Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 17 lut 2012

    [quote=gość: kaska] ja za 2 próbne i fryzurę ślubną z kolorem u Pani Agaty zapłaciłam 540 zł:))) ale było warto :)))) [/quote]
    To gratuluje dobrych zarobków jezeli stac Cie na takie sumy za włosy....ja przerobiłam zaklady fryz w Myslenicach i jezdze do Pcimia moge zrobic kolor na Goldwelli i to w całkiem dobrej cenie dziewczyna ma maly skromny zaklad ale kosmetyki z gornej polki i niedolicza marży w odsprzedazy jestem zadowolona umawiam sie na godz i nie place kroci polecam

    5 2 Cytuj
  • 22 lut 2012

    Pani Dorota Strzępek świetnie strzyże już podobno niejednego wystrzygła :)

    15 1 Cytuj
  • 22 lut 2012

    Nie polecam zakładu fryzjerskiego U pani Strzępek, byłam tam już dwa razy i za każdym razem wyszłam nie zadowolona, prosiłam o kolor naturalny blond a wyszłam żółta.Zamiast farby o którą prosiłam to nałożono mi żel koloryzujący.Po przyjściu do domu miałam z przodu spalone i pokruszone włosy i skóra głowy zaczerwieniona, za długi czas trzymania rozjaśniacza. Nie Polecam również pani Strzępek, byłam tam i kolor wogóle nie taki jak chciałam a zapłaciłam 130 zł i to bez modelowania,sam kolor.
    Zamiast koloru blond naturalnego wyszłam biała.

    16 3 Cytuj
  • 2 mar 2012

    Odwiedziłam kilka Salonów Fryzjerskich i w podsumowaniu mogę powiedziec krótko- tylko P.DOROTA STRZĘPEK STRZYŻE REWELACYJNIE ! Włosy układają się świetnie , są dopieszczone pod względem ścięcia i koloru !

    2 18 Cytuj
  • 2 mar 2012

    [quote=gość: POLA] Odwiedziłam kilka Salonów Fryzjerskich i w podsumowaniu mogę powiedziec krótko- tylko P.DOROTA STRZĘPEK STRZYŻE REWELACYJNIE ! Włosy układają się świetnie , są dopieszczone pod względem ścięcia i koloru ! [/quote]

    Niech zgadnę ...masz oczywiście krótkie włosy ??? i lubisz mocno wycięte i postrzepione ??
    Bo to jest to co Strzepek kocha najbardziej;)
    Nie daj Boże żeby w jej ręce trafiła ładna dziewczyna z długimi włosami(!) , pani Strzępek wszystkich "widzi " w krótkich włosach - oczywiście na siłę nikogo nie obciacha , ale wystarczy że ktoś się glosno zastanowi czy coś nie zmienić ,zawaha sie lekko i już po włosach.
    Dłogowłosym odradzam stanowczo usługi tej Pani, jej wybitnie długi włos nie leży, nawet jak ktoś się nie podstawi do wyciecia na krótko, to ona i tak ładnego cięcia na długich włosach nie umie zrobić , w najlepszym wypadku ścieniuje wszystko na smierć , tak że marne strzępki pozostaną.
    To jej nazwisko idealnie współgra z jej techniką :D

    15 1 Cytuj
  • 2 mar 2012

    Fryzjerecki fryzjerecki, dalej, teraz riposta, obrzucajcie wzajemnie konkurencję.

    8 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Jeśli pani Dorota rozjaśni włosy na biało to super!tylko nie koniecznie z zaczerwienieniem skóry...bo od dawna poszukuję fryzjera,który tego dokona na moich włosach.chyba,że polecacie kogoś innego???

    Cytuj
  • 6 mar 2012

    witam :)mam pytanie czy któraś z dziewczyn czesała się na ślub w salonie nad arkadami?bardzo zależy mi na waszej opini:) mam nadzieję żę pytanie moje nie będzie powodem do kłótni na forum dziękuje i pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Spędziłam jakieś 40 minut na czytaniu tego forum i chyba to było najgorzej wykorzystane 40 min. Myślałam, że dowiem się czegoś konkretnego na temat usług fryzjerskich w Myślenicach. Niestety! Nagonka fryzjerów na siebie jest taka, że odechciewa się wizyt w jakimkolwiek salonie!!!Ludzie, wiem, że jest PODOBNO (bo wszyscy sobie nim Gębę wycierają) kryzys, ale proponuję trochę powagi oraz szacunku dla klienta i konkurencji. Pozdrawiam i dodaję, że nie jestem fryzjerką a salony znam tylko od strony klienta. Od 11 lat chodzę do jednego salonu i tej samej fryzjerki, którą serdecznie pozdrawiam.

    18 Cytuj
  • 7 mar 2012

    witam, niedawno przeprowadziłam się do Myślenic, nie znam tu fryzjerów, a potrzebuje kogoś kto mi zrobi pasemka... farbowałam palette i wyszły mi ciut za ciemne, chce ożywić troszkę fryzurę pasemkami (miedzianym kolorem, kilka pasemek o szerokości 3mm), jakie są ceny w Myślenicach i gdzie mogę się z tym udać? p. Krygier z tego co tu czytam jest droga więc odpada... w poprzednim miejscu zamieszkania cięcie miałam za 15zł, za 60-100zł to ja miałam całe włosy pofarbowane a za 35 - 50zł fryzurę ślubną układają... zapisy owszem były, bo nie było szans żeby tak z ulicy wejść i trafić na wolne miejsce...

