Forum » Myślenice

Wyprawka dla dziecka

  • 16 sie 2014

    Witam,

    Chciałabym wiedzieć gdzie kompletowaliście wyprawkę dla dziecka, co polecacie a co odradzacie.
    Ciuszki. Sporo osób poleca sklepy w Krakowie: Free Trade i Czarodzieja ze względu na ceny. Wiadomo, że 5-10-15 czy Smyk to raczej drogie sklepy. Mnie również chodziłoby o tańsze sklepy. Nie chciałabym natomiast kupować w sieciówce takiej jak Pepco, ponieważ może i mają przystępne ceny, ale jak wziąć np. body w rękę to wydaje się on szorstki, sztuczny mimo że jest niby napisane 100% bawełna, to podejrzewam że nie ma tam nawet 50% bawełny. Większe zaufanie budzą ciuszki z Textil Marketu nad Janem. Fajne kolorowe ciuszki są w Gracji, ale ceny trochę przesadzone względem innych sklepów. Używanych rzeczy dla nowo narodzonego dziecka nie chcę. Wiadomo, że są dezynfekowane, ale też nie wiadomo jaką chemią.

    Wózki. Też sklepy w Krakowie i Bochni. Prawda, że te 2w1 czy 3w1 to szkoda zachodu, bo mimo że są tanie, to niestety o ile gondole są fajne to spacerówki to takie czołgi? Lepiej zainwestować w gondolę nawet używaną a potem w dobrą spacerówkę i oddzielnie fotelik? Z takich tańszych fotelików niektórzy polecają baby design dumbo albo 4BABY Colby. Jestem też ciekawa opinii o foteliku 0-13 FISHER PRICE BEONE http://image.ceneo.pl/data/products/11548641/i-fisher-price-beone-0-13-kg.jpg

    Łóżeczka. Ponoć w Sułkowicach jest sklep gdzie tanio można kupić. Słyszałam również o sklepie Lolek, ale nie wiem czy jest w Myślenicach czy tylko Krakowie?

    Materace do łóżeczek. Gdzie i jakie? Zastanawiałam nad kokos-pianka-kokos, ale dużo jest opinii (niestety podzielonych), że najlepszy materac to gryka-pianka-kokos. Raczej wszyscy odradzają piankowy, ale skoro już są na rynku to może nie takie złe są? Ponadto można spotkać materace pianka-kokos... Jakiej grubości najlepszy byłby materac? Im grubszy tym lepszy?

    Proszę o doświadczone mamy o opinie, rady i namiary.

    11 Cytuj
  • 16 sie 2014

    witaj :) ja najwiecej ciuszkow kupilam w myslenicach w sklepie przy tesco (blizej dworcu)-ale nie powiem jak sie nazywa :( co do sklepow takich jak Smyk czy C&A, mozna znalesc bardzo fajne ciuszki a nie drogie-np polspioszki albo body po 10zl,albo mniej... ja w C&A kupilam zestaw 5 bodziakow za 30zl. nie ktore rzeczy kupilam tez w entliczku :)
    lozeczko i materac kupowalam dla syna 6 lat temu-i teraz tez bede korzystac- w sklepie Junior. co do fotelika, nie bierz tani tylko bezpieczny!!! mam kolezanke ktora testuje wozki i foteliki i zawsze sie z nia konsultuje, ale tez na necie mozna sprawdzic ktory fotelik jest bezpieczny. nie zawsze te drozsze sa lepsze :) ja mam Graco Junior Baby (kosztuje jakies 400zl). nie chodzi o to ze by nie placic za mandaty, tylko ze by dziecko bylo bezpieczne w czasie jazdy :) gondolka jest wygodna, ale mniej bezpieczna jak fotelik.
    polecam tez sklep w krakowie, Swiat Diecka tam mozna duzo rzeczy znalesc :)

    1 6 Cytuj
  • 16 sie 2014

    Dzięki za odpowiedź. Co do fotelika to czytałam, że ten dumbo jest dobrze wyprofilowany, duży - dziecko nie jest w nim ściśnięte jak sardynka w puszce no i tani. Ogółem ponoć te foteliki 0-13 na długo nie wystarczają, jak dziecko urodzi się większe to chwila moment i fotelik robi się za mały. Ten pierwszy fotelik na pewno nie będzie często używany, bo to będzie dziecko zimowe, zatem raczej nie będzie się z nim robiło wypraw nie wiadomo gdzie, latem to wiadomo, nad jeziorko, do rodziny a zima to taki czas na przetrwanie, a jak już śniegu dowali, mróz jak diabli to człowiekowi nie chce się nosa wytykać, przynajmniej ja nie lubię zimy... Sądzę, że na wiosnę może będzie trzeba rozejrzeć się za większym fotelikiem... ale nie wiem, to wiedza ze słyszenia a nie doświadczenia:) czy sklep Junior jest w Myślenicach? nie znam, aż tak dobrze Myślenic:)

