Forum » Myślenice

Proszę o pomoc, dojazd :)

  • 10 lip 2014

    Nie jestem stąd, mam zaplanowany urlop w okolicach Krakowa, nocleg w myślenicach i nie za bardzo łapię się w Waszym "dworcu" czy też przystankach. Nocleg mam na ulicy zamkowej. ale nie potrafię dojść gdzie ta estakada w myślenicach (tam planowo ma być przyjazd autobusu z krakowa) . Parę razy byłam w myśleinicach lata temu i pamiętam że odjeżdząłam i przyjeżdzalam na takie osiedle gdzie stały busy (prawdopodobnie jest to osiedle słoneczne). w internecie znalazłam rozkład jazdy z myślenic we wszystkie strony świata, natomiast ten powrót.... hmm wiem że z ronda matecznego odjeżdza dużo busów tylko nie chciałabym krążyć po całym mieście. powiedzcie mi więc na jakiej ulicy jest tzw estakada :)

    1 1 Cytuj
  • 10 lip 2014

    Powiem Ci tak. Wejdź sobie na google maps i tam wszedzie możesz "pochodzić" za pomocą google street view :)
    A "ta" estakada jest zaraz pod Zakopianką, jakby równolegle do ul Słonecznej na której znajduje sie hmmm nowy dworzec busów ( który w dodatku obecnie jest zlokalizowany tuż obok niego ponieważ buduje sie kolejna "galeria" )

    4 1 Cytuj

Odpowiedz