ketchup - dzięki!

    1 1 Cytuj
  • 11 sty 2012

    To na drugi raz otwórz internet Laptopa na maske i do dzieła w uszczelnianie pompy popatrz ile kasy byś miał w kieszeni hahahahahahahahahah pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: aaabbbyyy] Wie ktoś gdzie można w Myślenicach kupić baterie do kluczyka-scyzoryka do passata b5? I ew. kto takie kluczyki naprawia/przekłada? Jeden mi padł, wcześniej świeciła się dioda cały czas przez ok. 2h, myślę że jest do naprawy ale chyba spróbuję wcześniej z bateriami. [/quote]

    A TAK NAPRAWDE TO ŚWIECĄCA DIODA NA KLUCZYKU SYGNALIZUJE O POTRZEBIE WYMIANY BATERI :/

    1 Cytuj
  • 11 sty 2012

    [quote=gość: ...] To na drugi raz otwórz internet Laptopa na maske i do dzieła w uszczelnianie pompy popatrz ile kasy byś miał w kieszeni hahahahahahahahahah pozdrawiam. [/quote]
    To chyba do mnie było - być może następnym razem tak zrobię, mam jednak nadzieję że za taką włożoną kwotę taka konieczność szybko się nie zdarzy.

    2 2 Cytuj
  • 15 sty 2012

    Pytanie trochę z innej beczki, może ktoś mi pomoże. Mam problem z pilotem do Hondy Civic, otóż ułamało się "uszko" dzięki któremu można owego pilota przypiąć do klucza. Jest to plastik, nie wchodzi w grę sklejenie tego gdyż powierzchnia sklejania jest bardzo mała oraz element bardzo mały, nie zdaje to egzaminu. Czy ktoś wie gdzie mógłbym coś z tym zrobić? Najlepiej wymienić całą ta obudowę? Jakieś pomysły? Mnie nic do głowy nie przychodzi, może ktoś zna jakieś punkty od zamków centralnych w Myślenicach czy okolicy? Może tam coś doradzą. Z góry dzięki za jakąkolwiek podpowiedź:)

    1 Cytuj
  • 15 sty 2012

    Jesli pilot jest rozbieralny , a niechce placic to wez sznureczek najlepiej czarny aby ladnie wygladal ok centymetr i wloz konce do obudowy przyklej w srodku kropelka a takie "uszko" daj na zewnatrz sam tak robilem i trzyma sie do tej pory , jak nie to jedz do kogos z alarmami czesto wymieniaja i napewno maja jakies stare, chociaz w myslenicach pewnie powiedza ze nic nie maja i zaproponuja nowego pilota, a co za tym idzie nowy sterownik itp i pewnie kolejne 200 w plecy....

    1 Cytuj
  • 15 sty 2012

    Może kupić używkę? -Choć do tego dojdą koszty kodowania.
    Jeśli pilot da się rozkręcić to zobacz czy byłoby mniejsce żeby nawiercić otwór wiertłem a nie zniszczyć podzespołów w środku. Ewentualnie może posiadasz jakiś schemat "środka".

    1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Gdzie są tanie części blacharskie w mc ? gdzie najlepiej pytać?

    1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    MMK MOTO jesli chodzi o nowe z podróbki.

    2 2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    podróbki = zamiennik ?

    1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    tak zamiennik. najlepiej podjechać do chłopaków na miejsce i wszystko powiedzą co i jak.

    1 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    mmk ma wysokie ceny. nie polecam. Kupiłem kiedyś filtry i jak się okazało zapłaciłem więcej niż w serwisie.

    1 3 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Ja to już dawno zauważyłem, że te wszystkie sklepy motoryzacyjne w myślenicach mają wyższe ceny niż w serwisach a jakość części jest tragiczna. Kupiłem kiedyś klocki rzekomo dobre i okładzina się odkleiła dobrze że samochodu nie rozbiłem. Jak chciałem je zareklamować to mnie wyśmiali, że pewnie były źle zamontowane.

    3 3 Cytuj
  • 21 sty 2012

    najlepiej to najpierw się popytać w różnych sklepach i serwisach a później kupować, ja na myślenickie sklepy nie narzekam

    2 2 Cytuj
  • 21 sty 2012

    To nie prawda że w sklepach jest drożej niż w serwisach, to serwisy często narzucają bardzo wysoką marżę. A ja jak kupuję jakąś poważniejszą rzecz w sklepie, najpierw sprawdzam orientacyjne ceny w necie i ewentualnie na tej podstawie negocjuję w sklepie albo dokonuję zakupu na jakiejś stronie. Niekŧórzy sprzedawcy są cenowo stosunkowo elastyczni.

    2 1 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Ja zawszę naprawiam i kupuje części w serwisie. Później nie ma problemów z reklamacją i tym że jakaś część nie pasuje. A co do cen to sklepy w myślenicach są pośrednikami i ceny są wysokie.

    3 3 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Kiedyś, jak kupowałem w takim sklepiku olej castrol, to sprzedawca zaproponował mi zwrot 15zł "kaucji" jak odniosę puste opakowanie z zakrętką. Od tej pory sklepiki motoryzacyjne omijam szerokim łukiem.

    4 3 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Heh, a w serwisie niby co jest? Widzisz co oni Ci naprawdę wlewają? -Musiałbyś przy nich stać, a nie zawsze tak jest. Dlatego wolę kupić samemu, oczywiście zapakowany oryginalnie.

    4 3 Cytuj
  • 22 sty 2012

    bmw ciekawe po co im takie opakowanie ? Bo jak to jest prawda co mówisz to już przegięcie, ale jestem w stanie w to uwierzyć. Najlepsze jest to jak pakują do orginalnych pudełek tanie zamienniki i sprzedają jako orginał. Miałem tak z klockami, w serwisie jak to zobaczyli to nie mogli uwierzyć w to co mi sprzedali. Myślę że dobre serwisy nie mogą sobie pozowlic na takie numery bo w razie kłopotów to oni ponoszą odpowiedzialność jak np. ham. nie zadziała w najmniej oczekiwanym momencie.

    3 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Zgadzam się jakość części w sklepach motoryzacyjnych jest kiepska. Kupiłem kiedyś gałkę kierowniczą i wytrzymała 5 tyś km.

    1 4 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Chwileczkę ale w sklepach są też oryginały... Ale jeśli kupuje się tani zamiennik to nie ma się co dziwić że wytrzymuje 5 tyś km. Ja kupuje w sklepie w którym pan zawsze pyta mnie ,czy ma być tani zamiennik czy coś lepszego. Do tej pory nie narzekam.

    4 2 Cytuj
  • 28 sty 2012

    Sklepy motoryzacyjne w myślenicach to rozpacz.

    2 3 Cytuj
  • 31 sty 2012

    doradzi mi ktos u kogo w okolicy mozna najlepiej zamontowac pilota do centralnego zamka?

    1 Cytuj

Odpowiedz