    1 8 Cytuj
  • 16 sie 2014

    Jeśli chodzi o odzież ja kupowałam w Tesco zmarki F&F, gatunkowo dobre, w wielopakach wychodziło ok 10 zł za body. Kolorwe,ładne , dobrze się prało. Sieciówki mają faktycznie fajny towar i warto szukać na promocjach, w Smyku na promocji kupisz naprawdę w przyzwoitych cenach. W wózek moim zdaniem warto zainwestowac. Ja polecam x-lander , u nas bardzo się sprawdził. Łóżeczko kupowałam u nas w Myślenicach na rynku, od razu z materacem, cena pzystępna, Powodzenia :)

    1 6 Cytuj
  • 19 sie 2014

    Ja łóżeczko z całym wyposażeniem(materac+pościel)kupiłam w Sułkowicach w Arusiu...Ubranka dobre gatunkowo mają w Tesco i w przyzwoitych cenach, także w Smyku i 5.10.15 na promocjach fajne rzeczy maja... Jest jeszcze SNC nad Carrefurem-tam też mają fajne rzeczy z Disneya...Wózek Vesro w Myślenicach i to polecam bo jak cokolwiek się z wózkiem dzieje naprawiają bez problemu(u nas dzieciak rozerwał folię w spacerówce-zawiozłam i na drugi dzień wózek jak nowy:) )i bardzo tanio...

    1 6 Cytuj
  • Justyna xxx 19 sie 2014

    Mam na sprzedaż dużo ubranek po swojej córeczce jesli byłabyś zaintereswana. Takie małe dziecko to nic nie zniszczy przecież :) W razie czego prosze o kontakt

    2 5 Cytuj
  • 7 wrz 2014

    Witajcie, z ostatniego buszowania po Myślenicach tanio udało mi się kupić ciuszki nad carrefourem, może nie mają jakiegoś ogromnego wyboru, bo np. kaftaniki były te same ale w 4 kolorach. Za to cena i materiał ok. Polecam również sklep nad Janem, można tanio tam kupić ciuszki, ale! można się też nieźle nadziać tzn. bawełniane śpioszki z haftem mieli po 27zł a te same na allegro znalazłam za 10,30! Mimo wszystko, polecam ten sklep, bo można też dużo tanich rzeczy kupić jako wyprzedaż. Niektóre sklepy mnie zszokowały. Sukienka dla dziewczynki r. 56 bez żadnych bajerów, nielicencjonowana, a dkładniej uszyta z jednego kawałka materiału i doszyta kokardka i cena 99,99! Matko to ja na wesele w tej granicy sobie mogę kupić sukienkę. Wstyd, że tak żerują. Taniej wyszłoby kupić kawałek materiału i dać do krawcowej. W jedną rzecz, którą chciałabym zainwestować to materac do łóżeczka, tylko gdzie kupić? Czy łóżeczka też kupowałyście w Myślenicach czy poza? Aha - sklep czarodziej to nie wypał jak dla mnie. Pokazują na stronie internetowej wózki, których nie mają a jedynie mogą sprowadzić. Free trade w Krakowie - można kupić pościel, wypełnienie, łóżeczko, wózek, materace, koce itd w dobrej cenie, taniej tylko na allegro.

    5 2 Cytuj
  • 7 wrz 2014

    Ja tam śmiało mogę polecić sklep Lolek. Kupowaliśmy z żoną wyprawkę dla dziecka, a później także fotelik u nich. Mają dobre ceny i towar dobrej jakości, a do tego odbiór w Myślenicach.

    3 5 Cytuj
  • 8 wrz 2014

    ja jak mowilam-lozeczko kupowalam w Juniorze, w Myslenicach. co do "lepszych" sklepow, nawet w smyku czy w c&a znalazlam body, polspioszki po 4zl ;) polecam tez sklepy internetowe-czyli tez c&a, smyk, nawet endo.

    1 4 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Polecam Allegro tam kupisz wszystko

    2 3 Cytuj
  • 13 mar 2015

    ja dostałam wyprawkę Kiddostate dla malucha w prezencie od siostry, ale tu mogę wszystkim przyszłym mamą polecić stronę z różnymi kompletami dla dziecka h dam, że posiadają również wspaniałe akcesoria do snu czy po kąpieli

    1 5 Cytuj
  • 27 lip 2015

    ja poluję na okazje na krakusik.pl

    2 Cytuj
  • 27 lip 2015

    podobno nad chemikiem też jest fajny sklep z ciuszkami dla bobasów:)

    3 2 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    nie wiedziałam gdzie kupić wyprawkę dla maleństwa.. koleżanka poddała mi pomysł żebym zaglądnęła do sklepu DZIDZIUŚ w Bochnii na ul.krzeczowskiej. Jestem nimi zachwycona:)! Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta
    (doradzili mi całe zaopatrzenie od A do Z) duży wybór .. Panie są zainteresowane klientem i znają się na tym co sprzedają.. jak wyprawka to tylko tam!

    Pozdrawiam:)

    1 7 Cytuj
  • 13 maj 2016

    A body to tylko na minibobas.pl :D Mają zabawne wzory i napisy, a mi się dziecko w czymś takim bardzo podoba;)

    5 Cytuj
  • 11 kwi 2017

    Szukam sklepu, w którym kupię porzadną dziecięca pościel. Co polecicie?

