Forum » Myślenice

Praca wakacyjna

  • 15 kwi 2014

    Witam :)
    Wie może ktoś gdzie w Myślenicach i okolicy można załapać się na pracę w wakacje? :)

    4 4 Cytuj
  • 7 maj 2014

    halo???

    1 7 Cytuj
  • mirek@ 7 maj 2014
    mariolaflaga napisał/a:

    halo???

    spodziewałaś się tu zalewu ofert dla Ciebie? :) pewnie wszyscy pracownicy cie chcieli i sie pobili o to kto cie przyjmie

    7 3 Cytuj
  • 7 maj 2014

    mariolaflaga może lepiej osobiście popytać po sklepach albo chociaż spróbować wybrać się do hufca pracy, tam maja takie oferty.. nikt nie znajdzie pracy siedząc w domu...

    3 Cytuj
  • 7 maj 2014

    chciałam tylko zapytać kto się orientuje czy gdzieś przyjmują, nie chcę pytać od miejsca do miejsca bo wiem po własnym doświadczeniu, że niechętnie Myśleniczanie przyjmują do pracy na wakacje..

    1 Cytuj
  • 8 maj 2014

    To fakt u nas w Myślenicach ciężko znaleźć pracę.. tym bardziej jak jest się jeszcze osobą uczącą. Ale tak jak wspomniałam można zawitać w młodzieżowym hufcu pracy na ulicy Średniawskiego, tam zajmują się ofertami dla młodzieży która się jeszcze uczy bądź studentami. Z tego co się orientuję czasami robią jakieś kursy i na prawo jazdy załapać się można albo kase fiskalną, wózki widłowe czy coś w tym stylu. Zawsze wtedy o jeden papierek więcej, chociażby ta kasa fiskalna to łatwiej było by sie dostać do jakiegoś sklepu. Wiem po swoim doświadczeniu, że w hufcu też ciężko z pracą bo zazwyczaj jak tam była była oferta z ciasteczek i jakieś prace porządkowe w ogródku od czasu do czasu... Cięzko było z jakąś normalną praca, ale warto popytać może będziesz miała na tyle szczęścia że trafisz na fajną oferte ewentualnie jak nie było pracy to ta Pani wpisywała mnie w baze danych i jak była jakaś praca to dzwoniła czy jestem chętna ;)

    2 Cytuj

Odpowiedz