Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 12 lut 2012

    U Eli na Traugutta (obok placu targowego). Podejdź zobacz jak ona ma zrobione (super) a robi sobie sama.

    2 1 Cytuj
  • 12 lut 2012

    no ela sie nadaje... powodzenia jedna wielka siedziba plotek

    2 3 Cytuj
  • 13 lut 2012

    [quote=gość: amber] gość: gdzie zrobię brwi napisał/a: Hej dziewczyny,
    Gdzie zrobię sobie ładne brwi?? Chodzi mi o korektę kształtu i przycięcie brew. Do kogo warto iść??

    nad arkady do Maji [/quote]

    Byłam ostatnio i jestem zadowolona :)

    3 Cytuj
  • 14 lut 2012

    a ile $ zrobienie tam brewek?

    Cytuj
  • 15 lut 2012

    ja robiłam rzęsy na Rzemieślniczej w studio Prestiż i jestem bardzo zadowolona robią z rzęs jedwabnych i z naturalnych polecam

    1 Cytuj
  • 15 lut 2012

    ja też polecam panią Lanę z 3-Maja, robiłam u niej paznokcie i regulacje brwi i jestem bardzo zadowolona ma też świetne kosmetyki Mary Kay. Super dobrała mi pokład. Polecam, ja sama na pewno jeszcze nie raz do niej pójdę.

    1 Cytuj
  • 15 lut 2012

    A wąsy co z wąsami ,nie trzeba regulacji ?

    2 Cytuj
  • 27 lut 2012

    gdzie w Myślenicach można zrobić manicure hybrydowy?

    Cytuj
  • 27 lut 2012

    GORĄCO POLECAM salon Beauty 4 ever! Fachowa obsługa, świetne wykonanie! Pani Marzena jest najlepsza jeżeli chodzi o paznokcie , jak i o inne zabiegi! Jestem bardzo zadowolona, paznokcie długo wytrzymują i pięknie się prezętują! Nie daje pół cm żelu tylko na prawdę pięknie tworzy praktycznie paznokieć wyglądający jak naturalny! Zdobienia są różnorodne i piękne kolory żeli! POLECAM! Kiedyś byłam klientką pani El choć zawsze paznokcie robiła jej pracownica i znudziła mnie monotonia tych paznokci, na prawdę warto odwiedzić Panią Woś, gdyż wykonanie perfekcyjne i niska cena!

    2 13 Cytuj
  • 27 lut 2012

    manicure hybrydowy robię u pani Lany na 3 Maja.

    1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Polecam Salon beauty 4 ever ! Oczyszczanie twarzy i mikrodermabrazje robi znakomicie! bez boleśnie ! Solarium mają tam fantastyczne ! Zawsze jestem zadowolona po wizycie u Pani Marzenki! Jeśli chodzi o Fryzjerstwo. Mój mąż również korzysta z usług beauty 4 ever i jest bardzo zadowolony,
    Bardzo ładnie i dokładnie obcinają, widać że dbają o klienta !

    1 9 Cytuj
  • 28 lut 2012

    fiufiu... widac konkurencja coraz wieksza ze nastepni sie tutaj zaczynaja oglaszac, alez zaraz zacznie sie tutaj sieczka jak inni sie dowiedza o kryptoreklamie :) salony powinny wsystawiac zawodniczki ktore o miano najlepszego salonu powinny walczyc... np w kisielu :)

    2 1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 28 lut 2012

    [quote=gość: nabu] fiufiu... widac konkurencja coraz wieksza ze nastepni sie tutaj zaczynaja oglaszac, alez zaraz zacznie sie tutaj sieczka jak inni sie dowiedza o kryptoreklamie :) salony powinny wsystawiac zawodniczki ktore o miano najlepszego salonu powinny walczyc... np w kisielu :) [/quote]

    albo wlasciciele powinni dorosnac do prowadzenia biznesu i zainwestowac w prawdziwy marketing zamiast plotkarskiego opluwania innych... to zenada jak sie zachowujecie. ceny reklam na tym portalu sa tak niskie ze na pewno stac kazdego kto prowadzi firme na rzetelna promocje, ale wlasciciele wola opluwac sie na forum... w ten sposob mamy klarowny obraz myslenickiego przedsiebiorcy :)

    4 1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    i od razu dostalem minusika ? Odebralem to jak mala chlostke na plecy :) Forum sporo traci wlasnie przez takie nagabywanie na forum. Mozna bylo by zrobic osobna zakladke wlasnie na takie tematy i wrzucic tam wszystko co pod to podchodzi. Takie tamaty jak kebaby, kosmetyczki, sklepy, wesela, kapele etc... mogly by byc tam spokojnie wrzucone i ludzie mogli by sie tam od razu przescigac w wychwalaniu wlasnych biznesow bez wiekszych konsekwencji. Wszyscy byli by zadowoleni, bo nikt by nie spamowal w glownych watkach.

    Jak dla mnie takie reklamowanie sie tutaj, ma zupelnie odwrotny efekt do zamierzonego. U mnie od razu wzbudza niechec i odraze :) Teraz mozna juz minusowac :)

    4 2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Ewelinka- ma gabinet k.policji fajnie paznokcie robi polecam .

    1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    ja robię hybrydy na Rzemieślniczej u pani Joli w studio Prestiż i ma bardzo tani makijaż jesli ktoś szuka bo tylko 40 zł

    1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    [quote=gość: Małgorzata Krywult] Polecam Salon beauty 4 ever ! Oczyszczanie twarzy i mikrodermabrazje robi znakomicie! bez boleśnie ! Solarium mają tam fantastyczne ! Zawsze jestem zadowolona po wizycie u Pani Marzenki! Jeśli chodzi o Fryzjerstwo. Mój mąż również korzysta z usług beauty 4 ever i jest bardzo zadowolony,
    Bardzo ładnie i dokładnie obcinają, widać że dbają o klienta

    Gdzie znajduje się ten salon? T ten niedaleko Dobosza?

    1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    a Pani Lana z ul 3 maja reklamuje się na stronach internetowych nie swoimi paznokciami. wstyd! zwykła kradzież.

    3 Cytuj
  • 10 mar 2012

    Mam pytanie -zauważyłam że otwiera się nowy salon kosmetyczny przy nowych blokach na pardyaka-solidarnosci -dunin brzezinskiego to pomiędzy tymi ulicami czy ktoś wie czy to jest przeniesiony czy nowy i czy są juz jakieś opinie.dzieki

    Cytuj
  • 10 mar 2012

    Tak to jest przeniesienie salonu KiM. Właścicielka potraciła klientki i myśli że zmiana lokalizacji coś pomoże. Wygórowane ceny i siedlisko plotek.

    1 2 Cytuj
  • 10 mar 2012

    No i konkurencja się odezwała. Ceny takie jak wszędzie, za to o wiele lepsza i profesjonalna obsługa i pełny zakres usług kosmetycznych, oraz pełna dyspozycyjność. A sieć plotek nie większa niż w innych salonach....

    2 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    [quote=gość: Zuza] Tak to jest przeniesienie salonu KiM. Właścicielka potraciła klientki i myśli że zmiana lokalizacji coś pomoże. Wygórowane ceny i siedlisko plotek. [/quote]

    Dzieki za info a proszę jeszcze gdzie wczesniej był ten zakład bo nie kojarzę ,

    1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Ja nie polecam p Eli szkoda tam wchodzic!zamiast zajmowac sie praca najlepszym ich zajeciem sa ploty!ledwo czlowiek z salonu wyjdzie a juz go obsmaruja!bylam tam raz i juz nie pojde!
    Jak tak mozna zamiast dbac o klijenta bo wokol pelno konkurencji to tak sie go traktuje!
    NIE POLECAM P.ELI
    LEPIEJ OMIJAC Z DALEKA TEN SALON

    1 6 Cytuj
  • 11 mar 2012

    [quote=gość: niezadowolona] Ja nie polecam p Eli szkoda tam wchodzic!zamiast zajmowac sie praca najlepszym ich zajeciem sa ploty!ledwo czlowiek z salonu wyjdzie a juz go obsmaruja!bylam tam raz i juz nie pojde!
    Jak tak mozna zamiast dbac o klijenta bo wokol pelno konkurencji to tak sie go traktuje!
    NIE POLECAM P.ELI
    LEPIEJ OMIJAC Z DALEKA TEN SALON [/quote]
    dzieki za info , mnie to tak wkurza w tych zakładach albo kosmetycznych albo fryzjerskich bo tak sie bedą dopytywać że szok wszystko ich interesuje

    1 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    mysle ze te wpisy na temat p.eli sa wynikiem zazdrosci ze jej salon kosmetyczny preznie sie rozwija..pozdrawiam zazdrosnice:)

    3 2 Cytuj

Odpowiedz