    1 2 Cytuj
  • 11 kwi 2017

    Brytania Boutique zobaczcie na facebooku mają dział dziecięcy co prawda pojednyncze rozmiary ale dobrej jakości i cenowo ok ;) wózek tanio można dorwać z karta rabatowa w smyku (kolo factory) łóżeczka i materace tylko allegro najtaniej...

    1 6 Cytuj
  • 22 maj 2017

    Zakup wózka to bardzo duży wydatek, ja zdecydowałam się na model Vicco od Adamexu, bardzo fajny, lekki model z wentylowaną gondolą i porządnymi amortyzatorami. Materacyk ma wkładkę kokosową, można zdjąć jego poszewkę do prania. Ceny są przystępne, jak na wózki takiej jakości.

    4 Cytuj
  • 22 maj 2017
    anel02 napisał/a:

    Brytania Boutique zobaczcie na facebooku mają dział dziecięcy co prawda pojednyncze rozmiary ale dobrej jakości i cenowo ok ;) wózek tanio można dorwać z karta rabatowa w smyku (kolo factory) łóżeczka i materace tylko allegro najtaniej...

    cenowo ok? koszulka ktora w primarku (skad jest towar) kosztuje 1 euro (przeceny sa tam zawsze,a pojedyncze sztuki stad ze jakby sie kupowalo wiecej tego samego w roznych rozmiarach to w kasie sie czepiaja ze na pewno chcesz na sprzedaz a nie wolno ) to w tym brytania boutique kosztuje ok 25-30 zl. tak samo z damskimi rzeczami. od kiedy porownalam sobie ceny to juz tam nie kupuje niestety... lepiej wybrac sie na zakupy do berlina albo wiednia bo mozna sie obrocic w jeden dzien nawet i samemu pokupic duzo taniej

    3 Cytuj
  • 17 wrz 2017

    Obowiązkowym elementem każdej wyprawki jest pościel dla dziecka! Jeśli jeszcze nie zaglądałaś, to mogę od siebie polecić sklep fro-tex.pl, mają naprawdę duży wybór, a pościele są śliczne :D

    1 9 Cytuj
  • 17 wrz 2017

    Kapaja, bardzo słaba reklama szeptana, to Twój pierwszy post na forum, a już reklamujesz. Na pewno nie kupię nic ze klepu fro-tex.pl skoro inwestują w tak słabej jakości reklamę szeptaną.

    5 3 Cytuj
  • 15 paź 2017
    sunshine napisał/a:

    cenowo ok? koszulka imarku (skad jest towar) kosztuje 1 euro (przeceny sa tam zawsze,a pojedyncze sztuki stad ze jakby sie kupowalo wiecej tego samego w roznych rozmiarach to w kasie sie czepiaja ze na pewno chcesz na sprzedaz a nie wolno ) to w tym brytania boutique kosztuje ok 25-30 zl. tak samo z damskimi rzeczami. od kiedy porownalam sobie ceny to juz tam nie kupuje niestety... lepiej wybrac sie na zakupy do berlina albo wiednia bo mozna sie obrocic w jeden dzien nawet i samemu pokupic duzo taniej

    Taaa sama podróż wyjdzie ci bardzo opłacalnie.... powodzenia :) Wiesz ktoś wykonuje ciężką pracę codziennie polujac na towar potem pakuje wysyła i chce zarobić na siebie zus pracowników....no dziwne że nie sprzedaje ci tego po 5 zł . Ty myślisz że jak pojedziesz to narobisz mega zakupów za 1 euro szt?? Widać dawno nie byłaś w primarku ... Ale jedź obkup się :-) ja tam wolę trochę dopłacić na miejscu:)

    3 2 Cytuj
  • 14 lis 2017

    Swojej córce wraz z żoną zdecydowaliśmy się na materac kokosowo-gryczany, maluchowi spało się bez problemów, gdy już podrósł do większego łóżeczka również kupiliśmy podobny. Zamawialiśmy na materacyk.pl , mają duży wybór.

    4 Cytuj
  • 4 gru 2017

    U nas mały i tak śpi z nami więc póki co łóżeczko tylko stoi. Wszystko zaczęło się od kolek. Nie miałam już siły. Męczyły go te kolki koszmarnie, ja już byłam zrezygnowana że cokolwiek pomoże. Gdzieś dostałam próbkę kropli esputicon i to było to. Teraz kolki już dawno za nami.

    2 Cytuj
  • 8 lut 2018

    kasienkalolka też mamy od nich materac, bardzo dobre sa. U nas jest ten antyalergiczny model Sensitive z wkłądami do mrożenia, lepiej zapobiegac roztoczom . Maluszek już ma atopowe zapalenie skóry zdiagnozowane, ja i starsze dzieci alergicy no więc już wolę zap[obiegać . Fajny jeste ten materac, przede wszystkim wygodny, zapobiega wadom postawy.

    2 Cytuj

Odpowiedz