Forum » Myślenice

BANKI w Myślenicach. Konta, kredyty, obsługa

  • 9 maj 2010

    Bank Spółdzielczy jest najlepszy. Prowadzenie konta i przelewy przez internet 0 złotych.

    2 1 Cytuj
  • 9 maj 2010

    [quote]czy majac 17 lat moge sama sobie zalozyc konto w banku?[/quote]

    Pewnie ,że tak.Teraz wiele banków oferuje konta dla młodzieży.Na dodatek najczęściej nie jest pobierana prowizja,lub jest to symboliczne 2zł.Sprawdź np. w PKO BP. Poleciłbym ING ,ale z tego co się orientuje to tam trzeba mieć 18 lat.

    1 Cytuj
  • 11 maj 2010

    Jest przeciez getin bank w myślenicach na przeciwko Gimnazjum nr1

    2 Cytuj
  • 14 maj 2010

    brawo Stala za rzeczowość:), ja pozwolę sobie wrócić na ziemię:)

    co do banków to moje typy:
    mBank - klasyka i oszczędność wydatków, choć chyba już nieco przestarzałe

    Polbank EFG - wg mnie najlepsze miejsce by lokować oszczędności. Choć ostatnimi czasy jednak obawiam się o przyszłość banku z uwagi na to, co dzieje się w Grecji to raczej spię spokojnie:)

    Alior - połączenie obu powyższych, konto z lokatą nocną pozwala i zarabiać i prowadzić rozliczenia w bardzo wygodny sposób. Do tego cały interfejs jest niezwykle przyjazny, łatwy w obsłudze i bardzo sympatyczny.

    Na pewno odradzałbym te banki:
    ING - moloch straszny, przestarzały, zapewnia kompleksową obsługę finansową ale przez to daje sie bić na głowę dużo zwinniejszej konkurencji pod wieloma względami. Duży nie zawsze znaczy najlepszy

    Lukas - innowacyjny ale drogi, i tyle, dawno już zresztą nic innowacyjnego się ze strony tego banku nie pojawiło

    Millenium - najgorszy chyba z banków działających w Polsce; obsługa, oferta - wszystko kwiczy, dwa razy próbowałem z tym bankiem i wrażenia mam jak najgorsze; jedynym plusem są chyba spoty reklamowe, w któych występują znane postaci.

    Pozostałych banków nie wymieniam, bo uważam ich ofertę za przeciętną. No może warto by jeszcze wspomnieć o Getinie - ciekawy i przede wszystkim nasz jedyny komercyjny polski bank:).

    Pozdr

    4 Cytuj
  • 10 cze 2010

    jesli szukacie banku, który jest pewny i stabilny i stosunkowo niedrogi, to jedynym rozwiazaniem jest wg mnie Bank PKO BP. bank to nie tylko rachunek który sie otwiera , zeby przychiodziła na niego pensja. ja miałem rachunki w kilku bankach, ale teraz mam wszystko w PKo BP. Przeszedłem za namową znajomego i jestem bardzo zadowolony. w żadnym banku w którym miałem rachunek miałem duże problemy z uzyskaniem kredytu, a tutaj w PKO BP juz po sześciu miesiącach nabywasz status klienta, i masz kredyt na bardzo preferencyjnych warunkach. do 20000 bez żadnych problemów, z mozliwoscia wczesniejszej spłaty bez odsetek. Co prawda ROR kosztuje 8,90, może nie jest to najtaniej, ale jak dla mnie super bank. Super działa bankowośc internetowa, zadnych kodów przez sms, czy kodów na jakimś świstku papieru, dostajesz pożądna karte z kodami, wyglada jak do bankomatu, twarda, ze zdrapywanymi kodami. N apoczątku moga zrazić kolejki do w tym banku, sa naprawdę duże.

    1 1 Cytuj
  • 10 cze 2010

    z mojego punktu widzenia wydaje mi się, że faktycznie tak jak reklamy mówią "RORa i dostęp internetowy" w większości banków jest za FREE! Schody zaczynają się dopiero potem. Moja rada, każdy wie czego potrzebuje i "ogólne, statystyczne reklamy i rady można....." i brać trzeba przez pryzmat swoich potrzeb :)

    1 Cytuj
  • 11 cze 2010

    W sumie post w temacie, wieć wrzucam :)
    Znajomi zrobili filmik do Milenium Banku :)

    przesyłam link...
    http://www.youtube.com/180tysiecy
    można pominąć intro, a później zagłosować na wybrany filmik reklamujący Milenium Bank.

    osobiście polecam filmik z kibelkiem :) no ale oczywiscie jest dowolność głosowania.

