Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 15 mar 2012

    Co do makijażu to z czystym sumieniem mogę polecić panią Agatkę robi super makijaż który się trzyma rewelacyjnie( do drugiego dnia-jak się jest na dobrej imprezie :-) ) i nie ma się maski na twarzy no i przyjeżdża do domu do klientki. Co do salonu KiM to ceny masakra!!! dałam za tipsy 140zł myślałam,że ze stołka spadnę .Ładnie maluje tez dziewczyna pod arkadami tylko trochę drogo 70zl a jeśli chodzi o kosmetykę estetyczną i bardziej inwazyjne zabiegi to w Myślenicach raczej bym się nie odważyła .

    1 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=gość: żabcia30] jeśli chodzi o kosmetykę estetyczną i bardziej inwazyjne zabiegi to w Myślenicach raczej bym się nie odważyła . [/quote]

    Można się odważyć jedynie u Skarczewskiej ,
    ( kiedys miała salon w centrum miasta , teraz przyjmuje u siebie w domu na dolnym przedmieściu),
    wpisz sobie w google: ewa loga skarczewska,
    ciężko się umówić , bo ona teraz wykłada w szkole kosmetycznej -nie jest tylko kosmetyczką , ale dla poważniejszych rzeczy WARTO.
    Ja kiedyś chodziłam do niej na wszystko , ale że bez sensu umawiać sie na hennę 2 tygodnie, to teraz ją mam tylko od poważniejszych spraw, typu głębokie złuszczanie kwasem glikolowym itp.

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    KIM KOSMETIK !!!;)

    4 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Która kosmetyczka wykona najlepiej czyszczenie twarzy?

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    aja poleca pazurki itp. galeria krakowska poziom+1!rewelacja. myślenice :(

    1 2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Mam pytanko do Pań kosmetyczek lub kogoś kto się na tym zna. Gdy przedłuższy się lub zageści rzęsy tą metoda 1:1 to czy takie rzęsy można malować tuszem czy takich rzęs już się nie maluje?
    W myślenicach jaki jest mniej więcej koszt takiego zabiegu kosmetycznego. Z góry dziękuje za info

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    metoda 1:1 norki, nie malujemy tuszem, można zakupić specjalną odżywkę do rzęs sztucznych!

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    hej dziweczyny! jestem z okolic myslenic i szukam kosmetyczki na makijaz ślubny, która przyjezdza do domu!
    Bardzo prosze o polecenie kogos sprawdzonego!:)

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Polecam panią Agatę Urbańczyk.Pięknie maluje i makijaż się świetnie trzyma.Przyjeżdża do klientki do domu,niestety nie pamiętam adresu mieszka za sklepem Kubuś ....tzn teraz już Kurdesz w bloku po prawej stronie 3 klatka ładnie tez maluje pani w zakładzie fryzjerskim Paris na osiedlu ale nie wiem czy przyjeżdża do klientek?

    4 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Dziewczyny nie wiecie gdzie mozna niedrogo przedłużyć obgryzione paznokcie i za jaką cene??

    1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    mam pytanie dziewczyny. Czy któraś z was korzystała z usług K-cosmetics??bardzo prosze o opinie

    Cytuj
  • 8 kwi 2012

    jaka cena w myslenicach zageszczania i przedluzanaia rzes metoda 1:1?

    Cytuj
  • 8 kwi 2012

    czy w myslenicach wykonuje jakiś zakład kosmetyczny depilacje laserowa

    Cytuj
  • 9 kwi 2012

    [quote=gość: ola333333] jaka cena w myslenicach zageszczania i przedluzanaia rzes metoda 1:1? [/quote]
    Ja robiłam rzęsy na basenie, super salon. Jestem zadowolona z efektu, chciałam zrobić 1;1 na ślub ale namówiły mnie na takie na dwa tygodnie efekt ekstra i nie tak drogo. Jak mi ściągnęły miałam swoje w dobrym stanie ale nie zdzierałam ich sama.

    Ale sama jestem zainteresowana laserem te panie z basenu polecają mi salon w Krakowie, a wy gdzie polecicie???

