Forum » Myślenice Gdzie szybko znaleźć dobrego pulmonologa, oraz kto i gdzie dobrze usuwa pieprzyki

• 06.02.2014 - 11:57
    1)Proszę o radę gdzie w Krakowie np., bo w Myślenicach nie ma, znajdę dobrego pulmonologa dla osoby starszej, chętnie z prywatną praktyką, nie z terminem na drugą połowę marca (bo takiego już znalazłam, a to dla mnie chore). Może ktoś ma jakiegoś sprawdzonego.

2)Drugi wątek dotyczy usuwania pieprzyków, generalnie nie laserowo tylko skalpelem.Kto i gdzie robi to dobrze, w rozsądnej cenie i tak żebym nie musiała się bać :]
    2 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2014 - 17:32
    kraków ul Barska na NFZ z badaniem Histo - Pato
    lub prywatnie Centrum Zdrowie na Św Gertrudy płatne chyba 500 zł jedno znamie przy większej ilośći zniżka można też tam jechać i umówić się na wizyte do Doktora Ratki poogląda pod specjalnym urządzeniem zmiany i powie czy są do usunięcia czy nie wizyta z badaniem kiedyś 150 zł nie zależnie od ilości znamion teraz nie wiem ile kosztuje
    Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2014 - 19:20
    Na Oś 1000 Lecia poradnia Alergia przyjmuje Pani Pulmonolog ( w tych blokach połączonych )- coś mi świta .
    Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2014 - 21:05
    nawet bardziej mnie chyba prywatnie interesuje usuwanie znamion, jakoś większe zaufanie mam :] dalsze informacje chętnie przyjmuje, żeby było w czym wybierać
    Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2014 - 21:57
    Prywatnie u każdego chirurga - ja usuwałam u dr. Panusia , koszt 400 zł samo usunięcie , każda wizyta nawet kontrolna to kolejny koszt. Z przebiegu zabiegu jestem zadowolona. Nie zapomnij o zaświadczeniu o szczepieniu przeciw żółtaczce.
    Cytuj Zgłoś
  • 19.02.2014 - 17:01
    Czy na Barskiej to była Medicina czy coś innego? Bo tam jest chyba Medicina też ???
    Cytuj Zgłoś
  • 20.02.2014 - 19:33
    peggysue napisał/a:
    Czy na Barskiej to była Medicina czy coś innego? Bo tam jest chyba Medicina też ???
    Medicina i tam na NFZ usuwają z badaniem histopatologicznym
    Cytuj Zgłoś
  • 25.02.2014 - 21:57
    A jeszcze pytanie odnośnie Mediciny, też sobie życzyli zaświadczenie o szczepieniu na żółtaczkę? Znajomy trafił w zeszłym tyg w "ręce" prywatnego centrum dermatologii w Krakowie i nikt go nawet nie zapytał o to czy był szczepiony.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 08.11.2018 - 12:14
    W Krakowie na Młodej Polski 7, polecam przychodnie Unimed, mają tam bardzo dobrych lekarzy i można zarejestrować się elektronicznie
    1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz