Forum » Myślenice

Co to jest HOT SPOT ?

  • 28 sty 2014

    Chciałam zapytać, co to są za miejsca, które nazywają się Hot Spot 7777. Jest ich w Myślenicach chyba z 10. Czym się zajmują? Często przechodzę obok któóregoś z nich i bardzo mnie to intryguje. Ktoś mi powiedział, ze chyba dopalacze, ale nie chce mi się wierzyć.

    7 8 Cytuj
  • 28 sty 2014

    Maszyny do Gier :)

    6 3 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 28 sty 2014

    one daja te wszystkie internety jak jestes w hot spot to je masz

    5 2 Cytuj
  • 28 sty 2014

    kkkk napisał/a:

    Często przechodzę obok któóregoś z nich i bardzo mnie to intryguje. Ktoś mi powiedział, ze chyba dopalacze, ale nie chce mi się wierzyć.


    Jeżeli przechodzisz obok nich często to nie łatwiej byłoby wejść do takiego Hot Spota, zobaczyć "na własne oczy "i zapytać się w środku co to jest niż zakładać nowy temat na forum ?

    9 21 Cytuj
  • 28 sty 2014
    Sójka napisał/a:

    Jeżeli przechodzisz obok nich często to nie łatwiej byłoby wejść do takiego Hot Spota, zobaczyć "na własne oczy "i zapytać się w środku co to jest niż zakładać nowy temat na forum ?

    Nie rozumiem takich ludzi jak Ty.
    Co Ci przeszkadza , że ktoś nowy temat założył, jak cie on nie interesuje to nie wchodź i nie pisz. I tyle w temacie
    pozdrawiam

    20 3 Cytuj
  • 28 sty 2014

    Tak dokładnie to są gry.
    Dorze ,że tak nie zaglądałaś/leś bo i nie ma po co , to tylko strata pieniędzy.

    15 1 Cytuj
  • 28 sty 2014
    malina napisał/a:

    Nie rozumiem takich ludzi jak Ty.
    Co Ci przeszkadza , że ktoś nowy temat założył, jak cie on nie interesuje to nie wchodź i nie pisz. I tyle w temacie
    pozdrawiam

    Za chwilę ktoś założy temat jakie rodzaje bułek czy chleba sprzedają w piekarni XYZ bo nie chce mu się wejść i spytać tylko zakłada nowy temat ...

    Do pytań powinien być założony osobny wątek np. "Mam pytanie" a nie zaśmiecanie forum nowymi tematami na które parę osób odpowie i już do zamknięcia ...

    5 23 Cytuj
  • 28 sty 2014

    W twojej odpowiedzi nadal nie ma odpowiedzi na moje pytanie - w czy Ci to przeszkadza ?

    16 3 Cytuj
  • 29 sty 2014

    Dziękuję za informację. Przepraszam, że kogoś zirytowałam. Nie odważyłabym się wejść.

    14 2 Cytuj

Odpowiedz