Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 22 gru 2011

    A gdzie w Myślenicach wykonują dobrą mikrodermabrazje?:)

    1 1 Cytuj
  • 22 gru 2011

    [quote=gość: alla24] A gdzie w Myślenicach wykonują dobrą mikrodermabrazje?:) [/quote]
    Polecam zakład na basenie pani Doroty.Korzystałam przed ślubem z jej usług i efekty zabiegów (kawitacyjnego i mikrodermabrazji ) naprawdę pomogły mojej tłustej cerze tylko wiadomo ceny mogą zrobić wrazenie...,ale tak jak przed ślubem to nie wolno sobie załować takich zabiegów zeby w idealny dzień nie straszyć gości ;-).

    4 6 Cytuj
  • 7 sty 2012

    cos mi sie wydaje ze lepiej isc do kazdej kosmetyczki pokolei i sprawdzic ktora jest ok - bo to co wypisujecie to chyba walka o klijentki i cos mi sie wydaje ze jedna drugiej tylek obsmarowywuje zeby konkurentka miala mniej klijentek heheh ale prawda bylam u tej pani ELI I NIEJESTEM ZADOWOLONA NIE CHODZI O CENE ! chodzi o boje jakie przenosi dowie sie cos od jakiejsc klijentki i puszcza to dalej do innej !! troche nie fer sama powinna sprawdzic co o niej ludzie mowia a pozniej przenosic boje! przedewszystkim jesli ma sie interes nie zajmuje sie bojami ! moja opinia

    5 9 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Wiatm. Ja z cała pewnościa mogę polecić salon nad Arkadami. Chodzę tam od dluzszego czasu do pani Iwonki i jestem bardzo zadowolona, zreszta zeby sie do niej umówić trzeba to zrobić co najmniej z 2 miesiecznym wyprzedzeniem, więc o czymś to świadczy, jest oblegana. Natomiast nie polecam szefowej z tego zakladu pani Agnieszki, kobieta jest bardzo nie miła i niestaranna w swojej pracy.

    3 4 Cytuj
  • 11 sty 2012

    O to prawda . nad Arkadami dwie dziewczyny - pracownice można polecić natomiast szefowej nie.

    5 2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Szukam Pani która zrobi ładny makijaż na studniówkę , możecie kogoś polecić ??

    1 1 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Na 1 miejscu polecam Panią Ewelinę jej salon znajduje się obok policji, malowała mnie na 2 studniówki i wesela, byłam bardzo zadowolona, ma katalog ze zdjęciami swoich prac, dużo dyplomów, i naprawdę lubi to robić :) a 2 to naprzeciwko hurtowni Marek w centrum nie wiem jak się ta ul nazywa!?
    wchodzi się tam przez salon fryzjerski - jest to obok defektu i husqvarny

    2 3 Cytuj
  • 15 sty 2012

    Niezaprzeczalnie najpiękniejsze i najbardziej profesjonalne makijaże robi Iza z salonu Czerneccy

    1 5 Cytuj
  • 15 sty 2012

    Mikrodermobrazję bardzo dobrze robi pani Dudkiewicz w salonie RD cosmetic,sama korzystam z Jej usług ,zna się na tym co robi-dobry fachowiec,polecam...

    2 7 Cytuj
  • 15 sty 2012

    Witam, czy ktoś korzystał z usług pani k-cosmetic zaciekawiła mnie jej strona ( nie jestem z Myślenic) potrzebuje kogoś sprawdzonego i dobrego na własny ślub. Chodzi mi o doświadczenie, używanie dobrych kosmetyków, trwałość makijażu, paznokci i np przedłuzonych rzęs itp. Proszę nie podawać informacji zadzwoń to zobaczysz itp - bo i tak to zrobie i umówie się na makijaż, ale kilka opinii byłoby miło poczytać.
    Czy któraś z wyżej wymienianych Pań posiada także strone internetową ?? Jeśli tak to bardzo proszę podać namiary jak wpisywac w wujku googl żeby wysokoczyła stronka.

    5 Cytuj
  • 15 sty 2012

    Hm. A orientuje się ktoś ile mniej więcej kosztuje taki wieczorowy makijaż u Pani Izy ?

    1 Cytuj
  • 15 sty 2012

    U P.Izy za wieczorowy płaciłam 70zł na kosmetykach ekskluzywnych z najwyższej półki (Chanel, HR, Dior,Mac itp.) Zawsze trzymał sie rewelacyjnie, nawet do dnia nastepnego w nienaruszonym stanie. A co najważniejsze bez efektu maski i niepotrzebnej tapety.

    1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    ja polecam pania Gerde mieszka w Trzemesni tanio ładnie u siebie w domu i w domu klientki polecam

    2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    do Jagoda a jakieś namiary na nią ta pania Gerde

    Cytuj
  • 17 sty 2012

    a jakis kontakt do klaudii z heliosa? jestem zainteresowana gabinetem Pani Uli, na Jordana, jednak nie wiem jak wyglądają tak makijaże. orientuje się może któraś? to samo pytanie odnośnie kosmetyczki w salonie Doroty Strzępek. z góry dzięki :)

    1 Cytuj
  • 17 sty 2012

    witam ja o p.Gerdzie sie dowiedzialam w sklepie w Trzemesni na tzw. ,,Kwintówce,,mysle ze moze by tam zasiegnac jezyka ja jak sie dowiem nr telefonu to zaraz napisze ok pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Dziewczyny, orientujecie się gdzie w Myślenicach można przedłużyć sobie rzęsy? może któraś z Was to robiła ? jak długo utrzymuje się efekt, i jaką metodą to robiłyście? :)

    Cytuj
  • 22 sty 2012

    Polecam Lanę z 3 maja. Robię manicure hybrydowy, bardzo mi się podoba. Dobre ceny i dobrze wykonuję stylizację paznokci

    1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    macie jakiś kontakt do Pani Izy?

    Cytuj
  • 24 sty 2012

    co to za p .Gerda czy ona z paznokciami robi..w jaki sposób się z nią skontaktować /czy pracuje tam gdzieś

    Cytuj
  • 24 sty 2012

    a macie informacje o nowym zakladzie, ktory znajduje sie w basenie? ciekawa promocja na makijaz jest, dlatego pytam. :)

    2 3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    a co sama nie umiesz zrobić czy jakaś z twojej strony auto reklama do kiczu z tym

    2 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Do tych którzy zajmują się autoreklamą i obelgami..... jesteście śmieszne !!! to forum ma inne przeznaczenie!!!

    2 Cytuj
  • 12 lut 2012

    Hej dziewczyny,
    Gdzie zrobię sobie ładne brwi?? Chodzi mi o korektę kształtu i przycięcie brew. Do kogo warto iść??

    Cytuj
  • 12 lut 2012

    [quote=gość: gdzie zrobię brwi] Hej dziewczyny,
    Gdzie zrobię sobie ładne brwi?? Chodzi mi o korektę kształtu i przycięcie brew. Do kogo warto iść?? [/quote]

    nad arkady do Maji

    4 Cytuj

Odpowiedz