    1 Cytuj
  • 11 cze 2010

    Powiem krótko. Przestrzegam przed e-bankami. Są rożne oddziały w naszym mieście. Ale w nich można tylko założyć konto. Później rozmawia się tylko przez telefon i tylko z automatami, a dokonanie jakieś szybkiej i nietypowej transakcji jest praktycznie niemożliwe.
    To dobre jedynie na wpłaty pensji i dokonywanie zakupów drobnych wypłat w bankomatach.

    1 1 Cytuj
  • 11 cze 2010

    A co możecie powiedzieć o skoku Stefczyka,tego koło konika,tam się opłaca mieć lokatę albo konto oszczędnościowe?

    2 Cytuj
  • 11 cze 2010

    A co jest z nowym bankiem LUKAS ( na przeciwko zegara) na rynku? ... Bo wkrótce otwarcie to jest już od stycznia......? Wie ktoś co się tam dzieje. ?

    1 Cytuj
  • 16 wrz 2010

    PKO BP.- najgorsza obsługa klienta w Myślenicach

    5 1 Cytuj
  • 16 wrz 2010

    [quote=lawa]Powiem krótko. Przestrzegam przed e-bankami. Są rożne oddziały w naszym mieście. Ale w nich można tylko założyć konto. Później rozmawia się tylko przez telefon i tylko z automatami, a dokonanie jakieś szybkiej i nietypowej transakcji jest praktycznie niemożliwe.
    To dobre jedynie na wpłaty pensji i dokonywanie zakupów drobnych wypłat w bankomatach.[/quote]

    A ten to jakiś idiota jest....Niesłuchajcie głupola. Tylko e-banki, taniej i wszystko przez telefon mozna załatwic. Ostatnio Deutsche Bank miał fajną ofertę właśnie na bankowośc elektroniczną. Oczywiście posiadają oni również tradycyjne oddziały.

    5 Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Moim zdaniem najpewniejszy i najstabilniejszy jest Pekao SA.
    wszystkie te mniejsze banki chwile sa .. potem znikają.. albo przenoszą placówkę

    Pekao SA ma już swoją historię ja np jestem bardzo zadowolona..
    Opłaty są wtedy jak np nie korzysta sie z karty ..
    mam Eurokonto INTRO i nie pobierają kompletnie opłat.. warunek jest 1 .. prosty do spełnienia.. mianowicie musisz przynajmniej 2 razy w miesiącu zapłacić kartą..
    Na nic nie moge narzekać.. obsługa bardzo miła, mają najwięcej bankomatów itp
    Jeszcze się na nich nie zawiodłam ;)

    3 Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Deutsche bank :

    - wyspłaty ze wszystkkich bankomatów (a nie tylko jakichś wybranych) - 0zł
    - przelewy do innych banków 0 zł
    - żadnych ukrytych opłat i sztuczek typu płacenie 2 razy w miesiącu kartą bo jak nie to jesteś be
    - dostęp do konta 24/h
    - karta debetowa do konta (visa electron)

    1 2 Cytuj
  • 6 paź 2010

    Gdzie w Myślenicach dają w miarę dobre kredyty hipoteczne?

    1 Cytuj
  • 6 paź 2010

    spoko dziewczyny sa w getinie w myślenicach przynajmniej ja jestem zadowolona z wizyt w moim banku, zawsze dobrze doradza a to sie ceni i ze swojej strony polecam, konto tez super

    2 Cytuj
  • 6 paź 2010

    [quote]Deutsche bank :

    - wyspłaty ze wszystkkich bankomatów (a nie tylko jakichś wybranych) - 0zł
    - przelewy do innych banków 0 zł
    - żadnych ukrytych opłat i sztuczek typu płacenie 2 razy w miesiącu kartą bo jak nie to jesteś be
    - dostęp do konta 24/h
    - karta debetowa do konta (visa electron)[/quote]

    Nieprawda, że wypłaty ze wszystkich bankomatów 0 zł :( Mam Kartę DB i nieopacznie wypłaciłem dosyć sporą kwotę z bankomatu innego banku. Pobierają prowizję i to dosyć solidną :(

