Forum » Myślenice

Firmy skupujące używane urządzenie rtv agd

  • 4 lut 2014

    Witam. Są w Myślenicach lub okolicach firmy, przedsiębiorstwa które za jakąs kase kupią używany telewizor czy monitor od komputera?
    Wiadome nie chodzi tu o nie wiadomo jaką kase...

    1 1 Cytuj
  • 4 lut 2014

    Nie. Wartość sprzętu jest dużo mniejsza niż ich recykling. Na pewno nikt Ci za to nie zapłaci.Chyba ,że chodzi Ci o sprzęt z płaskim ekranem typu LCD ...wtedy może coś dostaniesz.

    3 2 Cytuj
  • 4 lut 2014

    Kiedyś mi sie wydawało że tu na portalu nawet ogłaszała sie taka firma.
    Ale oczywiscie moge się mylić..

    Cytuj
  • 4 lut 2014

    Jest bodajże kilka ale w zeszłym roku odstawiałam stary sprzęt do punktu koło nowego placu targowego na Dolnym Przedmieściu,przyjmują prawie wszystko i jeszcze za to płacą w przeciwieństwie do gminy która zbiera raz do roku ii w sumie za to się płaci.

    1 Cytuj
  • 4 lut 2014
    Overlord napisał/a:

    Nie. Wartość sprzętu jest dużo mniejsza niż ich recykling. Na pewno nikt Ci za to nie zapłaci.Chyba ,że chodzi Ci o sprzęt z płaskim ekranem typu LCD ...wtedy może coś dostaniesz.

    jeżeli nie wiesz co jest grane nie zabieraj głosu bo są firmy które płacą za każde urządzenia elektryczne

    2 2 Cytuj
  • 4 lut 2014

    To jeśli możecie podajcie namiary na te punkty które znacie.
    Dzięki z góry

    Cytuj
  • 4 lut 2014
    alapatala napisał/a:

    jeżeli nie wiesz co jest grane nie zabieraj głosu bo są firmy które płacą za każde urządzenia elektryczne

    Płacą ,ale ile ... tego pewnie nie wiesz. 10-30gr za kg TV, LCD.. sprzęt agd i temu podobne. Opłaca ci się targać telewizor do skupu za 2-3zł? Owszem za sprzęt zawierający materiały szlachetne płacą i to nie mało (400zł za kg procesorów ceramicznych Intel 486 / 386).

    1 1 Cytuj
  • 23 lip 2015

    waxmet - oni dają dość dobre ceny, przynajmiej pozbyłam się lodówki z którą i tak bym nic nie zrobiła

    2 1 Cytuj

Odpowiedz