Forum » Myślenice

PIT 2013

  • adzygmunt 5 lut 2014

    Szukam darmowej aplikacji wypełnianie zeznania podatkowego 2013, w której SAM WSKAŻĘ nr KRS.
    Wszystkie, które są dostępne wskazują komu mam oddać 1%. Ja mam życzenie dać na numer KRS 0000144165. Jest na to sposób?

    2 3 Cytuj
  • 6 lut 2014

    Wypełniasz takiego z "zablokowanym" KRS, drukujesz sobie, jeżeli jest wszystko OK to uruchamiasz e-Deklaracje Desktop i tam przepisujesz + w polach 1% podatku piszesz co chcesz, i wysyłasz deklaracje przez internet. Wystarczy pomyśleć ;)
    Pozdrawiam.

    1 5 Cytuj
  • ania 6 lut 2014

    pit format wpisz w googla, nie wiem jak w tym roku ale w poprzednich była taka mozliwość

    2 Cytuj
  • 6 lut 2014

    Ja wypełniam co roku w e- deklaracjach, program rządowy, gdzie nie mam narzucone- komu oddać 1 % i jeszcze posyłam tym programem pit przez internet.

    1 1 Cytuj
  • basia 6 lut 2014

    J/w. Na stronie ministerstwa finansów jest możliwość wypełnienia e-deklaracji i oddania 1% na kogo się chce.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 6 lut 2014

    Właśnie o to prosiłem, można podlinkować PIT 2013?
    Bardzo dziękuję

    2 3 Cytuj
  • Andrzej 8 lut 2014

    Dawniej dawało się zmieniać KRS w darmowych aplikacjach (chociaż od czasu udostępnienia rozliczeń online rozliczam się używając e-deklaracji).

    btw
    Można by pomyśleć o napisaniu aplikacji do pitów z wpisanym KRS SIO w Trzemeśni. Ja niestety nie jestem w stanie takiej aplikacji napisać, ale można wrzucić takie ogłoszenie chociażby na forum (nadzór kogoś zaznajomionego z PITami, pracowników US jest u nas kilku).
    Jednakże może być ciężko, bo taka aplikacja (zwłaszcza umożliwiająca rozliczenia online łącząc się z US) jest jednak rozbudowana ;(

    1 Cytuj
  • adzygmunt 8 lut 2014

    Znalazłem taką aplikacje ale jest problem z zapisaniem jej na stronie stowarzyszenia.
    Wymagałaby pewnej modyfikacji, ale "poddaje" się, można zmieniać KRS
    Jest problem tylko ze stroną, która wita otwierającego. Trzeba byłoby ją usunąć albo przeredagować. To chyba jest niemożliwe.

    Cytuj
  • Andrzej 9 lut 2014
    adzygmunt napisał/a:

    Znalazłem taką aplikacje ale jest problem z zapisaniem jej na stronie stowarzyszenia.
    Wymagałaby pewnej modyfikacji, ale "poddaje" się, można zmieniać KRS
    Jest problem tylko ze stroną, która wita otwierającego. Trzeba byłoby ją usunąć albo przeredagować. To chyba jest niemożliwe.

    Przeedytować coś takiego, jak ekran powitalny powinno się dać (podobne rzeczy zmienialiśmy na studiach w programie reshack, teraz powinno to być jeszcze łatwiejsze), pytanie, czy nie zostanie naruszona licencja takiego programu. To IMO może być najpoważniejszy problem.

    1 Cytuj

Odpowiedz