    Jak napisałam wyżej na basenie zrobiłam rzęsy ale też paznokcie i makijaż. Byłam bardzo zadowolona.Robiła mnie akurat właścicielka, widać że to jej powołanie wyszło super, wszyscy sie mnie pytali kto mi robił makijaż i paznokcie, na rzęsy nie miała terminu i robiła mi taka ruda dziewczyna byłam w szoku tylko 30minut ale zrobiła je SUPER EFEKTOWNIE! Robiły jeszcze makijaże mojej mamie, cioci i siostrze. Wyszły te makijaże bardzo naturalnie i wszystkim sie podobały. Ciocia poszła w tym samym makijażu jeszcze na poprawiny i na prawdę wyglądała dobrze ha ha. Polecam
    Proszę jeszcze raz o kontakt na depilację laserową

    Witajcie, tez interesuje mnie profesjonalista wykonujący laserową depilację. Robiłam laser w Myślenicach i zostałam poparzona... Nie będę pisać gdzie ale ta pseudo kosmetolog to jakaś masakra!!!!!! Tak się chwali że ma takie efekty i sukcesy...Uważajcie!!!!!Widać nie każdy umie to robić :(

    Witajcie, tez interesuje mnie profesjonalista wykonujący laserową depilację. Robiłam laser w Myślenicach i zostałam poparzona... Nie będę pisać gdzie ale ta pseudo kosmetolog to jakaś masakra!!!!!! Tak się chwali że ma takie efekty i sukcesy...Uważajcie!!!!!Widać nie każdy umie to robić :(

    Kurcze, czyli jednak w Myslenicach nie ma na co liczyć jeśli chodzi o laser...

    1 3 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    Depilację IPL zrobisz w Myslenicach u R. Dutkiewicz z bardzo dobrym skutkiem i na profesjonalnym sprzęcie.

    4 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    Interesują mnie hybrydy na paznokcie u rąk. Jaką firmę polecacie i gdzie można zrobić, ale żeby się trzymały. Miałam już w paru miejscach zrobione i strasznie odchodziły :( Czy ktoś może mi polecić coś sprawdzonego???

    1 1 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    czy można gdzieś zakupić kosmetyki firmy Babor (poza salonem kosmetycznym pod Arkadami) ?

    Cytuj
  • 21 kwi 2012

    ja robiłam rzęsy na ul.Rzemieślniczej w Studio Prestiż jedwabne jestem bardzo zadowolona

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Co do depilacji IPL to ja się nieźle nabrałam na krakowskie promocje .Miałam 4 zabiegi na pachy i najpierw efekt rewelacyjny po 4 zabiegu zostało tylko troszkę włosków.... a po trzech miesiącach wszystko zaczęło odrastać ! może jakbym zrobiła z 8 to coś by to dało ale ,że najpierw wypadły prawie wszystkie a potem szybko odrosły to tego bym nie podejrzewała w najczarniejszym scenariuszu :-( a dodam,że zabieg boli !!!

    Cytuj
  • 14 maj 2012

    Witam moje drogie forumowiczki. Od 20 lat walczę z nałogiem jakim jest obgryzanie paznokci....straszna sprawa. Po 20 latach w końcu mi się udało.... nie obgryzam, ale tu pojawia się problem. Jak można się domyśleć, moje paznokcie są w gorszym niż źle stanie. Potrzebuję namiary na doświadczoną Panią manikiurzystkę, która ma doświadczenie w takich spawach. Panią, która nie będzie się ze mnie śmiała ( dość wstydu miałam za te 20 lat ;) ), ale pomoże mi i doradzi jak dbać i pielęgnować takie paznokcie i doprowadzić je do jako takiego wyglądu. Proszę o wpisy lub wiadomości na priv :) :)

    1 1 Cytuj
  • 17 maj 2012

    pomoże ktoś? :) :)

    1 1 Cytuj
  • 17 maj 2012

    Witam bardzo proszę o poecenie dobrej kosmetyczki do makijażu okolicznościowego :) Dziękuję

    2 Cytuj
  • 17 maj 2012

    Hej :)
    Gdzie najlepiej zrobić oczyszczanie twarzy? jakimi metodami? i jakie ceny?

    Proszę o pomoc :)

    Cytuj
  • 17 maj 2012

    Witam ! Potrzebuję na przyszły tydzień kontakt do kosmetyczki lub osoby, która najlepiej w miarę najtaniej zrobiłaby paznokcie żelowe (na płytce, lub ewentualnie delikatne przedłużenie na szablonie). Kwestia najzwyklejszego frencha lub maleńkich, delikatnych wzorków. Pomóżcie, bo nie mam zielonego pojęcia, a nie chciałabym iść i wybulić 100 zł i więcej ;/

    Cytuj
  • 17 maj 2012

    Każy ma prawo do swojego głosu!!!!!!!!!!!!!Nawet ten kto nie jest zadowolony z usług jakie świadczy Pani Ela ...Ha, ha ha.... nie wiem po co ten śmiech ; -)

    3 Cytuj

Odpowiedz