Forum » Myślenice

Gdzie tanio naprawić telefon?

  • 30 sie 2014

    Witam. Niestety przez ostatnie 2 tygodnie sierpnia prześladuje mnie pech i to konkretny :/ Dziś uszkodziłem smartfon (konkretnie Samsung Galaxy S4). Pęknięta szybka w lewym górnym rogu i prawdopodobnie wylał wyświetlacz. Wszystko przez zapomnienie wyciągnięcia go z kieszeni podczas roboty i bum ;/ Telefon dostałem, nie jest na gwarancji i tu potrzebuję pomocy. Gdzie w Myślenicach/okolicach mogę go w miarę tanio naprawić i na jakie koszta muszę się przygotować?

    Dzięki za pomoc i pozdrawiam!

    4 9 Cytuj
  • 30 sie 2014

    Czy ekran dotykowy działa? Jeżeli nie to czeka Cię niestety wymiana "połowy" telefonu, to wyświetlacz wewnętrzny dotyk, koszt od 450 - 550zł. W praktycznie każdym myślenickim komisie odradzano mi naprawę ze względu na trudno dostępną część i koszty.

    2 2 Cytuj
  • 30 sie 2014

    Ekran dotykowy nie działa. Klawisze nawigacyjne (te 3 na dole) świecą się, dźwięki słychać, ale cały czas czarno. Czyli wyświetlacz nie działa :/

    1 2 Cytuj
  • 24 mar 2016

    A nie możesz samemu naprawić samemu wyświetlacz? W necie aż się roi od blogów dla majsterkowiczów takich jak https://fachdom.wordpress.com/2016/03/08/jak-samemu-wymienic-matryce-w-smartfonie/ i można na spokojnie oglądać i wymieniać...

    9 Cytuj
  • 27 mar 2016

    myślę że gość już naprawił wyświetlacz patrząc na datę jego posta...

    4 5 Cytuj
  • 3 paź 2016

    A naprawiał ktoś ekran w Telefonarium? Co prawda oni mają serwis we Wrocławiu, ale wysłać też można. Kieruję się opiniami w necie głównie, ale zależy mi, żeby było ich jak najwięcej, ponieważ jednak ważne jest dla mnie, aby mój telefon był porządnie naprawiony. Samodzielnie wolę się do tego nie zabierać :)

    6 Cytuj
  • 21 wrz 2017

    To tak na przyszłość, bo teraz ma nowy model z pewnością :)

    9 Cytuj
  • 23 wrz 2017

    Mi znajomy dał namiar do Krakowa co naprawiają tel i musze przyznać ze ceny mają naprawde niskie. Wymieniali mi wyświetlacz w iphone6 i cena 200zł z robotą. Gość na biuro przy rondzie matczecznego. Jak coś to mogę podać nr tel do niego.

    1 19 Cytuj
  • 24 wrz 2017
    Bartol26 napisał/a:

    Mi znajomy dał namiar do Krakowa co naprawiają tel i musze przyznać ze ceny mają naprawde niskie. Wymieniali mi wyświetlacz w iphone6 i cena 200zł z robotą. Gość na biuro przy rondzie matczecznego. Jak coś to mogę podać nr tel do niego.

    To ci wymienili na podróbkę :-)

    17 Cytuj
  • Andrzej 24 wrz 2017

    Nie podróbkę, tylko dobrej jakości zamiennik ;)

    mspanc

    19 Cytuj
  • 25 wrz 2017

    Ktory w hurcie jest za 40 zl. Troche to przypomina ekrany do Samsunga Avilla, sprzedawane za 9 zl w hurcie, a wymieniane za 50 zl.

    18 Cytuj
  • 2 paź 2017

    powodzianin to polecam ci idoctor na zabłociu i tam masz oryginalny wyswietlacz za jedyne 600 zł netto...

    19 Cytuj
  • 2 paź 2017

    Nie chodze do takich serwisow, iUrzadzenia mam kupione w Cortland lub iSpot i tam chodze. Na iPad i MacBook Pro mam Apple Care i do 3 lat mam serwis Apple (swiadczony przez Cortland) a na iPhone mam jeszcze 6 miesiecy rekojmi swiadczonej przez iSpot.

    Wole to niz Januszy biznesu. Jak mnie stac na urzadzenie za +4000 zl to nie bede sie bawic w chinskie zamienniki dla cebularzy.

    20 6 Cytuj
  • 2 paź 2017

    kto bogatemu zabroni...

    19 Cytuj
  • 3 paź 2017

    Kompleksy? To nie kupuj telefonu za 4k

    18 1 Cytuj
  • 3 paź 2017

    ja też nie kupuje

    2 Cytuj

Odpowiedz