Forum » Myślenice

Tani wydruk

  • Magdalena 3 lut 2014

    Czy w Myślenicach są jakieś punkty ksero z wydrukiem z pendriva, które nie kasują jak za woły?
    Osobiście znam tylko jeden (na 3. maja), ale zdzierają niesamowicie i średnio mi się widzi drukować tam ok 100 stron bo chyba bym z torbami poszła.
    Będę wdzięczna za info.

    1 Cytuj
  • 4 lut 2014

    jak za woły - to ile? za stronę?
    W innym punkcie może być tyle samo , ale różni ludzie różne ceny różnie odbierają.

    2 Cytuj
  • 4 lut 2014

    Druk bw czy kolor? Tekst czy zdjęcia? Dużo zmiennych nikt nie poda prostej recepty - może taniej wyszło by zainwestować w drukarkę laserową mono - stosunkowo tania w eksploatacji i szybka - tylko przy zakupie poza ceną samej drukarki trzeba patrzeć na ceny tonera itp.

    A co do druku w punktach... to spróbuj w Pixelu (na przeciw Rybki) - ja z ich usług korzystałem często bo byli tańsi od tych na 3go maja (i obsługa nieco milsza).

    Cytuj
  • Magdalena 4 lut 2014

    Malina - mam porównanie z Krakowem, gdzie przeciętnie wydrukowanie jednej strony jest 2 razy tańsze (a przy kolorze różnica jest jeszcze większa), no ale przecież nie pojadę po wydruk do Krakowa...

    Userman, dzięki :)

    Cytuj
  • 4 lut 2014

    Elena niestety nie ma co porównywać z cenami krakowskimi - nie oszukujmy się tam druk jest w cenie granicy opłacalności a żyją tylko z tego że mają tego ogromne ilości. Takiego obrotu Myślenice nigdy nie wygenerują naszym przedsiębiorcom.

    5 Cytuj

Odpowiedz