Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 7 gru 2011

    a co to za kolor ze tak ci sie pluka?

    3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    a co za roznica czy warszawa czy myslenice.. ludzie niby maja mniej pieniedzy?

    1 4 Cytuj
  • 7 gru 2011

    [quote=gość: nikita235] a co za roznica czy warszawa czy myslenice.. ludzie niby maja mniej pieniedzy? [/quote]
    Różnica jest zasadnicza. W Warszawie zarobki są zdecydowanie wyższe w każdej branży niż w naszych Myślenicach, stad i usługi tam właśnie są dużo dużo wyższe . Ceny w trendy zdecydowanie wysokie, nie oceniam tego salonu bo tam nie bywam ale jak na nasze płace to zdecydowanie za wysoko.

    5 3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Mam rozumieć, że nikt oprócz jednej osoby nie czesał się w Myślenicach na sylwestra. Tak ? To może polecicie kogoś z Krakowa.... ?

    1 3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Trendy nie dość , że strzgą kiepsko włosy , ale portwel najlepiej tak samo jak Agata Krygier na Zarabiu bardzo drodzy tzw fryzjerzy styliści , śmiechu warte.

    14 11 Cytuj
  • 7 gru 2011

    damian fajnie uklada wlosy ale nie wiem czy sie dostaniesz do niego bo z tego co wiem to ma juz zapelniony kaledarz ale zapytaj moze Ci sie uda bo warto polecam

    2 14 Cytuj
  • 7 gru 2011

    [quote=gość: justyna27] damian fajnie uklada wlosy ale nie wiem czy sie dostaniesz do niego bo z tego co wiem to ma juz zapelniony kaledarz ale zapytaj moze Ci sie uda bo warto polecam [/quote]

    a w którym salonie znajdę tego Damiana ? i jak wygląda?

    1 9 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Zdecydowanie polecam Agatę Krygier, moim zdaniem naprawdę warto. Ceny nie są wcale "warszawskie", nawet niższe niż w Krakowie, gdzie jeździłam kilka dobrych lat po kilku salonach, płacąc od 220-350zł za kolor ze ścięciem. Kobieta zdecydowanie jest bardzo dobra w swoim fachu. Jeśli zależy ci na profesjonalnej usłudze, z idealnie dobranym kolorem oraz fryzurą, to w Myślenicach tylko Agata Krygier. A wiadomo fryzjer fryzjerowi nie równy, a w Myślenicach niestety nie jest ważne kto jest dobry i na jakich kosmetykach pracuje, tylko czy jest najtańszy.

    14 15 Cytuj
  • 7 gru 2011

    nad vega przyjmuje ciemne wlosy szczuply chlopak tylko jeden mezczyzna w tym zakladzie wiec raczej nie bedziesz miec problemu

    1 6 Cytuj
  • 8 gru 2011

    [quote=gość: asia] Mam rozumieć, że nikt oprócz jednej osoby nie czesał się w Myślenicach na sylwestra. Tak ? To może polecicie kogoś z Krakowa.... ? [/quote]

    POLECAM SALON PANI ANITY NA UL. K. WIELKIEGO (KOŁO RONDA)

    5 10 Cytuj
  • 9 gru 2011

    ja na ostatnie wesele robiłam kolor i czesałam się w salonie w Pcimiu, tanio i bardzo dobrze, polecam ''GRACJA'' w budynku gminy

    1 5 Cytuj
  • 9 gru 2011

    ja polecam zakład nad arkadami. Mają ceny ok, obsługa super (poza praktykantkami) i szczególnie polecam Panią Dorotę jest najlepsza.

    4 8 Cytuj
  • 9 gru 2011

    a ja polecam trendy i agate krygier ale tylko dla bogaczy bo tam ceny zaczynaj sie od kosmosu

    1 13 Cytuj
  • 9 gru 2011

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ! :) Na pewno na kogoś się zdecyduje :) jeszcze raz dziękuję

    3 2 Cytuj
  • 9 gru 2011

    Ja chodzę do salonu Doroty Strzępek a konkretnie do Berty i jestem zadowolona. Polecam.Miła obsługa,wszystkie panienki miłe i uśmiechnięte i naprawdę dbają o klienta.Polecam salon pani Doroty Strzępek.

    4 10 Cytuj
  • 9 gru 2011

    [quote=gość: gaga] Ja chodzę do salonu Doroty Strzępek a konkretnie do Berty i jestem zadowolona. Polecam.Miła obsługa,wszystkie panienki miłe i uśmiechnięte i naprawdę dbają o klienta.Polecam salon pani Doroty Strzępek. [/quote]

    Panienki? Chyba gościu jesteś słabo poinformowany albo to napisałeś z dziwnym przekąsem...

