Forum » Myślenice

Regeneracja tuszu do drukarki

  • 5 lis 2013

    hej, wie ktoś może gdzie w Myślenicach można zregenerować tusz do drukarki? Do tej pory robiłam to nad carrefourem ale już nie mam siły. Odkąd tam chodzę to drukuję podejrzanie małą ilość stron i wiecznie albo pojemnik jest już stary albo jest nowy, oryginalny i ma mniejszą pojemność...Nie wiem, może tak jest, ale kiedy regenerowałam tusz w Krk gdzie jest duża konkurencja (już nie mam takiej opcji :( ) to ten sam model drukował i drukował...zna ktoś inne miejsce w naszym mieście świadczące takie usługi?

    1 Cytuj
  • 5 lis 2013

    siema, problem nie tkwi w sklepie nad carrefurem, tylko w nowoczesnych drukarkach które mają zmontowane czipy zliczające, i pomimo tego że tusz jest fizycznie to nie zostaje on zużyty, najtańszą opcją jest zakup na allegro zestawu do regeneracji pod konkretną drukarkę.

    1 Cytuj
  • 5 lis 2013

    dobrze, mój problem polega na tym, że już od dawna regeneruję tusze pod tą drukarkę i wcześniej drukowałam znacznie więcej niż teraz korzystając z tego samego urządzenia. Dzięki za radę, w takim razie rozejrzę się za takim zestawem.

    Cytuj

Odpowiedz