Forum » Myślenice

Dobry tani architekt

  • 23 cze 2014

    Potrzebuje DOBREGO i TANIEGO przede wszystkim architekta.Jeśli ktoś zna osobe godną polecenia to bardzo prosze o namiary.Dziękuje :)

    5 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 23 cze 2014
    Moni111 napisał/a:

    Potrzebuje DOBREGO i TANIEGO przede wszystkim architekta.Jeśli ktoś zna osobe godną polecenia to bardzo prosze o namiary.Dziękuje :)

    Potrzebujesz również pokoju na świecie ? ;) Jeżeli mogę Ci poradzić i ostrzec - siedzę w architekturze i powiem Ci, że w tej dziedzinie tanie nigdy nie jest dobre. Dobre i tanie w architekturze to utopia. Przyjmij trzy opcje - Tanio i kiepsko, optymalnie i dobrze, drogo (ale nie za drogo) i bardzo dobrze. Z doświadczenia wiem, że jeżeli ktoś jest zadowolony z taniego projektu, po prostu nie wie, jak oszukał go architekt (często nieświadomie) i jak zniszczył koncepcję na dobry dom.

    Chyba, że trafisz na architekta, który ledwo co założył firmę. Młodzi bardzo się starają wejść na rynek robiąc dobre projekty za konkurencyjną cenę. Niestety nie znam takich prywatnie. Mogę Ci polecić tylko świetnych ale nietanich, ale zapewne nie będziesz zainteresowana.

    Kieruj się jedną zasadą - jeżeli już inwestujesz ogromne pieniądze w dom (zapewne inwestycja życia) zrób dobry projekt architektoniczny. Za 10 lat mi podziękujesz.

    15 8 Cytuj
  • 23 cze 2014

    Drogi nie oznacza dobry przekonałam się o tym już nie raz.Nie buduje domu a potrzebuje tylko poszerzyć dom o pare metrów.Czy według Pana/Pani ten tani narysuje gorzej niż ten co pochłonie kupe kasy?-nie wydaje mi się.Ja koncepcje mam swoją i potrzebuje dorysować do planu.

    9 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 23 cze 2014
    Moni111 napisał/a:

    Drogi nie oznacza dobry przekonałam się o tym już nie raz.

    Bo trafiła Pani właśnie na drogiego i beznadziejnego. Ja tutaj mówię o szukaniu dobrego architekta o konkurencyjnej cenie (nie najtańszego). Polecam szukać wg takich kategorii.

    2 8 Cytuj
  • 23 cze 2014

    @def_ibrylator
    Mam wrażenie że rozmawiacie na innych płaszczyznach. W naszym kraju każdy sam wie, umie i zrobi najlepiej - wszystko. Moni ma już koncepcję - potrzebuje tylko przerysować i podbić pieczątką uprawnionej osoby.
    Podobnie jak wiele osób chodzi do lekarzy... po recepty bo sami wiedzą co im jest.... i tak można by mnożyć przykłady specjalistów.

    PS. Nie jestem architektem.

    7 6 Cytuj
  • 23 cze 2014
    def_ibrylator napisał/a:

    Bo trafiła Pani właśnie na drogiego i beznadziejnego. Ja tutaj mówię o szukaniu dobrego architekta o konkurencyjnej cenie (nie najtańszego). Polecam szukać wg takich kategorii.

    Po co sie Pan/Pani wypowiada skoro nie zna takiej osoby.Z dobrych rad to mi .... nie powim co.

    4 13 Cytuj
  • 23 cze 2014
    userman napisał/a:

    @def_ibrylator
    Mam wrażenie że rozmawiacie na innych płaszczyznach. W naszym kraju każdy sam wie, umie i zrobi najlepiej - wszystko. Moni ma już koncepcję - potrzebuje tylko przerysować i podbić pieczątką uprawnionej osoby.
    Podobnie jak wiele osób chodzi do lekarzy... po recepty bo sami wiedzą co im jest.... i tak można by mnożyć przykłady specjalistów.

    PS. Nie jestem architektem.

    Wlasnie potrzebuje tylko narysowac.A Mysleniccy architekci to sie cenia jakby jedyni na swiecie byli.A co do lekarzy to wlasnie tak jest wiekszosc to konowaly i czekaja na lapowke.Taka POLSKA.

    9 10 Cytuj
  • 23 cze 2014
    def_ibrylator napisał/a:

    Bo trafiła Pani właśnie na drogiego i beznadziejnego. Ja tutaj mówię o szukaniu dobrego architekta o konkurencyjnej cenie (nie najtańszego). Polecam szukać wg takich kategorii.

    Po co sie Pan/Pani wypowiada skoro nie zna takiej osoby.Z dobrych rad to mi .... nie powim co.

    5 9 Cytuj
  • 23 cze 2014

    Jezeli ktos zna to prosze o namiary jezeli nie to prosze sie nie wypowiadac dobrych rad nie potrzebuje.

    7 9 Cytuj
  • 26 cze 2014

    Moni111 wyslalam wiadomosc na priv

    5 Cytuj
  • 24 lip 2014

    Nie wiem czy istnieją tani architekci, ale ja na pewno mogę polecić firmę Perfect Space - ich projekty są bardzo ładne i funkcjonalne, wręcz idealnie zharmonizowane. Polecam :)

    1 8 Cytuj
  • 17 cze 2015

    ona90 albo Moni111 jeżeli można prosiłbym o namiary architekta.

    1 1 Cytuj
  • 28 maj 2016

    Witam szukam architekta który zrobi plan dobudowy do domu ok 60m2 plus powiązanie z dachem jeżeli się da proszę o polecenie kogoś z myślenic i wmiare taniego mam swój rysunek jakbym chciał żeby to wyglądało mniejwiecej ale poradziłbym się fachowca czy to ma sens i byt bo teren jest dosyć stromy bardzo proszę o rade czy ktokolwiek robił taką dobudówke i ile go kosztowały plany dziękuje za pomoc.

    1 Cytuj

Odpowiedz