    1 3 Cytuj
  • magda majda 10 gru 2011

    [quote=gość: alex] Zdecydowanie polecam Agatę Krygier, moim zdaniem naprawdę warto. Ceny nie są wcale "warszawskie", nawet niższe niż w Krakowie, gdzie jeździłam kilka dobrych lat po kilku salonach, płacąc od 220-350zł za kolor ze ścięciem. Kobieta zdecydowanie jest bardzo dobra w swoim fachu. Jeśli zależy ci na profesjonalnej usłudze, z idealnie dobranym kolorem oraz fryzurą, to w Myślenicach tylko Agata Krygier. A wiadomo fryzjer fryzjerowi nie równy, a w Myślenicach niestety nie jest ważne kto jest dobry i na jakich kosmetykach pracuje, tylko czy jest najtańszy. [/quote]
    zgadzam się z Panem/ią Agata jest swietna wiadomo ze jak chcesz piekna fryzure to musisz tez pieknie zapłacioć:)

    4 12 Cytuj
  • 11 gru 2011

    a ja niestety NIE polecam fryzjera Damiana z salonu Paris w Myślenicach - może i ścina nieźle, ale nie umie ani farbować, ani robić balejażu - zniszczył mi włosy. Poszłam na poprawki do fryzjera w Krakowie, a ten stwierdził: włosy z przodu spalone (zrobił 3 tony jaśniejsze niż miałam), z tyłu zostawił zupełnie ciemne (pan Damian tłumaczył, że tam nie było odrostu, więc nie robił - ratunku!), w dodatku plamy przy skórze - ponoć przez to, że rozjaśniacz "wypłynął" ze sreberek, i w dodatku odrosty zrobione na rudo... spłukuje się ten kolor po myciu... Ogólnie masakra. Znajomi stwierdzili, że lepiej wyglądałam z odrostami, a fryzjer z Krakowa, że 5 złotych by za ten balejaż nie dał, a wręcz żądał kasy za zniszczone włosy. Więc radzę przemyśleć farbowanie u pana Damiana - zwłaszcza, że byłam z reklamacją, i raczej nie zachował się profesjonalnie, ale jak obrażony chłopiec. Stwierdzając m.in., że każdego można skrytykować, a fryzjer z krka mógł być przekupiony. Litości...

    11 6 Cytuj
  • 11 gru 2011

    ludzie ale wy to jesteście nic tylko narzekać nie chodzie do fryzjerów i problem z głowy jak nie za drogi to żle obcinają masakra bo za naród nic tylko NARZEKACIE......najlepiek idzcvie do salonu niech wam uczeszą hełm na głowie i bedziecie zadowoloni bo tal czeszą myślenickie zakłady fryzjerskie ja byłam ;U PANI DOROTY STRZĘPEK I W NOWYM SALONIE TREDY I JESTEM ZADOWOLONA I POLECAM MOŻ EI DROGO ALE RAZ NA MIESIĄC TO ZNÓW NIE TAK DUŻO POLECAM....

    6 7 Cytuj
  • 11 gru 2011

    A wiecie moze gdzie oprocz salonu fryzjerskiego Maria na rynku pracują jeszcze na L'OREAL Professional ??? i na czym pracuja w salonie 2000 na Gałczyńskiego i w salonie Ispiracja na Rynku? pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Ja niestety też nie polecam Damiana (byłam jego stałą klientką - 4 lata) zazwyczaj robiłam balejaż ostatnio zrobiłam jeden kolor MASAKRA odrost żółto-pomarańczowy (doskonale wiedział że nie trawie takich odcieni) włosy spalone, ścięcie robi wrażenie nie dokończonego, NIE MAM POJĘCIA CO SIĘ Z NIM STAŁO ale ja już z jego usług nie skorzystam.

    11 5 Cytuj
  • 12 gru 2011

    A ja polecam Dorotę Strzępek. Dzisiaj mnie strzygła i jestem bardzo zadowolona- polecam!!

    2 16 Cytuj
  • 14 gru 2011

    byłam ostatnio na strzyżeniu w Trendy u p. Iwony (drobna, ruda). Pierwszy raz w życiu jestem tak zadowolona z fryzury super dobranej do twarzy. Dziewczyna wie co robi! Polecam :) dostałam kartę stałego klienta i rabat, bo przyszłam z polecenia innej klientki. Zapłaciłam 58zł i warto było.

    8 12 Cytuj
  • 15 gru 2011

    A ja niestety nie polecam pani Iwonki. Bylam u niej ja i moje 2 kolezanki i wszystkie jestesmy sciete praktycznie tak samo. Nie wiem czy ona wyuczyla sie jednego sciecia i wszystkim to wciska! Poczatkowo ja polecalam, teraz odradzam...

    6 9 Cytuj
  • 15 gru 2011

    TRENDY i AGATA KRYGIER NAJDROZSI W MIESCIE i W DODATKU NIC SPECJALNEGO NIE POLECAM

    15 19 Cytuj

Odpowiedz