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Najlepsza Pani Ewelina z Fali 3go MAJA 14 C !!!!!!Byłam dzisiaj w FALI 3go maja 14 c i akurat obsłuzyła mnie czarna dziewczyna o imieniu Ewelina.. Jednym słowem rewelacyjna.. miła sympatyczna usmiechnieta i co najwazniejsze WIEDZIAŁA CO ROBIC !!! POLECAM !

    1 3 Cytuj
  • 10 mar 2012

    [quote=gość: Kaśka....] Najlepsza Pani Ewelina z Fali 3go MAJA 14 C !!!!!! [/quote]

    [quote=gość: Ka%u015Bka....] Byłam dzisiaj w FALI 3go maja 14 c i akurat obsłuzyła mnie czarna dziewczyna o imieniu Ewelina.. Jednym słowem rewelacyjna.. miła sympatyczna usmiechnieta i co najwazniejsze WIEDZIAŁA CO ROBIC !!! POLECAM ! [/quote]

    Sprytnie, ale nie dość sprytnie....

    6 Cytuj
  • 10 mar 2012

    Pani komentarze o salonie P. Doroty Strzępek są dosyć szybko usuwane, ciekawe czemu... PRAWDA W OCZY KOLE???

    7 6 Cytuj
  • 10 mar 2012

    [quote=gość: superowa] Pani komentarze o salonie P. Doroty Strzępek są dosyć szybko usuwane, ciekawe czemu... PRAWDA W OCZY KOLE??? [/quote]

    Dlatego, że pisze je jedna osoba (również cytowane pytanie) z tego samego numeru IP używając wielu nicków. Ponieważ zaszło podejrzenie próby zdyskredytowania innego podmiotu, ewentualne kontynuowanie tego procederu zakończy się blokadą numeru IP.

    15 6 Cytuj
  • 10 mar 2012

    [quote=Redakcja] gość: superowa napisał/a: Pani komentarze o salonie P. Doroty Strzępek są dosyć szybko usuwane, ciekawe czemu... PRAWDA W OCZY KOLE???

    Dlatego, że pisze je jedna osoba (również cytowane pytanie) z tego samego numeru IP używając wielu nicków. Ponieważ zaszło podejrzenie próby zdyskredytowania innego podmiotu, ewentualne kontynuowanie tego procederu zakończy się blokadą numeru IP. [/quote]

    genialne. i jak przez cały dzien pojawialy się dziwne wpisy jeden po drugim na temat zakładów fryzjerskich, tak nagle nastała cisza :) hahah brawo za czujnosc. tacy ludzie jak "superowa" powinni miec zakaz korzytania z internetu

    3 5 Cytuj
  • basia kowal 13 mar 2012

    polecam panie drogie salon nowo otwarty mirage dawny paradise na rzemieslniczej 1
    bardzo fajne i mile dziewczyny z krakowa pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Nie zgadzam się z przedmówczynią. Jestem bardzo zadowolona z usług i personelu Studia 24, ceny również są umiarkowane. Polecam!

    1 4 Cytuj
  • 14 mar 2012

    studio 24 najlepsze w mieście, nie jestem właścicielką nawet znajomą ale trafiłam tam przez przez przypadek i uważam że jest to najlepszy zakład w naszym mieście.

    1 4 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Bylam widzialam i wiem jak tam jest we wtorki promocje wielkie a ja place podwujnie co to wogule jest robia niby na welli a farby jakies badziewne kolor po 2 tygodniach mi zszedl
    Nie polecam tego salonu w rzadnym wypadku .

    2 3 Cytuj
  • 16 mar 2012

    O jakim salonie pani mówi.

    Cytuj
  • 17 mar 2012

    Serdecznie polecam salon nad "Lisem" i panią Martę...strzyże super. Rewelacyjnie strzyże i czesze pani Ania w salonie Lecher- WYCZAROWAŁA MI FANTASTYCZNĄ FRYZURĘ ŚLUBNĄ NA BARDZO RZADKICH WŁOSACH-słyszałam że już wróciła z urlopu wychowawczego. Nie polecam pani Kamili W salonie Fala...zrobiła mi masakrę na głowie.

    2 1 Cytuj
  • 19 mar 2012

    O ile życie było by prostsze, gdyby nie te włosy......które wciąż rosną, kolor maja nie taki, a na domiar złego układają się nie w ta stronę co trzeba.....

    5 Cytuj
  • adzygmunt 19 mar 2012

    Dobrze, że rosną. Łysi mają gorzej?

    2 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Łysina daje duże oszczędności, wystarczy natłuszczać glacę;-)

    3 Cytuj
  • 20 mar 2012

    hej poszukuje pracy w zawodzie fryzier ? słyszeliscie czy gdzies przyjmują

    Cytuj

Odpowiedz