    1 3 Cytuj
  • 7 paź 2010

    [quote=taki_gość napisał:[hr][quote]]Deutsche bank :

    - wyspłaty ze wszystkkich bankomatów (a nie tylko jakichś wybranych) - 0zł
    - przelewy do innych banków 0 zł
    - żadnych ukrytych opłat i sztuczek typu płacenie 2 razy w miesiącu kartą bo jak nie to jesteś be
    - dostęp do konta 24/h
    - karta debetowa do konta (visa electron)[/quote]

    Nieprawda, że wypłaty ze wszystkich bankomatów 0 zł :( Mam Kartę DB i nieopacznie wypłaciłem dosyć sporą kwotę z bankomatu innego banku. Pobierają prowizję i to dosyć solidną :([/quote]
    Nieprawda że nieprawda....Oto dowód: http://www.deutsche-bank-pbc.pl/index.php/l1/konta/l2/db_net_konto_internetowe

    Poczytaj trochę i się podszkol...a nie pleć trzy po trzy

    1 3 Cytuj
  • 13 paź 2010

    PKO BP kupa nierobów i złodziei, same problemy z tym bankiem, długie terminy oczekiwania na reklamacje. Obsługa fatalna, jak tylko będę mógł to się przenoszę bo mnie krew zalewa!!

    4 4 Cytuj
  • 14 paź 2010

    Nie ma czegoś takiego jak najlepszy bank.
    Posiadam trzy konta:
    mBank -jako że mam go praktycznie od samego początku jak powstał i mam w nim pełną historię. Służy mi on jako bank płatnościowy (przelewy przez internet)

    ING - posiadam głównie przez wzgląd na to że niczego mi w mBanku nie btrakuje w Myślenicach jak wpłatomatu i bankomatu i to zapewnia mi ING. Potem przelew na mBank i po kłopotach. Środki przewidziane na wypłaty w bankomatach też trzymam w ING jako że wypłaty już są za free z każdego bankomatu w Polsce. Także firmowe też mam w ING.

    Alior - od pół roku. Przy comiesięcznych wpłatach na konto powyżej 2000zł miesięcznie dużo plusów - trzeba poczytać na ich stronie i bardzo ważne wypłaty za free nie tylko z wszystkich bankomatów w Polsce ale i w Europie.

    Te trzy banki jako że wzajemnie się uzupełniają są wg. mnie i dla mnie najlepszym tercetem.
    Banki nie służą do zarabiania pieniędzy bo niezależnie jak i co proponują to i tak klient wychodzi na tym do tyłu. Ważne by dodatkowo nie dopłacać za prowadzenie konta i przelewy.

    Pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 28 paź 2010

    Jeżeli chodzi o rachunki ROR to najlepszą ofertę obecnie ma Alior bank. Nie dość że wszystko za darmo /prowadzenie/przelewy/wypłaty z bankomatów w całej europie to jeszcze przez noc Twoje pieniądze zarabiają (marne grosze ale zawsze). Jeżeli chodzi natomiast o rachunki oszczędnościowe to Polbank , Ing oraz deutsche bank mają najlepsze oferty obecnie (zestawienie porównujące moge przesłać zainteresowanym na maila) Osobiście natomiast radziłbym otworzyć książeczke oszczędnościową w Skok (dobre oprocentowanie) lub poprostu zainwestować pieniądze. Ale to już zupełnie inny temat ;-)

    2 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    Posiadam konto w PKO BP i w Banku Spółdzielczym. Jednak kiedy pojawiają się np. przejściowe kłopoty finansowe (co dzisiaj zdarza się często) uważam, że Bank Społdzielczy jest najlepszy, ponieważ decyzje podejmowane są przez dyrektora, a nie przez np. nieznajomą z działu windykacji czy centralę w Warszawie.

    3 1 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Ja proponuje konto w swoim domu , jeden pokój i 4 konty (kąty) :)

    3 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    a jak ktoś mieszka w suterynach -proponuję subkonto

    1 3 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    [quote=gość: Ania85] Szczerze polecam mBank. Mam tam konto od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, 0 opłat, jedyny minus to to, że darmowe wypłaty tylko z bankomatów euronet,bzwbk,cash4you,i ecard. W Myślenicach JESZCZE nie ma. [/quote]

    Za opłatą 5 zł masz bezpłatne wypłaty we wszytskich bankomatach w Polsce.

    1 3 Cytuj

Odpowiedz