Forum » Myślenice

Głośna muzyka

  • 8 maj 2014

    Nie wiem jak poradzić sobie z z uciążliwym sąsiadem, który co parę dni zakłóca cisze nocną( głośna muzyka, okrzyki). Pomimo mojej interwencji, on w bezczelny sposób zrugał moją osobę, i nadal śmieje się w twarz.
    Pozdrawiam
    Aneta

    9 2 Cytuj
  • 8 maj 2014

    Wezwac policje gdy zacznie muzykowac ;-)

    16 Cytuj
  • ania 8 maj 2014

    Nic nie zrobisz. Najlepiej napić się z nim wódki. Miałam ten sam problem. To byl koszmar. Po pewnym czasie już nawet policja nie chciała przyjmować zgłoszeń albo pojawiali się rano, już po imprezie.

    6 5 Cytuj
  • 8 maj 2014

    Kup dobry głośnik i codziennie o 6 rano puszczaj na full radio Maryja, ciszy nocnej nie zakłócisz bo to już po, a sąsiad jak będzie miał ale, że chce się rano wyspać to mu odpowiesz, że od spania jest noc.

    17 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 9 maj 2014

    Proponuję wysmarować mu drzwi fekaliami i dokleić karteczkę, żeby wiedział za co. A jak nie, to rzucić w otwarte okno śmierdzącym, ale nieszkodliwym kwasem. Smrodu nie pozbędzie się na długie tygodnie i będzie miał czas przemyśleć swoje uczynki.

    Powyższe rady proszę zastosować w momencie, jak użyło się wszelkich prawnych metod.

    2 8 Cytuj
  • mirek@ 9 maj 2014
    oportunista napisał/a:

    Kup dobry głośnik i codziennie o 6 rano puszczaj na full radio Maryja, ciszy nocnej nie zakłócisz bo to już po, a sąsiad jak będzie miał ale, że chce się rano wyspać to mu odpowiesz, że od spania jest noc.

    def_ibrylator napisał/a:

    Proponuję wysmarować mu drzwi fekaliami i dokleić karteczkę, żeby wiedział za co. A jak nie, to rzucić w otwarte okno śmierdzącym, ale nieszkodliwym kwasem. Smrodu nie pozbędzie się na długie tygodnie i będzie miał czas przemyśleć swoje uczynki..

    Prostactwo z was aż kapie. Smarowanie drzwi gównem, donosy, złośliwości, ale nikt nie wpadł na to żeby z nim porozmawiać...

    4 14 Cytuj
  • Def Ibrylator 9 maj 2014

    Panie Mirek, czytajże Pan ze zrozumieniem.

    Aneta1962 napisał/a:

    Pomimo mojej interwencji, on w bezczelny sposób zrugał moją osobę, i nadal śmieje się w twarz.

    def_ibrylator napisał/a:

    Powyższe rady proszę zastosować w momencie, jak użyło się wszelkich prawnych metod.

    9 1 Cytuj
  • mirek@ 9 maj 2014
    def_ibrylator napisał/a:

    Panie Mirek, czytajże Pan ze zrozumieniem.

    Panie Defibrylator - skoro sposoby sa tak wyszukane ciekawi mnie jak wyglądała sama interwencja :)

    2 3 Cytuj
  • ania 9 maj 2014
    mirekm napisał/a:

    Prostactwo z was aż kapie. Smarowanie drzwi gównem, donosy, złośliwości, ale nikt nie wpadł na to żeby z nim porozmawiać...

    jak to nikt? a ja? Poważnie mówię, tylko zgoda pomoże i wódka. W przeciwnym razie będzie eskalować. Koło zamknięte. Ty będziesz wzywać policję, on na złość będzie grał jeszcze głośniej jak tylko wyjdą.
    Ja marzę o domku w środku lasu, uprawie ziemi i małej hodowli. Chciała bym być samowystarczalna, z dala od ludzi.

    4 2 Cytuj
  • 9 maj 2014

    Tylko i wylacznie dzwonic na policję i zamiennie straż miejską.Po paru upomnieniach dostanie w końcu mandat w Krakowie zaczynają się takie mandaty od 100zł wzwyż więc może u nas podobnie. Zapłaci to się nauczy że sąsiadów należy szanować.

    9 1 Cytuj
  • 9 maj 2014

    polecić mu słuchawki jak chce grać na cały regulator w nocy :-)

    Cytuj
  • 9 maj 2014

    "mirekm" prostactwem to niestety ale wykazałeś się ty, naucz się czytać ze zrozumieniem albo poproś rodziców czy starszych kolegów to ci przetłumaczą z polskiego na twoje

    5 2 Cytuj
  • 12 maj 2014

    @Aneta1962

    Polecam Firmę, która zajmuje się tego typu sprawami, Pomocni24. Firma działa już kilka lat na rynku, są skuteczni, rzetelni, mają bardzo dużą skuteczność, Polecam na prawdę warto!

    1 2 Cytuj
  • 13 maj 2014

    Pod względem formalnym możesz zastosować dwie drogi: cywilistyczną art 144 immisja, a także karną. Kodeks wykroczeń art 51. Może on dostać karę aresztu do 30 dni lub karę grzywny do 5 tyś zł

    1 Cytuj

Odpowiedz