Forum » Myślenice

Parkowanie na ulicy Rzemieślniczej

  • 31 sty 2014

    Witam
    Poruszam temat parkowania na ulicy rzemieślniczej po stronie lewej tz. od strony chemika. samochody mimo zakazu parkują nagminnie, czasem brak miejsca aby przejść swobodnie chodnikiem. Pytam gdzie straż miejska? przecież druga strona od strony prawej ma dozwolone parkowanie. Byłem świadkiem kilku awantur kiedy samochody jadące ulicą nie mogły przejechać , bo po jednej i drugiej stronie były zaparkowane samochody.
    Zwracam się do służb porządkowych o więcej kontroli.

    20 3 Cytuj
  • Andrzej 31 sty 2014

    Jeśli widzisz coś takiego i przeszkadza Ci to, to zadzwoń po straż miejską, albo policję. Możesz też porobić foty i zgłosić na policję, muszą przyjąć takie zgłoszenie i interweniować. I nie przejmuj się, że to kablowanie albo coś w ten deseń. Jak ktoś parkuje na zakazie, robi to świadomie, więc powinien się liczyć z mandatem.

    5 2 Cytuj
  • Robert 31 sty 2014

    imienniku, zamiast wylewać tutaj swoje żale, może posłuchaj Endrju i najpierw udaj się do tej instytucji, która została powołana, żeby w takich sytuacjach reagować. Howgh.

    4 2 Cytuj
  • 31 sty 2014

    robert
    Masz rację ja już przestałam tamtędy jeździć bo po prostu się nie da.
    Takie tematy są potrzebne na forum, może ci co tam parkują przeczytają tą i uświadomią sobie ,że ich parkowanie jest uciążliwe dla kierowców przejeżdżających tą ulicą.

    3 Cytuj

Odpowiedz