Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 11 lis 2011

    pracuje tam

    3 3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    i tak zdradzasz tajemnice swojej pracodawczyni ojj były nieładnie...

    3 2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    super fryzjerzy nawet nie umieja poprawnie napisac nazwe firmy PISZE SIE SCHWARZKOPF

    7 2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    nie dziwota ze tyle nie zdalo egzaminu czeladniczego...takich nieukow omijac z daleka!!!przykre ale prawdziwe..

    3 3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    oj tam daj sie już spokój każdy niech pilnuje swojego podwórka

    1 1 Cytuj
  • 15 lis 2011

    dobry fryzjer albo najlepszy to jest obok gim n 1 w rynku szybko i tanio

    1 10 Cytuj
  • 15 lis 2011

    Ja jeżdżę do Krakowa do salonu Berendowicz i Kublin koło zakopianki ceny wysokie ale obsługa bardzo miła idealnie dobiorą fryzurkę no i kosmetyki do koloryzacji pierwsza klasa !!!

    2 3 Cytuj
  • 16 lis 2011

    JAK KOGO STAĆ TO JEZDZI NAWET ZA GRANICE,MORZĘ SKUPMY SIE NA OKOLICACH.

    1 3 Cytuj
  • 16 lis 2011

    [quote=gość: lala] JAK KOGO STAĆ TO JEZDZI NAWET ZA GRANICE,MORZĘ SKUPMY SIE NA OKOLICACH. [/quote]
    Lepiej uczmy sie

    4 Cytuj
  • 16 lis 2011

    U Doroty Strzępek nie pracujemy na Schwarzkopf-ie to po pierwsze a ty"były"jesteś takim profesjonalistą,że nie potrafisz poprawnie napisać nazwy firmy na której niby pracujesz a kasujesz za farby Goldwell!!!

    7 4 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Proszę Państwa pamiętajmy, że fałszywe pomówienia i ukazywanie ich na widok publiczny NIE SA BEZKARNE.
    Są Salony, które pracowały na swoją renomę przez lata. Cieszę się świetną opinią i na pewno nie pozwolę na burzenie wizerunku firmy!

    13 6 Cytuj
  • 17 lis 2011

    I masz DOROTKO całkowitą racje.

    6 3 Cytuj
  • 17 lis 2011

    To forum to żenada

    5 2 Cytuj
  • 17 lis 2011

    forum jak forum - żenada to spotkanie fryzjerów, które ma tu miejsce.

    2 2 Cytuj
  • 18 lis 2011

    caly ten salon u strzepkowej sie juz wypalil, ja chodze do Damiana i jestem zadowolona kazdy ma swoj gust i swojego ulubionego fryzjera, ja polecam Damiana

    4 10 Cytuj
  • 18 lis 2011

    Regulamin Forum
    §3 - Forum Miasto-info.pl

    7.2. Wypowiedź nie może naruszać dóbr osobistych innych osób
    7.3. Wypowiedź nie może także naruszać w żaden sposób prawa.

    A tutaj mamy kodeks Cywilny

    Ochrona dóbr osobistych - Art.23 i 24 kodeksu cywilnego.
    Art. 24.
    § 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w
    szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
    § 2. Jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych.
    § 3. Przepisy powyższe nie uchybiają uprawnieniom przewidzianym w innych przepisach, w szczególności w prawie autorskim oraz w prawie wynalazczym.

    "były" następnym razem jak coś napiszesz zastanów się dwa razy!!

    4 5 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Panie pod różnymi psełdonimami,
    Jeżeli chce Pan w taki sposób walczyć z konkurencją, to niezbyt korzstna droga. Tutaj się Pan nie wybije, za mała miejscowość, tutaj liczy się dobra praca i doświadczenie, a tego Panu brakuje. Jeszcze długa droga przed Panem, a zero pokory świadczy o Pana Zadufaniu. Z pewnych Cech i stron jest Pan podobny do Jacykowa, ale sławy Pan w taki sposób nie zdobędzie, bo tylko jak napisał "Wacuś rowerzysta" ma Pan "ładną pupę" a głowę pustą.
    I weź się Pan do pracy, a nie do obsmarowywania innych salonów!!!

    4 3 Cytuj
  • 19 lis 2011

    był ktoś w Trendy? jak wrażenia?

    2 5 Cytuj
  • 19 lis 2011

    moja kolezanka była, podcinała tylko włosy ale mówiła ze ok.

    2 4 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Ja też byłam,podcinałam włosy i jestem zadowolona. Polecam

    2 3 Cytuj
  • 19 lis 2011

    A którego z fryzjerów tam pracujących polecacie?

    3 2 Cytuj
  • 22 lis 2011

    Mateusza

    2 Cytuj
  • 22 lis 2011

    a ja byłam u tego Mateusza i jestem nie zadowolona chodzi o koloryzacje:(

    3 Cytuj
  • 23 lis 2011

    za to ja byłam u Mateusza i wszystko dobrze kolor fajny ścięcie fajne

    3 Cytuj
  • 23 lis 2011

    Ja polecam tylko i wyłącznie TRENDY na Ruczaju w KR... Sa tam ludzie którzy od lat w tym siedzą i maja doświadczenie - nowicjusze mnie nie interesują nie będę na sobie robić eksperymentów ... Polecam bardzo gorąco Ewelinę Dziewczyna ma zmysł jak nikt inny ...

    5 2 Cytuj

Odpowiedz